Aký šport?

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Sport pre bernskeho psa

Poslaťod verca » Uto 28.08.2007 7:54

aky sport pre bernskeho salasnickeho psa sa hodi podla vas?alebo ziadny?
poradte mi prosim :smile:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Bendy » Uto 28.08.2007 22:23

Podla mna napriklad Freesbee, cize lietajuci tanier :smile:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rika » Sob 15.09.2007 19:27

Dogdancing :smile:

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

A myslím, že občas by ani taká túra nezaškodila :no:
Obrázok
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod lusy » Sob 15.09.2007 21:47

verca ved s nim mozes robit aj agility.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 16.09.2007 7:16

to sa mi zda prilis velky na agility, sak by mu museli spravit vacsi tunel :smile: ale ne, no mam ten dojem ze prenho by sa hodila ta turistika, plavanie, no a tyto psi kedysi tahali voziky z mliekom, tak v zime by mozno mohol dokopca tahat sane a z kopca, ked sa budes sanovat tak bezat a blaznit sa popri tebe :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod lusy » Ned 16.09.2007 7:38

ten vacsi tunel by sa potom neskor mohol hodit aj mojmu. tiez chcem s bradacom velkym robit agility. ale cisto iba pre zabavu. a pocula som ze robia agility aj s dogou, ktora tunel vzdy premiestni na ine miesto :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Rika » Ned 16.09.2007 8:10

Poznám aj veľké plemená, kt. robia agility a aj súťažne, no mne sa na ten šport moc nehodia, pretože majú problémy nie len v pevnom tuneli ale aj látkovom tuneli, na kladine, hojde, kruh, slalom, je trošku problém naučiť ich aby mali pekné zóny,...

... a priemer kruhu sa zväčšiť nemôže, je stanovený na max 60cm, podobne aj kruh a taktiež vzdialenosť slalomu medzi tyčkami je 60 cm.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod verca » Ned 16.09.2007 10:42

dakujem vam ale ja som cez skolsky rok s mojim bernakom len raz do tyzdna bohuzial bo chodim do BB do skoly:( ja som chcela len nieco aby stale nelezala ona je silna ale ona taha len vtedy ked vidi druheho psa takze s tymi vozikmi by to asi neslo ale v zime to viskusam tie sane :lol: v lete sme chodily plavat no ale ona plava len v takej vode do hlbokej sa nezenie ale casom sa mozno osmeli:)

Chcela som sa opytat podla vas je taka leniva lebo ked bola mala tak nemala tolko pohybu lebo bola sama alebo je to v to ze je bez PPka a nema uz tie original(ako sa vravi) vlohy????
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Rika » Ned 16.09.2007 11:05

Nie je to ani tým, ani tým... je to povahou.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 19:03

dnes som prvykrat skusala s mojou fenkou skusat no nebolo to agility ale ucila som ju skakat cez prekazku,co predtim vobec nechcela a este nieco co sa vola sikma stena no podobalo sa to na to
a mojej sucke sa to pacilo a nelezala cely den ako obvikle :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 19:39

verca píše:dnes som prvykrat skusala s mojou fenkou skusat no nebolo to agility ale ucila som ju skakat cez prekazku,co predtim vobec nechcela a este nieco co sa vola sikma stena no podobalo sa to na to
a mojej sucke sa to pacilo a nelezala cely den ako obvikle :lol:


tak gratulujem.. :aplause: si bola niekde na cvičáku či ako??ako je sučka stará?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 19:40

Vyrobili sme si dneska cvičák :lol: mame tam hojdačku kladinu a slolom
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 19:43

nie nebola som na cvicaku len som si postavila nejake prekazky a dnes som si urobila dalsie ako na pretekoch agility a islo jej to bola trosku dezorientovana zo zaciatku ale potom sa uz do toho dostala :lol: a ked som ju za to pochvalila tak bola tak rada :jupi: a on ma v decembry bude mat 2 roky :ahoj:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 19:44

jukel píše:Vyrobili sme si dneska cvičák :lol: mame tam hojdačku kladinu a slolom


heh super..vy sa teda poznáte čo?? :ha: aj ja musím niekoho od nás zohnať a vybudujeme niečo ako "cvičák" ..len najskor by som tu musela nájsť niekoho kto aspoň pozná pojem agility.. :heh: a kto má rád psy :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 19:45

ehm sme rodina
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Ďalší

Späť na Iné Športy