
















To by sa mne pacilo.


a ani mi nejak nechýba, nevidím v tom zmysel, navyše po tom co FB mení neustále pravidla tak tie príspevky by tak ci tak zapadli prachom.
Podla mna tam by sa mohol davat oznam, ak by forum neslo dlhsie, ze co sa deje a kedy asi co...
.
