Karanténna stanica Zvolen

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod bbtina » Str 03.02.2010 14:45

No s nadšením sa príjma správa, že z OZ Pes v nudzi bude o chvilu utulok, rozhodne lepšie ako KS Zvolen
bbtina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 86
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Ginger Rogers » Str 31.03.2010 12:14

Ahojte.
neviete ci sa nieco teda zmenilo v KS zvolen??? som zhrozena co som sa tu docitala....

lucik, a vy mate aky utulok???
Ginger Rogers
Snoopy
 
Príspevky: 117
Bydlisko: bratislava

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Darcia » Štv 01.04.2010 11:00

Ginger Rogers: Z istych dovodov nie je vhodne o tom vraviet verejne zatial, posielam ss :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod MSPpolicajt » Pon 24.05.2010 13:25

ked to tu tak citam tak asi ste necitali co bolo pisane v novynach.
sice oficialne Suja uz nieje majitel KS Zvolen ale stale je v pozadi ko tichy spolocnik . aj napriek tomu ze sa mu preukazlo ze zastrelil 300 psov a hodil ich do hrona ako to bolo pisane v novynach stale profituje na ublizovani bezbranym psikom . nemozem prezradit ako to viem ale ma silnych priatelov ktory ho chrania . ako som tu cital je to bezcitny chrapun a ani hytler nedokazal robyt to co roby on zo psikmy a uprimne lutujem aj tych co chova doma , kamaratka mi povedala ze chodi knim do jedalne pre pomije a tym ich chova chudata psiky . par krat som dal aj ja peniaze do KS Zvolen kym som nezistil ze su to vlastne peniaze pre Suju a od vtedy uz tam nedam ani cent . to nieje clovek nanho nieje ani vyraz . jeho zena podala nanho trestne oznamenie ze ju bije jeho deti su chudata ma zakaz sa knim priblizovat a aj tak je stale na slobode . co cakame od takeho cloveka potom ze ako sa bude spravat k psikom ? toto by malo riesit vedenie mesta a nie ho zakrivat lebo su jeho kamarati !!!!!

v novynach to napisali spravne netvor v ludskej kozi
MSPpolicajt
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Mackie » Pon 24.05.2010 13:56

Offtopic: v nasom meste sa prave kona konkurz na MP
okrem ineho musia absolvovat aj gramaticky test
u vas sa take nieco zjavne preskocilo :ach:
ospravedlnujem sa, ak ide o dysgrafiu, je to nestastna porucha
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu a Lacky » Pon 24.05.2010 22:08

KS teraz prevádzkuje mesto a zamestnancom tam je p.Vano. Nedávno sa psíkom mašla dočasná opatera a nejakým aj domov, najprv ich Vano slúbil a ked sa prišlo pre psov, tak sa zistili isté skutočnosti a to: Jedného x rotwajlera utratil, preto že ho vraj napadol-bol tam dva mesiace a akurát teraz. šteniatka presne 11 šteniatok za jeden tyžden nechal umrieť na parvo. Odmietol ich totiž vydať a to aj napriek tomu, že pani chcela podpísať zmluvu, kde by podpísala, že ich berie na vlastnú zodpovednosť, aj keby sa u nich prejavila choroba. Ludia na facebooku vyzbierali financie na ich liečbu, ktorá pokial začne, ešte ked šteniatko papa, je celkom úspešná, ale Vano odmietol a tyžden sa pozeral, ako v bolestiach umierajú, po tomto čase oznámil, že nemajú pre čo prísť a šteniatka všetky zdochli :ua: je to neskutočné, šteniatka by sa vyliečili, ale on ich odsúdil a nik im nemohol pomôcť. Parvo je choroba, ktorá je strašne bolestivá a šteniatko, ktoré na nu umiera, neskutočne trpí, choroba mu totiž rozožiera vnútornosti zaživa a šteniatko krváca a zvracia skoro non stop.
Lulu a Lacky
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Riky » Str 26.05.2010 12:49

Lucka – Bože, to je strašné.

Ja som čítala, že OZ Pes v núdzi chce prevziať KS a viesť ju, aby psíky už viac netrpeli, no niekde na meste to viazne. Toto OZ sídli na Budči, ale myslím, že ešte nemajú priestory a psíky sú v dočasných opaterách. Aj oni berú psíky od tiaľto. Ja mám tiež osobnú skúsenosť s KS. Chceli sme ísť s kamarátkou vyvenčiť psíkov. Prišli sme tam, klopali sme, no nikto neotvoril. Tiež som chcela zaniesť nejaké veci, ale proste keď som už neviem kde čítala, ako to tam je, povedala osm si, škoda peňazí. Teraz by som chcela aspoň nejako podporiť OZ Pes v núdzi, myslím, že to stojí za to. Poprípade zobrať psíka do dočastne starostlivosti.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod DiamonD » Sob 07.08.2010 12:11

Momentálne majú KS Zvolen na stránke psíka menom Len. Je označený ako kríženec no je to malý bradáč čiernostrieborný...Neviete niekto niečo viac o tomto psíkovi?
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Darcia » Sob 07.08.2010 18:12

No neviem, mne pride ako bradacikoidny krizenec, nie ako cistokrvny bradac :nwm:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod f.gump » Str 29.09.2010 23:01

Ahojte, práve som začal chodiť do ZV na školu, a tak mi napadlo, že by som tam mohol pomôcť (myslím s venčením, fyzickou prácou, ale aj nejakou tou skromnejšou finanč. pomocou) niektorému útulku. Myslíte, že sa mám obrátiť skôr na KS vo Zvolene alebo na už spomínané o.z. Pes v núdzi. Skôr sa nakláňam zatial k o.z., lebo KS by mala byť financovaná štátom (krajom, mestom).
Mohli by ste mi dať adresu, kde sa nachádza tento útulok, lebo raz je tu spomínaná Budča a na stránke je spomínaná Sielnica?
Vďaka.
f.gump
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod deny » Pia 01.10.2010 16:35

Pokiaľ viem, tak OZ Pes v núdzi má psíkov v dočasnej opatere rozmiestnených po okolí. A priamo v ZV by ich mali mať na Podborovej(presnú adresu neviem). Bolo mi povedané, že sa dá chodiť venčiť, len sa treba vopred s nimi dohodnúť telefonicky(kvôli práci), a najlepšie by bolo, aby šlo viac ľudí, aby vzali viacero psíkov. No chystám sa tam už rok a stále som sa tam nedostala. :ua:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod Monca » Pia 01.10.2010 22:34

f.gump, deny- a nemohli by sme tam ísť raz venčiť psy spolu? :hi:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod deny » Pia 01.10.2010 22:40

Ja by som brala, a rovno aj hneď zajtra :lol: . Som totiž tento víkend na intráku, avšak trebalo by im zavolať dopredu.Ono to čím viac ľudí tým lepšie pre psíkov. Ak by sme sa nejako dohodli s nimi plus my na základe rozvrhu, bolo by to skvelé :yes:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod Monca » Pia 01.10.2010 22:53

Tak ja zrovna hneď zajtra čas nemám :angel: :hi: v poslednom čase akosi mám stále niečo cez víkend....
mne by to skôr vyhovovalo počas týždna, kedže aj další víkend už mám sobotu obsadenú... jedine až potom ten víkend až, ale to tiež na 100% :angel: tak neviem no...ty máš čas cez pracovný týždeň? :nwm: :lol:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Karanténna stanica Zvolen

Poslaťod f.gump » Sob 02.10.2010 9:08

Ja iba vo štvrtok končím neskoro, inak môžem kľudne aj cez týždeň. Pondelok a stredu takmer celý deň by som mohol.
Ale neviem, či tu môžme spamovať takto :no:
f.gump
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky