Útulok Trnava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Trnava

Poslaťod LenusQa.182 » Sob 09.10.2010 20:07

Dnes som bola s kamoškou a jej priateľom,boli sme tam dve hodky a vyvenčili sme asi tak 7-8 psíkov :) Dnes bol tuším deň otvorených dverí,nie? LEbo tam bolo nejako veľa ľudí :)
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: Útulok Trnava

Poslaťod jane982 » Sob 09.10.2010 20:18

tak to som sa musela zo všetkými minúť :lol: alebo som len zase bola slepá a nikoho si nevšimla... :ach:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod LenusQa.182 » Ned 10.10.2010 8:00

My sme tam boli poobede,a venčili sme len v 1.časti,inak ak ste na Facebooku,a a ste členom skupiny Psia Dušička,tak dajte prosím zdielať toho šedého bradáčika ... Dakujem
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

ZBIERKA- Utulok trnava

Poslaťod eliska » Štv 09.06.2011 11:19

Ahojte, robím zbierku pre trnavský útulok, potrebujeme deky, paplony, ryžu, cestoviny, tkane koberce, granule, pamlsky ....ak viete niekto pomoct napiste SS vdaka, plati najma trnava, piestany, nitra, bratislava kde je mozne sa dohodnut na vyzdvihnuti...pekny den vsetkym
eliska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: piešťany

Re: Útulok Trnava

Poslaťod MisheliQ » Uto 13.12.2011 22:09

grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Patrik253 » Str 28.03.2012 21:33

Zdravím všetkých :) Toto je Beginka z Trnavského útulku, ktorá po 2,5 rokoch strávených u nás hrá takto dogfrisbee :) S touto športovou fotkou sa snažíme vyhrať nejaké granule a hračky pre Trnavský útulok, kam sme už minulý rok brali 20kg granúl a nejaké kartóny. V máji sa chystáme na súťaž a pred ňou chceme opäť s Begi navštíviť a preto sa snažíme vyhrať maškrty a hračky pre psíkov nech vieme toho vziať čo najviac :) tak nám pomôžte získať pre nich granulky :) stačí kliknúť na link a tým nám dáte hlas :) funguje to každú hodinu :) budeme vďačný a dúfam aj s vašou pomocou budeme môcť psíkom do útulku vziať čo najviac granúl a hračiek :)

http://www.tulko.sk/sutaz/beginka/21/1512
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Útulok Trnava

Poslaťod jane982 » Str 28.03.2012 21:56

som rada, že sa vám tak darí, Begi som pár krát venčila, milé psíča :smile: súťaž idem zdieľať :smile:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Patrik253 » Pon 09.04.2012 13:04

Beginke sa podarilo v prvom kole získať 2.miesto v kategórii naj športovec a tak pre útulok v Trnave vyhrala balíček za 80 eur, v ktorom budú granule, maškrty i rôzne hračky :) samozrejme ihneď po doručení to putuje do útulku :)

Teraz sme však vo finále a bojujeme nielen o titul psa roka 2012, ale hlavne o ďalšie granule, maškrty a hračky pre psíkov v útulku :) Prosím kliknite na link a zahlasujte :) hlasuje sa cez facebook cez tzv. "like" tak prosím kto je na facebooku každý like a ideálne ak budete aj zdielať :) šance sú neni veľké, ale treba to skúsiť! Moc ďakujeme, robíte to pre psíkov v Trnavskom útulku :)

http://www.tulko.sk/clanky/novinky-z-domova:21/beginka-bojuje-o-titul-pes-roka-2012:780
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Útulok Trnava

Poslaťod xxx » Pon 16.04.2012 19:11

xxx
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Ell » Ned 17.06.2012 12:25

utulok trnava robi zbierku,pridajte sa !

http://www.facebook.com/events/341821242562851/


Prosíme všetkých milých a ochotných ľudí o pomoc. Apelujeme na všetkých, ktorým nieje život psíkov ľahostajný.
Pre psíkov zbierame granulky, konzervy, ryžu, cestoviny, deky, hračky.
Zberné miesta : poprosím kontaktovať Zuzana Kucharikova , pre bratislavu, nitru, trnavu, pietany. Prípadne ak chce niekto pomôcť a zozbierať veci následne doriešime prevoz.
peňažným vkladom na náš účet (ČSOB, č. účtu: 4008382451/7500); verejná zbierka povolená Okresným úradom v Trnave, pre prevod z EU cudziny IBAN: SK38 7500 0000 0040 0838 2451, BIC: CEKOSKBX) -
Ďakujem
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Macush » Sob 30.06.2012 19:21

Ak by chcel ísť niekto teraz cez prázdniny do útulku pomáhať tak sa ozvite, ja by som rada išla :smile:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod kacumi » Štv 12.07.2012 19:53

Čo s tulavými psíkmi v Trnave? Včera som volala na mestsku policiu že sa pri obchvate tula psík a povedali my že momentalne neodchytavaju psov,lebo utulok ma dvojnasobne prekročenu kapacitu.Takže čo dalej?
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Miška a Foxľe » Pia 13.07.2012 20:06

Macush píše:Ak by chcel ísť niekto teraz cez prázdniny do útulku pomáhať tak sa ozvite, ja by som rada išla :smile:

aj my s kamoškou by sme sa pridali :lol:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Macush » Sob 14.07.2012 9:29

Jasne, šak si dáme vedieť a pojdeme :jop:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok Trnava

Poslaťod Nella1 » Sob 14.07.2012 17:41

Prosím pomôžte, do útulku v Trnave sa vracia fenečka, ktorú odvrhla už tretia rodina. Problém je, že nikdy nie z jej viny.

http://psysos.next176.sk/?View=714

Prečítajte si jej príbeh, ktorý ako sme si pôvodne mysleli, sa šťastne skončil v máji 2010. Dnes sa však dozvedáme, že Gejša musí znovu odísť, tentokrát zo zdravotných dôvodov člena rodiny ...

Gejša znovu hľadá domov...


Som GEJŠA,

krásna fenka so smutným osudom. V svojom krátkom 3-ročnom živote som žila ako na húsenkovej dráhe. Raz hore a raz dole. U svojej prvej paničky som bývala s ďalšími dvomi kamarátmi. Keďže ona dávala prednosť alkoholu a fetovaniu, nie raz sme boli bez jedla, o ostatnej starostlivosti ani nehovorím. Napriek tomu všetkému sme ju ľúbili a tešili sme sa, keď po svojich záťahoch prišla domov. Ale ona si nás nevšímala. Takto to šlo až dovtedy, kým nás pre jej dlhy nevysťahovali z nášho domova. Skončili sme na ulici. Našťastie nás dobrí ľudia priniesli do útulku. Konečne sme spoznali, čo je to mať každý deň plnú misku jedla, spať bez strachu, že príde opitá a sfetovaná panička a namiesto pohladenia vás bitkou potrestá za to, že ste sa vycikali v izbe, pretože ona nebola 2 dni doma a nezobrala vás von. Konečne sme sa nebáli. V útulku bolo dobre, moji kamaráti, čo prišli so mnou sa rýchlo umiestnili, len ja som tu stále zostávala. Nebolo mi zle, len mi bolo smutno, že dievčatá v útulku nemajú toľko času, aby ma mohli stále mojkať – o to som stála najviac. Bola som plachá a nevedela som sa tak ako iní predvádzať, keď prišli do útulku návštevníci.

Tichúčko som sedala a čakala, že aj mňa si niekto všimne. A prišiel deň, keď aj mňa si vybrali. Hurá – mladý párik si ma berie do ich bytu. Strašne sa teším, nebojte sa, budem dobrá, som čistotná a milá. Som citlivá a jemná, budem vás zbožňovať do smrti. Taký bol môj plán. Ukážem im, aká som úžasná a oni pochopia, že takéhoto psíka už nikdy v živote nenájdu. Rok a pár mesiacov trvalo moje šťastie. Neviem čo som urobila, ale moja panička ma už nechce. Vraj čaká bábätko. Ale veď to je super, ja už sa teším. Budem na neho dávať pozor. Budem sa s ním hrať, keď bude väčšie... Nie nebudem, panička si to nepraje. Už ma nechce. Musím odísť, ale kam?

Som Gejša, krásna fenka so smutným osudom – nechcete ma?

Kontakt: 0903 450 832 , 0903 170 658
Mail: inga.novakova@centrum.sk
Nella1
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky