Útulok Martin

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Pon 11.01.2010 20:46

To som nevedela, uvidím, zajtra zavolám odporučenému človeku a dohodnem si s ním stretnutie, ak sa potom budeš chcieť pridať budem rada....
Naposledy upravil Kathleen dňa Str 03.02.2010 20:48, celkovo upravené 2
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Pon 11.01.2010 20:46

samozrejme, ze sa pridam
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: utulok Martin

Poslaťod Bonnielove » Ned 17.01.2010 23:08

Kathleen píše:To som nevedela, uvidím, zajtra zavolám odporučenému človeku a dohodnem si s ním stretnutie, ak sa potom budeš chcieť pridať budem rada....


Kathleen.stale sledujem situaciu a co si pisete.. Omylom som zmazala mailik,co si mi pisala,ale vidim,ze si to tu tiez napisala.. boze. .mam pocit,ze sa kazdym dnom stracaju drahocenne minuty tych psikov... je strasne, kolko zla vedia napachat ludia.. niekedy sa hanbim,ze som clovekom.. i ked su aj dobri.. ale je to boj s veternymi mlynmi..
Je to Váš priateľ, partner,ochranca,Váš pes.Vy ste jeho život,jeho láska,jeho pán.Bude patrit Vám, bude Vám verný,spolahlivo Vám bude slúžiť do posľedného úderu srdca. Vašou úlohoou je byť hodný jeho oddanosti...

Obrázok
Bonnielove
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Bratislava

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Str 20.01.2010 19:10

Stále hľadám informácie - dostupné aj menej dostupné
Naposledy upravil Kathleen dňa Str 03.02.2010 20:53, celkovo upravené 2
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod vejka123 » Štv 28.01.2010 19:01

prvý krát som sa dostala na toto forum a veľmi ma to zarazilo, to čo sa deje v Martinskom útulku je strašné. Veľmi rada sa pripojím a poznám ešte veľa martinčanov, ktorí by boli ochotný sa zapojiť v boji za životy psov a mačiek v Martinskom útulku. viem že vždy ked som sa začala zaujímať o zvieratká v našom útulku, na bráne bola len tabuľa karanténa a v celom objekte som nikdy nikoho nenašla aby mi podal informácie. Je to nechutné a dúfam že spoločne sa nám podarí to zmeniť.
vejka123
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Uto 02.02.2010 19:11

Všetci máte možnosť sa zapojiť...
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod 99zuzinka9 » Ned 21.02.2010 17:21

Som rozhodnutá pomôcť ... toto čo som sa dozvedela ... až mi je z toho zle ... už pred 6-7 rokmi ked som si chcela odtial vziat psika a bola karantena... to vazne este stale je? Tak to je jednoznačné klamstvo! Treba s tým niečo robiť. Už ste sa stretli? Lebo s tým stretkom súhlasím ... aj s tými médiami ...
99zuzinka9
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: utulok Martin

Poslaťod nelluska96 » Uto 23.02.2010 11:53

toto co som tu citala ma totalne dorazilo..ako sa v nasom utulku zachadza zo psami je hrozne .aj ja mam psa a ked si predstavim ze by sa mi stratila a skoncila v tom utulku tak mi az zimomriavky behaju po tele ..co som citala ze jedna osoba chodi vencit tolko psom a 4 krat do dna tak to je nejaka blbost .. raz som sa sla pozriet bolo to tak pred 4 rokmi a nevyzeralo to tam tak ako by malo .. na brane bolo napisane ze KARANTENA ked som tu citala ze je to tam este fut je to sila ..sice mam len 14 ale chcela by som aj ja pomoct poznam primatorovu dceru chodi k nam do školy o rocnik nizsie ako ja a moj sused je redaktor televizie markiza (Lechan). som z ladovne a je tu vela milovnikov psikov tak nejaky ludia ktory by nam pomohli by sa urcite nasli. tak keby ste chceli moju pomoc tak mi mozte napisat aj na moj e-mail: rozalka7@azet.sk :plac:
nelluska96
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Uto 04.05.2010 19:00

nieco nove o utulku?
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Uto 01.06.2010 19:10

ja som presne toho nazoru ako ty, zalozit novy utulok, ktory by bol financovany darmi a financnymi injekciami nejakych podnikatelov... lenze v dnesnej dobe je to tazke, jednak preto, ze ludi, ktori maju skutocny zaujem pomoct je malo a za druhe preto, ze pan hatara je silny super, ktoreho "bodyguardom" je mesto... tiez som rozmyslala ist za primatorom ale myslim, ze bez dokazov by sme s nim tazko pohli... jedna moja znama bola dokonca za hatarom, ktory mal od nej prijat pomoc, ze jej dovoli inzerovat a fotit psikov a hladat im novy domov... no uz neviem ako to dopadlo... asi nijako... chcem sa tam ist pozriet ked sa mi bude dat ale obavam sa, ze ma tam ani nepusti, kedze je "karantena"... no nic, ked to nepojde po dobrom tak to pojde po zlom... ja len dufam, ze neobchoduje so psami, ktore putuju na cinsky trh, lebo ak toto zistim tak ma vazny problem! tak co ideme dalej robit?
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: utulok Martin

Poslaťod alfsvk » Štv 03.06.2010 10:54

ja by som navrhoval vziat odtial vsetky psy do lepsich podmienok..
riesil to uz niekto s policiou?
alfsvk
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: martin

Re: utulok Martin

Poslaťod alfsvk » Štv 03.06.2010 11:05

ja to dnes pojdem natocit a hodim to tu, nech si kazdy urobi predstavu, ako to tam vyzera
alfsvk
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: martin

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Štv 03.06.2010 20:01

ci uz ciganom alebo sikmookym, to je jedno, psy nie su na jedenie ani na inu zarobkovu cinnost /vymedzujucu chov a slachtenie/ nejakych hajzlov!
podla mna by bolo riesenim zriadit si vlastny utulok a OZ a prichylit vsetky psy z mestskeho utulku aj tie co sa potuluju...
len na vsetko treba ludi, traja to nezvladneme... a kludne to moze byt s ciastocnou podporou mesta, alebo kludne aj uplnou alebo kohokolvek ineho, ale podla ich pravidiel a s ich ludmi hrat nebudeme...
len kedy sa nam podari nieco take vybudovat? ked si pomyslim, co vsetko to obnasa tak ma prepadne pocit beznadeje :ach: to uz dobri ludia v turci vymreli? nik nema na to, aby nas podporil? to je cosi hrozne... ja by som chcela zriadit utulok v nasej obci ale az ked sa vymeni vedenie co bude dufam coskoro... nikdy nie v martine! radsej na dedine, nech si to patri po zilinsku VUCecku, nech zafinancuju ale nech nie je potreba utracat...
ide hlavne o pozemok, ktory by ako financnu pomoc mohla poskytnut obec alebo mesto, to by na zaciatok stacilo... ved kopec pozemkov maju volnych a nevyuzitych... a sponzorov budeme musiet pozhanat, nejakych solidnych... a rokovat...

kde uvidime tie fotky a video????
aj ja tam chcem ist na obhliadku, ale tento vikend musim vybavit jednu neodkladnu zalezitost a potom budem moct... a mozno to stihnem aj tento vikend...
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: utulok Martin

Poslaťod Zornička » Pia 04.06.2010 0:52

Dievcata,
napada ma ci ste uz skusali okresnu veterinarnu spravu ?
Ked to nahlasite oni to musia ist zo zakona preverit. Predpokladm, ze ak si v utulku vedu evidenciu, musia viest aj prepustacie spravy - tam by sa dalo preskumat, kde a ci vobec sa dany psik nachadza. Otazne je , ci vedu vsetkym psikom prijimacie spravy, resp. evidenciu.
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: utulok Martin

Poslaťod Zornička » Pia 04.06.2010 8:27

Hermina,
nie je v mojich moznostiach a schopnostiach vediet, ako vsetko funguje :smile: . Ziskanie dokazov je dobra vec,a urcite to pomoze. Osobnu skusenost s krajskou vet. spravou nemam. Hovorim, ze zo zakona po ohlaseni to musia ist preverit /alebo by skor sedelo, ze by mali - ale da sa to vyriesit kopiami, ktore odosles a ak sa nic nedeje trebars postupit aj na statnu vet. spravu/. Na konci prispevku som tiez uviedla, ze je diskutabilne, ci evidenciu vedu. To je bohuzial velmi pravdepodobne.
Inak ziskavanie dokazov, a dokazovanie v takejto zalezitosti nebyva lahke. No, drzim palce nech to dopadne najlepsie, ako sa da :jop:
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky