
// Téma pravidelne premazávaná.


, ale stale sa snazim to nejak robit, ale neviem cez co dajte radu.
Inak mne to nejde ani cez ten Gimp 2
ja nevim




. Dáš si vytvoriť nový obrázok, tam napíšeš rozmery (napr. 120x140) víde ti biele okienko, otvoríš si fotku, tú si zmenšíš na čo najlepšiu veľkosť (klikneš pravým- Image size) klikneš pravým dáš kopírovať a vložíš do druhého prázdneho obrázka. A uložíš.
.
leni píše:Prosim Vas cez aky program si mozem zmensovat obrazok ak nemam program microsof office pioture manager????? Ten avatr co mam teraz mi spravivila jedna mila baba, ale stale sa snazim to nejak robit, ale neviem cez co dajte radu.
![]()
Inak mne to nejde ani cez ten Gimp 2
ja nevim


Betka píše:Gif animátor je program, stiahnuť by sa mal dať napr. tu http://www.stahuj.cz alebo tu http://www.slunecnice.cz . Poskúšaj








