Čistokrvné psy v útulkoch

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Lindchen » Pon 31.05.2010 20:45

Nadherny belgican na bratislavskych Poliankach. Sakra, preco tak krasne psy trcia v utulku?? :hmm:
Obrázok

6-rocny maltezsky psik v Skalici:
Obrázok

2-rocna cane corso v Lucenci:
Obrázok
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Ivanka.P » Str 02.06.2010 11:48

Číslo: H3222 Meno: Pohlavie: fenka Rok nar.: 2007
Plemeno: weimarský stavač
Kontakt: 0903 907 133, pampa-pampa@azet.sk
zdroj psia duša http://www.psiadusa.sk/hla01.htm

Popis
Prosím o pomoc pri hľadaní majiteľa tejto krasnej fenky weimarskeho stavača, ktorá sa túlala v okolí Bánoviec n./Bebr.
Je možné, že ju pôvodný majiteľ vyhodil, pretože doteraz som nenašla žiadny plagát, inzerát alebo nikoho kto by ju hľadal. Je veľmi inteligentná, pokojná, má rada deti a znáša sa i so psami. Jej vek odhadujem na 3 roky. Nemá žiadne tetovanie a nemala ani žiadny obojok so známkou.
Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Ivanka.P » Str 02.06.2010 12:01

Číslo: H3210 Meno: Veron Pohlavie: pes Rok nar.: 2008
Plemeno: labrador Kontakt: 0910 136 952 tiež zdroj psia duša

Popis
Hľadáme náhradný domov pre nášho 20-mesačného labradora Verona, keďže z rodinných dôvodov sa už nebudeme môcť o neho riadne starať. Veron je veľmi priateľský, oddaný psík, potrebuje však ľudskú pozornosť, resp. spoločnosť, alebo spoločnosť iných psíkov. Je bez PP, ale fyzicky veľmi pekne vyvinutý, je pravidelne odčervovaný, má všetky potrebné očkovania, je zvyknutý žiť vonku na dvore/v záhrade. Má hygienické návyky a ovláda základné povely: sadni, ľahni, zostaň, packa, atď. Veron by bol ideálny do rodiny s deťmi alebo ak by si ho vzal niekto, kto už má psíkov a chcel by ďalšieho. V prípade seriózneho záujmu vieme poskytnúť bezodplatne aj zateplenú veľkú búdp pre neho.
Veron je z okolia Trnavy.

Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Lindchen » Pia 04.06.2010 19:02

Bigel na bratislavskych Poliankach:
Obrázok

RR, 4 roky, v utulku v Presove (psik bol zanedbavany a tyrany, takze pozor na to)
http://www.slobodazvierat-po.sk/news/hl ... idgebacka/
Obrázok
Naposledy upravil Lindchen dňa Pia 04.06.2010 19:10, celkovo upravené 1
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Kikz » Pia 04.06.2010 19:06

Lindchen píše:Nadherny belgican na bratislavskych Poliankach. Sakra, preco tak krasne psy trcia v utulku?? :hmm:
Obrázok


Povedala by som ze v papulke a mozno aj stavbou tela ma nieco z NO alebo sa mi to len zda ?
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Lindchen » Pia 04.06.2010 19:12

ano, hlavu ma velmi do NO, ale tak je to bezpapierak, no :nwm: Ktovie, myslim, ze kto chce pekneho ovciaka, tento je fakt krasny.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod larami » Pon 07.06.2010 10:25

Lindchen kde sa nachádza ten RR,lebo v PO útulku nič nevedeli ,je niekde v DO alebo ako :otaznik:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Amy01 » Pon 07.06.2010 12:05

larami: ja som ho už našla dávnejšie, tuto je http://www.slobodazvierat-po.sk/news/hl ... idgebacka/ si tam volala a nevedia kde je? nechapem, to tam maju dobry bordel
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod larami » Uto 08.06.2010 5:20

Amy volala som asi o 11h a zdal sa mi ako keby prispatý :ach: a vôbec nevedel o čom to hovorím a nakoniec som z neho dostala kontakt na Slobodu zvierat :pac:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Amy01 » Uto 08.06.2010 15:01

ach jo, no pekný prístup :ach:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Ivanka.P » Str 09.06.2010 9:37

Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Offca » Str 09.06.2010 11:42

Ivanka.P píše:Alebo Briard tiež Korňa
http://www.upsejmatere-ranckorna.eu/hla ... c7436402e4

:oo: :oo: Idem upovedomovať.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod usagi » Str 09.06.2010 12:50

na toho psika som nedavno nadabila aj ja - ma PP,ktovie ci ich napadlo upovedomit chovatela :nwm:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Lindchen » Str 09.06.2010 15:51

Inac kukam, ze v Korni maju dost psikov konkretnych plemien :oo: Sucka ceskeho horskeho psa ma dostala :oo:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čistokrvné psy v útulkoch

Poslaťod Amy01 » Štv 10.06.2010 11:25

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky