Puppy alebo Junior

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Puppy alebo Junior

Poslaťod ovi77 » Pia 09.07.2010 0:59

Ahojte. Krmim od 8tyzdnov, cize odkedy som si prebral steniatko od chovatela krmivom Pro Nature 28 Puppy. Na stranke vyrobcu sa spomina, ze tymto krmivom by som mohol krmit do 1roka, ale chcem dat psovi to najlepsie (pokial to penazenka povoli) preto prosim o rady ci prejst od pol roka na krmiva junior alebo mozem krmit aj nadalej krmivom puppy. Dakujem
ovi77
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod ovi77 » Str 14.07.2010 0:41

Nechcem spamovat, ale nevie naozaj nikto poradit?
ovi77
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod Marco Varhol » Str 14.07.2010 14:24

Uz na zaciatku si si vybral jedno z lacnejsich kanadskych krmiv. Takze kludne pokracuj pokial to penazenka dovoli s tymto krmivom. Nemusis nic menit.

Tak napr v obchode v CA kupis ProNature 26 Large Breed Adult 15kg balenie za 28 euro v prepocte.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod ovi77 » Štv 15.07.2010 20:34

No teraz by som ale chcel prejst na pro plan :) Len ma zaujima ci je dobre davat krmivo "puppy" psovi az do 1roka, hlavne ked su v ponuke aj krmiva junior...mam v tom zmatok a predavaci v obchodoch o tom zrejme viac ako ja vediet nebudu :)
ovi77
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod Baarbora » Štv 15.07.2010 21:39

logicky puppy=stena, junior=dorast. Tak o 6-8 mesiacov by som uz psa nebrala ako stena, ale skor ako dorastenca :smile:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod ovi77 » Pia 16.07.2010 15:47

no to mi je jasne ze puppy znamena stena, ale na obale od vyrobcu odporucaju krmito tymto krmivom az do 1roka (na obale je napisane PUPPY)...preto som sa pytal :) Ale diky za radu:)
ovi77
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod merlin1 » Sob 17.07.2010 20:43

no ja neviem, ale stena je dospele az okolo 2-3 rokov, a tak do roka by som davala stenacie a od roka do tych 2-3 prave junior...ale ja som len zaciatocnik, ale nejako mi to tak logicky vyplyva :nwm:
merlin1
Snoopy
 
Príspevky: 182

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod Baarbora » Sob 17.07.2010 21:19

dospievanie je individualne u kazdeho plemena.Cim vacsi pes, tym neskor dospieva, teda ukoncuje rast. Puppy je podla mna vyslovene pre stenaci vek, teda na obdobie, kedy sa pes najviac meni(rastie), potom uz junior(pokial taku "radu" vobec konkretne granule maju). Na juniore by som kludne ostala do tych dvoch rokov.
ovi77, o ake plemeno sa vlastne jedna?
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod krista » Sob 17.07.2010 21:45

Barb,ak som dobre pochopila,má štenika LR :smile:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod tonamie » Ned 18.07.2010 7:48

Síce je to prezentácia jednej značky, ale dá sa z toho čerpať info http://www.youtube.com/watch?v=3ScVi3EP ... re=related
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Puppy alebo Junior

Poslaťod ovi77 » Pon 19.07.2010 16:37

krista píše:Barb,ak som dobre pochopila,má štenika LR :smile:


presne tak, mam labradora a dakujem vsetkym, ze ste sa mi snazili poradit a respektive aj poradili...:) Dakujem
ovi77
Okoloidúci
 
Príspevky: 22


Späť na Granule a konzervy