OZ Zatúlané psíky Šaľa

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Dorotka_01 » Str 11.05.2011 12:52

vcera mi prisiel mail o existencii tohto OZ. pocula som o nom prvy krat. neviete niekto o co sa jedna? jeden aktivista uz v sali posobil a nemal celkom ciste praktiky, verim teda, ze tu sa jedna o iny pripad. navyse taketo aktivity sa v sali zidu, nic podobne tu nie je.
tu je stranka, zatial sa na nej vraj pracuje:
www.zatulanepsikysala.sk
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 569
Bydlisko: Šaľa

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod nellynka08 » Str 11.05.2011 21:57

http://www.facebook.com/pages/Zatulan%C ... 9528595852 kto používa FB tak tu sú vždy nové informácie
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Zanka » Sob 14.05.2011 17:07

Ahoj Dorotka. Som dobrovolnicka v tom OZtku nemusis sa bat ide nam predovsetkym o psikov. jedno Oz je uz v Sali tusim Labka sa vola no ty nemaju dbre umysli nikdy nikomu nepomohly a len zbieraju peniaze.
Zanka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Dorotka_01 » Ned 15.05.2011 21:19

zanka, som rada, ze je tu zase spoznavam niekoho zo sale. ano, labka... :ua: citala som o tom aj na inom fore. o vasom OZ-ku som pocula aj od kolegu - mate psikov umiestnenych kusok od ich zahrady pri dlhej. to su definitne vase priestory, alebo je to nieco docasne?
videla som na fb, ze sa vam podarilo odchytit par chronickych tulakov, gratulujem.. :smile:
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 569
Bydlisko: Šaľa

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod robert.andrasi » Pia 24.06.2011 11:53

ahoj Dorotka, je to len dočasný pozemok. Snažíme sa o prenájom mestského pozemku. 30.6.2011 sa bude rozhodovať o tom, či dostaneme mestský pozemok do prenájmu. AK sa aj nepodarí, budeme sa naďalej snažiť, aby sme vybudovali útulok v Šali a dostali pozemok do prenájmu od mesta.
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Dorotka_01 » Pia 15.07.2011 10:41

robert, ako je to s tym pozemkom? podarilo sa?
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 569
Bydlisko: Šaľa

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod robert.andrasi » Pia 15.07.2011 12:01

ahoj Dorotka,
30.6.2011 poslanci schválili prenájom pozemku na 10 rokov pre OZ Zatúlané psíky. 15 dní to musí byť vyvesené, aby sa mohli vyjadriť všetky strany a na ďalšom zastupiteľstve to musia potom schváliť ešte raz. Čiže v septembri. OZ Zatúlané psíky budú robiť 20.8. program pre širokú verejnosť. Predstavenie psíkov, ktorí sú teraz u členov OZ Zatúlané psíky alebo v dočaskách, súťaže pre psíkov, psíčkarov, zábavný program, ...
Máme teraz veľmi plno, akútne hľadáme trvalé domovy alebo dočasky. Za deň nám niekedy pribudlo aj 11 psov. Taktiež každý cent pomôže, lebo mesačne nás stojí ošetrenie psíkov aj 800 EUR - zlomeniny, operácie, ...
www.zatulanepsikysala.sk
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Dorotka_01 » Str 20.07.2011 21:44

pozerala som si stranku - jednoducha, prehladna.. :jop: na jednicku
vzdy sa mi pacila myslienka docasnej opatery, bohuzial, pre mna to nie je aktualne, tak aspon si zriadim trvaly prikaz. kde sa nachadza prideleny pozemok? ci je to ten pri dlhej nad vahom..?
co sa programu tyka, bude to niekde v sali, ci vo vasich priestoroch?
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 569
Bydlisko: Šaľa

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod robert.andrasi » Pia 22.07.2011 8:43

Ďakujeme za prejavený záujem. Stránka je stále v štádiu rozpracovanosti - času je malo. Pozemok bude pri ČOV smerom na Vlčany a program v okoli DK v Šali. Všetky informácie zverejníme včas. Ešte raz dík za dôveru aj príspevok. Ak by ste mali záujem pomocť aj prácou, privítame každú snahu.
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod robert.andrasi » Štv 28.07.2011 12:02

Článok o zatúlaných psíkoch v Šali:

http://www.sala24.sk/clanky?extend.1064 ... su-pomoc!!!
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

20.8. akcia "PODAJ PACKU" pri MsKS Šaľa od 10:00

Poslaťod robert.andrasi » Štv 11.08.2011 9:00

20.8. akcia "PODAJ PACKU" pri MsKS Šaľa od 10:00

Prídite sa zabaviť a podporiť OZ Zatúlané psíky Šaľa. Viac informácií: http://www.sala24.sk/clanky?extend.1078 ... nym-psikom
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Pozvánka na akciu Podaj packu

Poslaťod robert.andrasi » Str 17.08.2011 10:00

Podrobnejšie informácie o programe akcie Podaj packu 20.8.2011, nájdete tu: http://www.sala24.sk/clanky?extend.1084 ... 2%80%9C.52
Sú tam aj informácie ako prihlásiť psíkov do súťaží. Príďte aj s deťmi na túto akciu, veríme, že sa zabavia deti kreslením, vystúpením divadelného súboru Materinky, ....
V Bufete bude okrem bežnej ponuky Cigánskej, klobások aj ponuka Šalátov - Grécky, Šopský.
robert.andrasi
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod liuvaska » Pon 21.11.2011 13:08

ludia ktorych poznam osobne z utulku Zatulane psiky Šala su skvely velmi ochotny a pomahaju vzdy ked je treba,poskytla som docasku zopar psikom a komunikacia s utulkom je super:Slavka,Miska......,vdaka za takych ludi no neskodilo by keby ich bolo viac
liuvaska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod Ell » Uto 18.09.2012 9:55

Žiadosť o pomoc! Prosíme naších fanúšikov o pomoc. Na našom útulkáčskom pozemku by sme radi ešte pred zimou spravili chodníky a spevnené plochy zo zámkovej dlažby. Nakoľko začína obdobie dažďov, musíme si pohnúť. Na jeseň a v zime je to u nás naozaj hrozné, my aj psíci bývame zablatení až za ušami. Pomôže nám akýkoľvek materiál (obrubníky, zámková dlažba, štrk, vrecovaný betón...) ak máte niečo z uvedených materiálov, prosím kontaktujte nás (len Šaľa a blízke okolie, máme problém s prevozom z väčších dialok). Plánujeme použiť najobyčajnešiu zámkovú dlažbu "sivé H-čko" obrázok nižšie. ďakujeme za pomoc.

kontakt: 0908 997 222, 0903 268 641, 0903 280 997, zatulanepsikysala@gmail.com


http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 852&type=3
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Poslaťod wewerica » Pia 22.01.2016 7:05

Kto by to bol povedal, že ja raz budem mať až dvoch psov z útulku zo Šale :lol:
IMG_20160115_152945.jpg

IMG_20160101_140648.jpg
IMG_20160101_140648.jpg (104.22 KiB) Zobrazené 7772 krát

IMG_20160119_145514.jpg
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Ďalší

Späť na Útulky