Útulok Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Bratislava

Poslaťod Poca » Pia 14.03.2008 11:18

alebo sa jej narodia steniatka s vakmi. Pamiatka na prazdniny :heh:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Bratislava

Poslaťod maggie » Pia 14.03.2008 12:36

:lol: moja zas demolovala,cely byt kym som bola prec,raz pridem domov,pocelej izbe na milimetre rozkusany molitan a posteli diera ako svet,az kukali von pera.potom zas pozrala svihadlo a tyzden z toho grcala,vetoch jej musel spravit endoskopiu,ci jej nieco neostalo v zaludku.a pod.ale tusim ju to preslo klop klop,niekde som si precitala,ze ju za to nesmiem trestat,lebo ona tym vlastne dosiahne,co chcela,akoze vidis,tak ti treba nemala si ma tu nechat samu.tak som to vyskusala,chce to sice pevne nervy,ale asi to zafungovalo :jupi:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Poca » Pia 14.03.2008 12:40

Moja sekala 3 mesiace v byte dobrotu a posledny den pred odstahovanim ZOZRALA koberec (prenajaty koberec v prenajatom byte) a kusky vyzvracala po celej izbe.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Pia 14.03.2008 14:08

Meggie dnes rano som v Trnave videla preesne nieco take ako mas ty...fakt presne to iste...schvalne som prebrusila vsetky tvoje fotky aby som sa uistila...skusim to (kedze neviem ci peso ci fena) nabuduce vyfotit, bo viem ze na tom mieste som ich videla viackrat :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava

Poslaťod Beuska-Dinka » Pia 14.03.2008 16:04

jejo zlatunka je... no pekne nezbednica jedna... :lol: ale tak hlavne ze sa jej nic nestalo... to ja som nemala problem moja mi nic take nerozkusala ani neponicila ona je taka celkkom kludna ale vonku vie riadne vyvadzat... :aaa: ale inac je to taky celkom podareny kusok.. :lol: :no:
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod maggie » Pia 14.03.2008 20:50

Silwuska píše:Meggie dnes rano som v Trnave videla preesne nieco take ako mas ty...fakt presne to iste...schvalne som prebrusila vsetky tvoje fotky aby som sa uistila...skusim to (kedze neviem ci peso ci fena) nabuduce vyfotit, bo viem ze na tom mieste som ich videla viackrat :smile:

no to je dobre,skus vyfotit,alebo zisti,co su zas,mozno nejaka rodina che.
beuska-dinka,myslim,ze psice by si teda rozumeli,ta moja ked chyti svoje okruhy ako to je volam,je to teda pekny ficak,ja len stojim a ona lieta dokolecka.ale chvalabohu,aspon sa vylieta a ani k tomu nikoho nepotrebuje che
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 16.04.2008 20:23

jujúj, tak pozrite, čo som našla. Taká by sa Viggovi páčila. :yes:
ale je to len sen. fňuk.
Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Štv 17.04.2008 7:51

Jezis ta je uzasna.... :oo: Ulfica kurnik sopa jaky sen??? Sak si ho spln... :yes: :yes: :yes: :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 17.04.2008 11:48

Ano, možno by sa mi splnil aj ďalší. Postaviť si zálesácky zrub a bývať tam. Lebo by ma Viktor s nimi vyšmaril z domu. :no:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Štv 17.04.2008 11:49

Boze to je otrasne ked je clovek takto obmedzeny priestorom :ua: ach...ako krasne by k sebe pasovali :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 17.04.2008 13:30

Ulf vidíš to ,mala by si to hneď 2 v 1..splnené sny :lol:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Bratislava

Poslaťod windy » Pia 18.04.2008 13:19

Skočím vám do debaty... :lol:
Ja som na Poliankach pred cca dvoma rokmi pracovala a tak by som chcela hlavne uviesť na pravú mieru to "požičiavanie" psíka. Požičať na pár dní psíka je možné len vtedy, keď je šanca na jeho osvojenie. To znamená, že vám psíka nepožičajú, keď idete na chatu a nemáte spoločnosť :ach: pretože je to pre psa obrovský stres, keď sa presúva z miesta na miesto. Výnimky sa robia u ľudí, čo už jedného psa majú a nevedia, či sa z novým znesie, alebo u psa, ktorý má komplikovanú povahu a už bol niekoľkokrát vrátený. Vtedy sa záujemca oboznámi s povahou psíka a ak sa záujemca rozhodne, že to s ním skúsi, je mu psík požičaný na určitú dobu.
Každopádne mám obrovskú radosť, že sa vám podarilo nájsť si na Poliankach psíka :5: a držím vám všetkým palce.
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Pia 18.04.2008 13:25

Windy tvoj pesik je co zac?? vypada uzasne :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava

Poslaťod windy » Sob 19.04.2008 11:53

Borderka a je uzasna :lol:
Kazdopadne ked behala po utulku, tak si ju par ludi chcelo adoptovat :ach: Samovrahovia :lol:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod maggie » Str 30.04.2008 12:13

tak som bola cez vikend na poliankach a musim povedat,ze to tam vyzera velmi pekne,vo vybehoch viacej bud,aj prepravky,pekne nove koterce,tie su tam uz teda dlhsie,niektori pesani sa akurat kupali a strihali...mala som z toho dobry pocit...aj vela ludi tam zrovna vencilo...fakt fajn :poklona:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky