Preprava psíkov z KS a útulkov

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Preprava psíkov z KS a útulkov

Poslaťod Sindaaa » Pon 21.01.2013 16:40

Ahoj :smile:
Zakladám túto tému, kedže prevoz psíkov z miesta A do miesta B býva často veľkým problémom pri ich adpocii. DogForúm združuje asi najviac psíčkarov z celého Slovenka, a preto verím, že vďaka tomu sa mnoho psov dostane do nového domova.

Tak na úvod, hľadáme prevoz pre psíka dlhosrstej kólie z útulku Ružumberok do Banskej Bystrice alebo do útulku v Žiari anad Hronom. V prípade, že by ste mali cestu a boli ochotný cho vziať, alebo viete o niekom takom, prosím, kontaktujte ma cez SS, alebo na FB stránke KS Dolný Kubín alebo na mail martinaondrejcakova@yahoo.com alebo dominika.mymy@gmail.com.
Ďakujeme!
Sindaaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Preprava psíkov z KS a útulkov

Poslaťod Domca » Štv 24.01.2013 11:55

Len dopisem, ze prevoz pre koliu sa nehlada, vsetko je zabezpecene :no: Caka sa uz len na zrealizovanie a skoordinovanie oboch prevozov, ktore su uz vybavene :no:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Preprava psíkov z KS a útulkov

Poslaťod jolly » Uto 01.07.2014 12:04

Ahojte, SÚRNE hľadám hľadám prevoz začiatkom júla z Bratislavy/Banskej Bystrice do Prahy/Plzne/Karlovych Varov pre šteniatko, prípadne by som ho vedela zobrať ja do Brna 13-teho a potom by bolo treba prevoz odtiaľ do Prahy/Plzne/Karlovych Varov. Veeeeľmi Vám všetkým vopred ďakujem :lol:
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Preprava psíkov z KS a útulkov

Poslaťod Domca » Ned 13.07.2014 22:03

jolly, pridaj sa aj sem :no: https://www.facebook.com/groups/1910866 ... 7/?fref=ts - vacsia sanca ze sa niekto najde kto ma cestu, do buducna :no:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov


Späť na Útulky