Granule pre psa v záťaži

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sunny » Štv 29.05.2008 7:56

Ahojte,
máte odskúšané nejaké granule pre psa v záťaži? Môj prcek nejako prestáva zvládať to množstvo aktivít + šteňa, ktoré mu stále skáče po hlave. Kúpila som ProPlan Performance, ale moc mi to nežerie, možno tak polovicu odporúčanej dávky :nwm: Takže asi budem musieť skúsiť niečo iné. Poradíte?
Ďakujem
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Poca » Štv 29.05.2008 7:58

Keď má pes cez týždeň málo pohybu a cez víkend veeľmi veľa mám mu dávať iné granule cez víkend?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Silwuska » Štv 29.05.2008 8:01

Myslim ze vobec nemusis...ja by som len zvysila davku normalnych granul cez vykend :smile: alebo by som dala jednu davku granul a druhu jej nieco ukuchtila :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Rika » Štv 29.05.2008 8:30

Ja som moju volakedy krmila Royal Canin Energy a teraz je to pravy opak Royal Canin light medium :heh: . Nj, choroby a sterilizacia narobia svoje aj ked je pes nadalej vo vysokej zatazi :ua:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod katka » Štv 29.05.2008 8:41

ja momentálne dávam Bakovi Nutra Nuggets Performance....chutia a sadli mu
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod marlo » Štv 29.05.2008 20:23

No mna by zaujimalo co pre psa znamena zvysena zataz ?
Samozrejme u kazdeho plemena je to ine...ale skuste mi dat niekto konkretny pripad.
Osobne si myslim ze to co si myslime ze je niekedy zvysena zataz..je pre psa uplne v pohode..a zvladol by aj viac.

Dolezite je urcite v tychto teplach ale vlastne stale..prisun cerstvej vody

Ď.
marlo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: P.Biskupice,Bratislava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod lucik » Štv 29.05.2008 21:31

zvysena zataz u polovneho plemena je napriklad: treningy na polovne skusky - obdobie pred skuskami + skusky, alebo sezona polovaciek, kde je pes vyuzivany v praxi..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Poca » Pia 30.05.2008 6:54

No napriklad moja je cely tyzden zavreta a prejst sa ide az poobede alebo vecer. Ale cez vikend, ked sa robi stopa, poslusnost, obrana a predtym aj potom este dlhsia prechadzka, alebo ideme na bike, plavat, na prechadzku a cely den nieco robi je to ine ako to lenosenie cez tyzden. Ale asi prehanam, to nieje zvysena zataz, uz som aj ja zblbnuta z toho fora kde sa riesi vsetko ako problem :pac: Mala by som sem prestat chodit :lol:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sunny » Pia 30.05.2008 7:01

marlo píše:No mna by zaujimalo co pre psa znamena zvysena zataz ? skuste mi dat niekto konkretny pripad.


No konkrétne môj prípad. Fenka so mnou chodí ku koňom do stajne, kde je ďalšia kopa psov - lieta tam pár hodín. Počas víkendu tam trávime aj celé dni. K tomu 2x týždenne tréning agility. Voľný má 1 deň v týždni. A na krku má 3 mesačné šteňa Parsona, ktoré jej dáva riadne zabrať, ani doma nedá pokoj. Fenka je kríženec asi Yorkshira s neviem čím, proste 4,5 kilový prcek.
V poslednej dobe to proste nie je ona. Vyzerá unaveno, na cvičáku nevládze a to tam predtým lietala ako gula. Doma radšej zalezie spať ako sa so mnou hrať (ako mala vo zvyku). Dnes ideme k vetovi pre istotu vylúčiť zdravotný problém, ale skôr to tipujem na tú únavu.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod lucik » Pia 30.05.2008 7:19

:heh: Poca, staci, ked to budes brat trosku s nadhladom.. musis byt coolova :jazyk:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod unicorn » Pia 30.05.2008 7:37

Poca píše:uz som aj ja zblbnuta z toho fora kde sa riesi vsetko ako problem :pac: Mala by som sem prestat chodit :lol:

ako keby som seba pocul :)
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Puk » Pia 30.05.2008 9:24

Ale prečo? Prečítaj, porozmýšľaj a z väčšej časti ber s rezervou. Češi majú také príslovie : Na každém šprochu je pravdy trochu... Dodávam : len trochu. Netreba vám byť v rozpore so samým sebou! Radšej viac pozorujte sbojich psov.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Amaguk » Pia 30.05.2008 9:58

Rika píše:Ja som moju volakedy krmila Royal Canin Energy a teraz je to pravy opak Royal Canin light medium :heh: . Nj, choroby a sterilizacia narobia svoje aj ked je pes nadalej vo vysokej zatazi :ua:


Rika, preco ju stale krmis chemiou :otaznik: :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Rika » Pia 30.05.2008 10:05

Amaguk noo viac asi aj tak krmim Eukanubou, ja este od predosleho psa striedam Eukanubu a Royalky. Pol roka papa to, potom jej to uz nejak nejde, tak objednam ine a takto to striedam. Teraz som vyskusala Trainer, lebo som RC nemohla zohnať.

A chémiou?... no krmim s tym, s cim mam dobre skusenosti a co mi odporucili vetosi. Tak mi porad, cim krmit, ked nie tymito 2 krmivami ??
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Amaguk » Pia 30.05.2008 10:18

royalke by som sa urcite vyhla, to uz radsej tu Eukanubu - urcite aspon co sa obsahu syntetiky tyka :no:

ja ti samozrejme - akoze inac :no: poradim domacu stravu, ale v ramci granul, tak vseobecne, vyberaj take, kde nie su synteticke antioxidanty - naco zbytocne riskovat :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Granule a konzervy