
Sent from my Passport using Tapatalk


A nie len shel...) 

Som mala zážitok.
skoda, ze Deny uz nie je, bol to fakt zlaty a sikovny psik
lucik píše:ajtak najzvlastnejsie, ked si niekto da ako nick meno svojho psa a potom pri osobnom stretnuti clovek nevie od radosti ako ho oslovit, lebo je to uz vryte do pamate..
neviem, ci a kto pamata Naty (Veronika s boxerkou Naty) - to bola moja prva dilema a aj ked sa nestretavame castejsie ako raz za rok a Naty je uz par rokov za duhovym mostom, stale mam tendenciu oslovit ju Naty :)

Shel-chan píše:aj mňa volali a volajú shel


