Útulok Košice

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Košice

Poslaťod TiNuSsiQ » Sob 22.10.2011 20:05

no v podstate :D pojdes si do zadu zlozit veci (tam k tej zltej budove) a potom chod tam do predu kde su psi a tam budu ludia od ktorych si popytas niakeho psa na vencenie :) inak ak sa smiem spytat akeho ste si zobrali? mozno ho poznam :)
TiNuSsiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Sob 22.10.2011 22:24

Nezobrali sme žiadneho utulkáča :hi: , my sme tam len išli po nášho psíka, ktorý sa stratil (to je ten v mojom avatare :lol: ) a ľudia z utulku ho našli. :smile: Ty máš nejakého psíka, či sa len staráš o tých v utulku?
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod Mina989 » Ned 23.10.2011 12:01

Ahojte :) , chcela by som sa vás opýtať , mám 13 ( budem mať ochvíľu 14 :joint: ) a chcela by som prísť niekedy do útulku povenčiť psíkov :) , zoberú ma tam v pohode alebo treba niečo vypísať alebo také niečo? už som im dávnejšie písala no nikto mi neodpísal.Veľmi to tam nepoznám , nehľadáte niekto kamošku na venčenie? budem rada :lol:
Mina989
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Košice

Re: Útulok Košice

Poslaťod Retuska » Ned 23.10.2011 17:22

myslím,že do 15 rokov potrebujes doprovod dospelej osoby::)
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Útulok Košice

Poslaťod Mina989 » Ned 23.10.2011 19:57

Aha,tak to si ešte počkám 2 roky :plac: , dík
Mina989
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Košice

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Ned 23.10.2011 20:23

stačí, keď si zoženieš nejakú dospelú kamarátku :no:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod Mina989 » Pon 24.10.2011 14:18

No a teraz další problém , zohnať nejakú dospelú kamarátku :ua:
Mina989
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Košice

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Pon 24.10.2011 15:27

Alebo s mamkou? :ha:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod TiNuSsiQ » Pon 24.10.2011 15:31

ja si beriem psikov do DO a mam aj vlastneho :) co sa tyka toho chodenia do utulku musis ist tam nozaj s osobou ktora dovrsila 15 rokov
TiNuSsiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Pon 24.10.2011 15:39

A nie 18? A kým nemáš 18, tak za psa v DO sú zodpovední rodičia, však?
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod diusqqa » Ned 30.10.2011 22:30

Pre ujasnenie :no:
Vencit psov mozu samostatne len osoby nad 15 rokov s pisomnim alebo telefonickym suhlasom rodicov.
Osoby pod 15 rokov len so sprievodom dospelej plnoletej osoby, nie kamaratky ale rodica, alebo ineho pribuzneho.
DO vykonavaju len prevere osoby, t.j. aj ked sa ponukne na DO osoba kt. ma napr. 19 rokov, kedze zije v domacnosti s rodicmi, musi byt suhlas na DO priamo od nich a tak isto je to aj s adopciou :no:
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Štv 17.11.2011 16:28

Milí naši priatelia! Dnešným dňom sa oficiálne spustila akcia "Nakŕm psíka s tetou Bertou!", ktorú pre náš U.V.P. útulok spáchal inzerný portál http://tetaberta.sk/nakrm_psa/ :) všetci sa tak môžete zapojiť kliknutím na odkaz kde nájdete link na stránku s pravidlami akcie. Čím viac budete klikať na našich útulkáčov zapojených do akcie, tým skôr teta Berta preplatí mesačnú stravu danému havkovi! ĎAKUJEME teta Berta!

Prosím, kliknite tam. Nič to nestojí a pomôžete psíkovi z útulku :smile:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod blueberry » Uto 22.11.2011 18:54

Venčenie psíkov z útulku UVP
27. novembra · 10:00 - 17:00
Je potrebne aby každý doniesol misku a vodu pre psíka a pokiaľ je možné aj vôdzku lebo nemáme ich v dostatočnom množstve pre všetkých. Pred odchodom z útulku sa bude zapisovať ktorý psík skym išiel tak je dôležite vedieť aj číslo OP. Deti do 15 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Osoby od 15 do 18 rokov musia mať splnomocnenie zákonného zástupcu.
Trasy nebudú náročné a zvládne ju naozaj každý. Jedná meria približne 3 km a druha ktorú povedie Viky a Veva bude mať cca 10km.
Obidve skupiny odchádzajú z útulku cca 11 a skupina 3km ma možnosť isť aj okolo 14 hod. :D
Takáto akcia sa bude konať aj 18.12.
http://www.facebook.com/event.php?eid=292783447420283
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Útulok Košice

Poslaťod Tinna.Lenna » Pon 19.12.2011 17:58

diusqqa píše:Pre ujasnenie :no:
Vencit psov mozu samostatne len osoby nad 15 rokov s pisomnim alebo telefonickym suhlasom rodicov.
Osoby pod 15 rokov len so sprievodom dospelej plnoletej osoby, nie kamaratky ale rodica, alebo ineho pribuzneho.
DO vykonavaju len prevere osoby, t.j. aj ked sa ponukne na DO osoba kt. ma napr. 19 rokov, kedze zije v domacnosti s rodicmi, musi byt suhlas na DO priamo od nich a tak isto je to aj s adopciou :no:

čo sa týka tej akcie od tety berty uý to skončilo nakŕmili sme 30 havkáčov :jupi: :aplause: :winner:
Pán nám dal v podobe psa naozajstného priateľa, pretože vedel, že takého medzi ľuďmi nenájdeme.
Tinna.Lenna
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Útulok Košice

Poslaťod Tinna.Lenna » Pon 19.12.2011 18:00

blueberry píše:Venčenie psíkov z útulku UVP
27. novembra · 10:00 - 17:00
Je potrebne aby každý doniesol misku a vodu pre psíka a pokiaľ je možné aj vôdzku lebo nemáme ich v dostatočnom množstve pre všetkých. Pred odchodom z útulku sa bude zapisovať ktorý psík skym išiel tak je dôležite vedieť aj číslo OP. Deti do 15 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Osoby od 15 do 18 rokov musia mať splnomocnenie zákonného zástupcu.
Trasy nebudú náročné a zvládne ju naozaj každý. Jedná meria približne 3 km a druha ktorú povedie Viky a Veva bude mať cca 10km.
Obidve skupiny odchádzajú z útulku cca 11 a skupina 3km ma možnosť isť aj okolo 14 hod. :D
Takáto akcia sa bude konať aj 18.12.
http://www.facebook.com/event.php?eid=292783447420283


premiestnilo sa to na 31.12 kvoli zlemu pocasiu
Pán nám dal v podobe psa naozajstného priateľa, pretože vedel, že takého medzi ľuďmi nenájdeme.
Tinna.Lenna
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky