


AgiKokre
to je dobré meno! 


potom sa už prihlasujte s novým menom 






]


chcela by som zmeniť meno na - Illegal_Beauty 



haha, tak ako vidím niektoré mená tiež to nie je najjednoduchšie oslovovanie. Ale toto je môj vysnívaný názov chs, ktorý je už odoslaný a ak by aj nevyšiel, tak nevadí, páči sa mi. 

ok, nechajte to tak, rozmýšľam že to bude naozaj divné oslovovanie.