Vikiki22 píše:Cca od 19:00 do cca 21:00 (možno aj viac) 504 Gateway Timeout.
To stejné

Vikiki22 píše:Cca od 19:00 do cca 21:00 (možno aj viac) 504 Gateway Timeout.












wewerica píše:
a potom ked to nabehne tak prispevok mi odosiela aj 5 minut
odosli, nemusis cakat, preklikni dalej a ono to tam bude.


wer píše:wewerica píše:
a potom ked to nabehne tak prispevok mi odosiela aj 5 minut
dlho si tu nebola?odosli, nemusis cakat, preklikni dalej a ono to tam bude.
(vždy čakám na to, kým sa mi po odoslaní zobrazí tá téma
) a keď sa zobrazí, vidím tak 100x to isté a potom zasa tri hodiny čakám, kým sa to vymaže 


Ja sa uz nevzrusujem nad nicim. O 2 mesiace idem do prace, potom sa budem vzrusovat az privela 
