Po kastrácií

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Po kastrácií

Poslaťod Bona » Ned 27.07.2008 11:22

Dobrý deň!Musím po kastrácií zmeniť granule na light alebo môžem zostať pri Pro-Plane a varenej strave? :otaznik:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Po kastrácií

Poslaťod krista » Ned 27.07.2008 14:16

ahoj bona ,neviem ci musis,ja som menila asi po roku po kastrácii,bradác napriek dostatocnemu pohybu zacal priberat na váhe a vtedy som presla na light,odvtedy je vsetko ok.Teraz má 7 rokov,takze kupujem puffins senior light a som s tym velmi spokojná :jop: Je to ale individuálne,nie je to zákon aby zacal priberat,pockaj s tym chvilku.....podla mna,samozrejme..... :no:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Po kastrácií

Poslaťod Rika » Ned 27.07.2008 14:20

Takiez som dlho krmila normalne ako predtym, lenze neskor mala nejake zdrav. problemy, nemala pohyb a pribrala... odvtedy krmim light ale aj tak nam to nejak nepomaha. Nie je strasne tucna, ale to kilo by jej bolo zhodit. Takze sa s tym trapime uz dost dlho - cca rok a pol.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Po kastrácií

Poslaťod maggie » Ned 27.07.2008 21:44

ja som tiez najprv nemenila granulky ale tiez pribrala,tak som presla na light a vsetci psickari mi aj odporucali,ze nech je to akokolvek,tak je treba light po kastracii,ze sa ta vaha predsa len tazsie strazi....aj moja by potrebovala trosku zhodit ale nedari sa nam,tiez nejake to jedno mozno dve kilecka...
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Po kastrácií

Poslaťod Silwuska » Pon 28.07.2008 7:44

Ako nedari sa nam?? hold znizim davku a hotovo :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Po kastrácií

Poslaťod Poca » Pon 28.07.2008 8:43

Ja som zvedava, asi mesiac pred sterilizaciou som zvysila Brii davku aj zmenila granule aby pribrala, lebo vraj je chuda a ta truba schudla dalsie 2 kila... som zvedava ci konecne priberie.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Po kastrácií

Poslaťod azinka » Pon 28.07.2008 8:45

Poca: moji len priberali a tá tvoja,to je nejaký zvláštny prípad :oo:
azinka
Nováčik
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Topoľčany

Re: Po kastrácií

Poslaťod Poca » Pon 28.07.2008 8:57

Ona je este len kratko po sterilizacii a doteraz bola chuda koli svojej hyperaktivnej panicke..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Po kastrácií

Poslaťod gwen66 » Pon 28.07.2008 9:39

Kvetka tak uz ste po???som sa pytala ale si mi neodpisala,ze ako sa mate...pre mna bol najhorsi moment ked dostala tu uspavacku a sa tam zviezla na ten stol ako vrece zemiakov,tak to som myslela ze ma klepne a tie oci vycitave a iste vedela ze mam obavy,ma tam napadali take koniny,ze co ked...no proste som truba...ale je to uz ok a uz sme aj zabudli na operaciu...nepriberame sme tak akurat,reda Sally urcite,so mnou je to horsie... :no:
gwen66
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 214
Bydlisko: Bratislava-Nebojsa

Re: Po kastrácií

Poslaťod Poca » Pon 28.07.2008 11:26

No Bria spala este 15 minut predtym ako jej pichli uspavacku, lebo som jej holila brucho ta zaspala na chrbte a ked jej pichli uspavacku tak ako bola mimo tak na mna vycerila zuby, som sa az zlakla, ale inak v pohode... mala take divne oci. Som tam aj chcela ostat, ale ako ju dali na stol a priviazali, tak som nemohla. Chudatko male.. a potom som ju musela na rukach trepat sama domov. Teda len z auta, ale mala som dost.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Po kastrácií

Poslaťod Bona » Pon 28.07.2008 14:15

Poca:Ty si jej holila brucho??? :oo:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Po kastrácií

Poslaťod Poca » Pon 28.07.2008 14:34

No ja tam pracujem v psom salone, to je taky komplex salon, vet a obchod... Tak som to radsej spravila ja. :lol:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Po kastrácií

Poslaťod Bona » Uto 29.07.2008 10:05

Aha pochopila som. :pac: :lol:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Po kastrácií

Poslaťod Whip it » Str 30.07.2008 8:37

ved skus granule pre kastrovane psy, na obale najdes "neutered" :smile: , je to individualne od jedinca, ako aj od plemena podla mna...
Teda aspon pre macky taketo granule existuju, pre psov sme zatial nepotrebovali.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Po kastrácií

Poslaťod Bona » Pia 01.08.2008 10:03

Včera som kúpila Eukanubu Light a uvidíme.
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Ďalší

Späť na Granule a konzervy