Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod aliii » Pon 13.08.2012 22:32

Ahojte :)
Lučenecký havkáč by sa mal konať 19.8.2012 od 8:00 na Lučenskej priehrade Ľadovo.
-štartovné je 5e... (Registruje sa zrejme na mieste)+očkovací preukaz
-Kategorie sú rozdelené na 6tried-
----čistokrvné malé,
čistokrvné stredné,
čistokrvé veľké,
oriešky malé,
oriešky stredné,
oriešky veľké.
+nová kategória šteniatok a módna prehliadka.
Na záver,najsympatickejší pár!-majiteľ a pes :smile:
Bude tam občerstvenie,živá hudba,chovateľské potreby,jazda na koni , vecné ceny a diplomy! :lol:
Btw.Informácie len sprostredkuvávam tak dúfam,že som sem napísala všetko...:) Hádam sa nás tam stretne čo najviac!:)
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Betka » Uto 14.08.2012 9:03

Škoda, že je to v tento dátum - to ešte nebudeme doma. Takže tento rok sa budeme musieť lučeneckého havkáča vzdať. :ua:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Fly Bubble » Str 15.08.2012 18:00

Lučenec je skoro 3 hodiny cesty od nás, škoda, vyzerá to na milú akciu :smile:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Bebis » Str 15.08.2012 18:06

ja by som sa rada zúčastnila, ale chcelo by to viacej info... :ua:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod aliii » Str 15.08.2012 19:13

Bebis..Napríklad aké info by si potrebovala?..Skúsim zistiť :smile:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Bebis » Str 15.08.2012 19:21

tak napr je by som rada vedela, koľko ľudí je v akej kategórii prihlásených, nech viem, že čo nás čaká... tiež by nebola odveci fotogaléria z minulých rokov a tak... ak sa chcem prihlásiť, tak tam už mám byť nastúpená o siedmej, alebo až o osmej? :nwm: či sa psíky len postavia vedľa seba a niekto povie, že tento je pekný, alebo sa tam budú predvádzať aj nejaké triky, alebo niečo, čo psíky ovládajú? :nwm: ako celý deň bude prebiehať... proste nejaké informácie... konečne je niečo blízko a nakoniec tam ani nepôjdem, lebo budem vedieť akurát to, že sa to koná 19.8. :ach:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod aliii » Str 15.08.2012 19:34

Bola by hlúposť keby si neprišla len kôli tomu :ach: ...
Lučenecký havkáč býva každý rok,mnohým ľudom sa tam páči :)... Nie,psíky sa určite nepostavia do radu a žiaden týpek tam nepovie,ten je pekný tak máš prvé miesto a podobne :)...
Dostaneš tam poradové čísla , budeš zaradená do kategorie (vyššie uvedené :) , kynolog,ktorý ovláda štandardt plemien si ťa zavolá,keď tvoje číselko bude na rade ty sa so psíkom prejdeš , on bude sledovať jeho chôdzu ,potom zastaneš ,dáš si ho do postoju,on si ho prezrie (držanie tela,kvalita srsti,) pozrie sa mu na zúbky...A potom budú z každej kategorie vyhlásené prvé 3miesta.. :no: kedže tam nieje nikde písaná kategoria najšikovnejšieho psíka,tak tam zrejme nebude :yes:
bude to prebiehať asi tak,že o 8:00 je príjmanie psíkov , veterinárna prehliadka... a potom sa pojde do kruhu :)..nakoniec bude vyhodnotenie :)...Prepáč ale kedže sa prihlasuje na mieste ako je napísané hore,nemám skade vedieť koľko bude súťažiacich.. :hi:
občerstvenie,živá hudba,chovateľské potreby,jazda na koni , vecné ceny a diplomy..
Dúfam som pomohla,dúfam sa uvidíme :king:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod aliii » Str 15.08.2012 20:14

A ešte som zabudla dodať :)...Módna prehliadka znamená,že psíka môžete krásne vyobliekať,vyzdobiť...(nemusíte sa zúčastniť..)
A najsympatickejší pár znamená najsympatickejší majiteľ a psík..to tiež nieje povinné :) :smile:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Betka » Str 15.08.2012 21:25

Bebis ja som na tejto akcii už zo dva roky bola a nemusíš si robiť kvôli tomu žiadne stresy. Alii ti to približne opísala, je to pekná akcia a nezúčastniť sa jej len kvôli tomu, že nemáš presné propozície s podrobným info (keď je to len 30km od nás, nič bližšie už nie je) by bola škoda. Minulé roky sa prihlasovalo vopred, tento rok sa to asi zmenilo, ale pravdupovediac nepočula som ešte o žiadnej orieškde, ktorá by mala svoj katalóg so zoznamom prihlásených psov. Je to orieškáda, nie výstava. Vždy je to len o subjektívnom názore rozhodcu, keďže krížence a bastardíky svoj štandard nemajú a rozhodca si môže vybrať za najkrajšieho práve toho psa, ktorého by si ty dala na posledné miesto. Takže nejaké úvahy "akú mám šancu" a pod. sú zbytočné :-)
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod Bebis » Str 15.08.2012 21:44

viem, viem... :angel: ale niekde som videla takto orieškiádu, mali parádne spravenú stránku, všetky info, fotky a aj ten rozpis, že kde, kto a ako bude... :smile:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Lučenecký havkáč 19.8.2012-orieškiáda

Poslaťod cora-c » Ned 19.08.2012 19:20

Lučenecký Havkáč 2012

JESSICA
1. miesto - kategória MÓDNA PREHLIADKA :winner:

Obrázok
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva


Späť na Pozvánky z minulosti