Útulok Trenčín

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod misha25 » Ned 04.10.2009 19:50

No na mňa spravil útulok dobrý dojem, myslím, že havinky sa tam majú dobre, samozrejme lepšie by im bolo keby mali svojho pánička s prechádzkami...
Chceme so Sanou chodiť venčiť, napridá sa niekto, vyvenčili by sme viac havinkov, strašne mi totiž bude ľúto, že niektorí ostanú nevyvenčení... :ua:
misha25
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod lulu » Pia 30.10.2009 10:48

Kedy tam pojdete? :ahoj:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod LenusQa.182 » Ned 01.11.2009 15:53

Chcem sa spýtať,či sa dá v útulku normálne venčiť,či dajú bezproblémov,aj ked tam prídem prvýkrát...
rada by som navštívila túto KS
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod Sana » Ned 01.11.2009 17:50

ano urcite
budu velmi radi a psiky detto. :lol: si zlata

lulu napis misha 25 sukr spravu, ona tam chodi viac resp pravidelnejsie, na mna nie je pre pracu spolah...proste sa tam vyberiem vtedy ked mozem
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod LenusQa.182 » Str 04.11.2009 5:48

Sana to bolo mňe?? :lol:
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod Sana » Str 04.11.2009 5:56

ano :lol:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod LenusQa.182 » Str 04.11.2009 20:25

Takže ešte raz opakujem otázku,pozorne počúvajte :lol: Ked prídem do trenčianskeho útulku alebo KS prvýkrát,aj s písomným povolením od rodiča,tak mi dajú bezproblémov venčiť??Ja chodím do tranvského,a tam hned od začiatku nedaju hocikomu venčiť,tak neviem
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod lulu » Uto 10.11.2009 16:27

A čo tak pozrieť stránku útulku,alebo sa opýtať vedenia?
A inak,misha25 písala toto:
"No na mňa spravil útulok dobrý dojem, myslím, že havinky sa tam majú dobre, samozrejme lepšie by im bolo keby mali svojho pánička s prechádzkami...
Chceme so Sanou chodiť venčiť, napridá sa niekto, vyvenčili by sme viac havinkov, strašne mi totiž bude ľúto, že niektorí ostanú nevyvenčení
""

tak čo sa spýtať jej cez ss?
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod DomiWei » Ned 14.02.2010 13:07

Ahojte.

Nechcete niekto chodiť venčit psíkov do k.s.??? Ja som tam bola včera a bolo super. Tá prechádza po čerstvom vzduchu bola úžasná, len škoda, že som mala iba jedného psíka, chudáčikovia ostaní. :plac: Tak keby mal niekto záujem, píšte. :smile:
DomiWei
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Trenčín

Re: Utulok-KS Trencin

Poslaťod lulu » Str 28.07.2010 11:55

DomiWei ideš teraz niekedy? :smile: :smile:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Útulok Trenčín

Poslaťod helenus » Pia 08.04.2011 21:47

Nedávno som čítala, že psov z Karanténnej stanice Trenčín nie je možné venčiť. Dôvod? Sú karanténna stanica a nie útulok. Aj na stránke majú zverejnené, že venčiť psov momentálne nie je možné a v prípade ďalších otázok im treba zavolať (http://www.kstn.sk/akopomoct.php). Ešte bolo v tom článku písané, že pracujú na zmene karanténnej stanice na útulok.

(V niektorých obchodoch s chovateľskými potrebami v Trenčíne majú "kasičku", do ktorej je možné hodiť pre nich finančný príspevok. Keď mi nemala predavačka vydať drobné, tak si bez problémov z tejto "kasičky" vybrala, preto by som takýmto spôsobom neprispela. Neviem, možno ich tam potom vrátila, ale neverím, že ich skutočne vrátila.)
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Útulok Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 08.04.2011 22:53

Info z FB: Občianske združenie Pomoc Zvieratám- Tierhilfe Trenčín končí s prevádzkovaním Karanténnej stanice Trenčín. Preto prosíme ľudí, aby si adoptovali, alebo zobrali psíkov do DO. Prosím pomôžte. Ďakujeme!!!

Čo som ja počula, tak ich jednoducho zrušili. :plac:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Útulok Trenčín

Poslaťod helenus » Sob 09.04.2011 1:53

Nie som si istá, ale tuším písali o tom v Trenčianskom echu. Aj to, že založia normálny útulok.
(To ich zrušilo mesto? Nech ide "vrchnosť" tam, kde slnko svieti len v predklone. Trenčín nie je malé mesto, čo potom budú robiť s túlavými psami? To ich budú voziť do Nového Mesta? Alebo do Dubnice?)
Inak, mohli si informáciu o zrušení a naliehavej adopcii psov vycapiť aj na ich www stránku, nie každý "fičí" na FB.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Útulok Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 09.04.2011 10:20

Tak hádam to tam dajú, aj ich sledujem na FB. Isto mesto, však nie sú prašule. Pán zeleninovo sa musel ešte pred koncom svojej "povestnej kariéry" nabaliť, aby im náhodou nevykapala úroda.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Útulok Trenčín

Poslaťod helenus » Sob 09.04.2011 18:55

Pre mňa je to strašne nepochopiteľné. Ešte vlani aj v Echu, aj v Pardone, bolo písané, aké majú plány na nový útulok, ako by mal útulok vyzerať - a teraz ich jednoducho zrušia :oo: Trenčín nie je malé mesto, čo budú robiť s túlavými psami? To budú mať k nim rovnaký prístup ako niektorí starostovia, ktorí ich odmietajú dať odchytiť, lebo obec to stojí peniaze a radšej doporučia poľovníka?! (Tu malo byť niekoľko nasr.tých smajlíkov, ale žiadnych vhodných kandidátov som v ponuke nenašla.) Dúfam, že sa takýto postoj veľmi rýchlo obráti proti vedeniu, a že budú musieť zase otvoriť, teraz už útulok.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky