Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Ned 20.02.2011 21:28

Ahoj všetkým, dovolila by som si založiť takúto tému a to - pre všetkých odborníkov na tomto fóre, podľa jedného známeho v tejto dobe budú po prvý krát prebiehať nové výbery ohľadom krmiva pre psov, väčšina s kompetentných nemajú o takomto výbere ani šancu a preto kvôli ,, kvalitnejšej strave " pre dosť veľké množstvo zvierat , by sa mohli ku tomuto vyjadriť všetci, ktorým záleží na psoch, určite niektorý , ktorý o tom rozhodujú nadobudnú väčšiu predstavu o čom to je a že cena nieje to najhlavnejšie, alebo toto ignorujme a nech to vyhrá napr. ,, najkvalitnejšie a najlacnejšie krmivo " . Dúfam, že som sa nijako nedotkla predajcov krmív niektorých značiek napr. Royal Canin a pod. alebo to horšie dúfam, že som neporušila pravidlá fóra to by ma mrzelo. Čo vy nato ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Mackie » Ned 20.02.2011 21:37

nechapem - hadam moze niekto anonymny z fora ovplyvnit tento vyber? pochybujem.. v tomto sa tocia ine prachy a ini "sponzori", nevidim vyznam v tejto teme.. a co sa tyka samotneho pisania, ktore granule, take temy tu su, a je jedno, ci to budu granule pre sluzobne psy, alebo utulkacov :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Tatiana » Ned 20.02.2011 23:08

Tiez si myslim ze to tak je pokial viem aktualne je to Eukanuba a predtym Pro Pac a Sportmix ,osobne si myslim ze su vhodnejsie krmiva pre psov v zatazi :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Marco Varhol » Pon 21.02.2011 0:00

Nebolo by vhodne aby psy v ozbrojenych zlozkach dostali sok z kvality a postaci im aj tato priemerna kvalita za nehorazne ceny. Vyber bude urcite transparetny s vopred urcenymi pravidlami, presne nalinkovane na toho spravneho vitaza. Made in Slovakian.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 19:32

Mackie píše:nechapem - hadam moze niekto anonymny z fora ovplyvnit tento vyber? pochybujem.. v tomto sa tocia ine prachy a ini "sponzori", nevidim vyznam v tejto teme.. a co sa tyka samotneho pisania, ktore granule, take temy tu su, a je jedno, ci to budu granule pre sluzobne psy, alebo utulkacov :nwm:

Mackie, môže niekto ovplyvniť tento výber, podľa mňa áno, kvôli tomu, že niektorý ešte len budú dávať kritériá na výber krmiva a tam majú veľké rezervy, mám za to keď im tu niekto ako Marco ale aj iný dajú návod, čo by v zložení kvalitných granúl malo byť tak je možné, že si to dajú do kritérií a možno nie, nejedná sa o jednu veľkú zákazku ale niekoľko menších, takže pre niektorých to možno až taký kšeft nieje, konkrétne sa jedná o výber pre ZVJS, jasné, že sú medzi nimi aj taký, ktorý postavili podmienky iba pre jednu firmu ale dúfajme, že im nato nikto kompetentný nepríde.Sú to verejné zákazky zavesené na ich stránke a podľa mňa je tu dosť odborníkov, ktorý sa k danej veci môžu vyjadriť, kto iný ako psičkári či ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Mackie » Pon 21.02.2011 19:42

a oni budu citat toto forum?

asi by bolo treba napisat konkretne udaje, kedy komu co vlastne treba povedat ohladom granuli
ale podla mna, nikto to nespravi, ak len nepojde o granule a firmu, z ktorej by nieco mal
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Marco Varhol » Pon 21.02.2011 19:52

Tu je nieco na zasmiatie. Aspon trochu presnosti pri pojmoch by bolo dobre pani uviest lebo takto ste na smiech.
http://www.zvjs.sk/data/obstaravanie/16 ... vo_psi.pdf

Tak ako som napisal v predchadzajucom prispevku. Vitazom prveho krmiva je RC 4800 a druheho RC Maxi junior.
Tak hura do sutaze. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 20:00

Poznáš niekoho kto pracuje ako psovod alebo celkove v ZVJS kdekoľvek ? Ja áno a ja mu to poviem ale aj tak sem chodí, ak povieš aj ty niekomu atď. tak sa to dozvedia aj ostatný, keď to neprejde teraz tak o rok budú robiť ďalší výber a pod. , ak ma chápeš tak chcem len to aby oni získali vedomosti a aby si to všímalo viac ľudí, jedná sa o psov a peniaze nás všetkých a na tom napr. mňa záleží aj tebe aj ostatným či ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 20:03

Marco, to nemyslíš vážne, že by niekto dal dopredu kritériá na verejné obstarávanie, také aby sedelo konkrétne na Royal Canin ? Toto ti nikto neuverí. či ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Marco Varhol » Pon 21.02.2011 20:18

Marco, to nemyslíš vážne, že by niekto dal dopredu kritériá na verejné obstarávanie, také aby sedelo konkrétne na Royal Canin ? Toto ti nikto neuverí. či ?
Vies mne staci ake su podmienky. A cisla nepustia. No mozno sa mylim, ale tieto udaje sedia presne.

Takze co mame v stenacom krmive RC pre velke plemena:

hydinova mucka co to je?
kukurica v troch pojmoch: kukuricna mucka, kukuricny gluten, kukurica
živočišné tuky co to je?
hydrolyzované živočišné proteiny Co to je?
izolát rastlinných proteinov Co to je?
sojový olej :ua:

Dalej hadam uz nie je co komentovat... Hadam vyhra ten najlacnejsi. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 20:34

To nemyslíš vážne ? Vyhrá ten, ktorý splní asi 60 % kvalita a 40 cena a teda vyhrá ten kvalitnejší !
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod Marco Varhol » Pon 21.02.2011 20:38

Kvalita 60% a to akoze udaj citujem bielkoviny 32% a tuky 30% znamena ze mam kvalitne krmivo. ...
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 20:49

Teraz si ma zaskočil ale určite vyhrá kvalita, veď to krmivo všetkým psom sedí a to je to najhlavnejšie či ?
P.S : trochu vážne, lebo už ma trochu bolí brucho, naozaj sa ti chcem poďakovať za príspevky v tejto téme a bolo to myslené vážne, že by niektorý potrebovali zvýšiť prehľad a ak sa to podarí po prečítaní tvojich príspevkov tak ma to bude tešiť, ostatným naozaj ide o zvieratá a aj o peniaze, Marco Ďakujem!
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Pon 21.02.2011 21:10

Marco Varhol píše:Tu je nieco na zasmiatie. Aspon trochu presnosti pri pojmoch by bolo dobre pani uviest lebo takto ste na smiech.
http://www.zvjs.sk/data/obstaravanie/16 ... vo_psi.pdf

Tak ako som napisal v predchadzajucom prispevku. Vitazom prveho krmiva je RC 4800 a druheho RC Maxi junior.
Tak hura do sutaze. :haha:

Drobná poznámka, vážený zodpovedný! Výber alebo verejné obstarávanie neznamená osobné záujmy !!! Ale verme , že nebudú alebo nebude niekto za to zodpovedný alebo nedajbože s toho niekto vyvodí dôsledky, veď to nikto nesleduje či ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Výber krmiva pre psov pre ozbrojené zložky SR

Poslaťod 3misynka3 » Str 23.02.2011 21:02

Marco Varhol píše:Tu je nieco na zasmiatie. Aspon trochu presnosti pri pojmoch by bolo dobre pani uviest lebo takto ste na smiech.
http://www.zvjs.sk/data/obstaravanie/16 ... vo_psi.pdf

Tak ako som napisal v predchadzajucom prispevku. Vitazom prveho krmiva je RC 4800 a druheho RC Maxi junior.
Tak hura do sutaze. :haha:

Ahoj Marco, pozri si tú stránku teraz ale to už nieje asi ani na zasmiatie. Výber pre Nitru je urobený dokonalejšie pre toto krmivo, čo ty nato ?
3misynka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Ďalší

Späť na Granule a konzervy