Iné kynologické organizácie

Re: Iné kynologické medzinárodne organizácie

Poslaťod zeane » Pia 04.12.2009 14:58

:pusa: Amerika, ako aj Európa je viacnárodná, čiže American je medzinárodný, s National to bude asi trocha zložitejšie, to by mali byť kluby asi ako SKJ - združené pod niektorým väčším celkom... :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Iné kynologické medzinárodne organizácie

Poslaťod Amaguk » Pia 04.12.2009 14:59

American Kennel Club NIE JE medzinarodna organizacia :no:
The American Kennel Club (or AKC) is a registry of purebred dog pedigrees in the United States.

http://en.wikipedia.org/wiki/American_Kennel_Club

to iste sa vztahuje aj na National Kennel Club
ostatne nemam teraz cas googlit, ale je vysoko pravdepodobne, ze to aj s nimi bude podobne - kto chce, nech si dohlada :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Seryova » Pia 04.12.2009 15:24

o obidvoch pretoze sfk patri pod UCI.To ze som tam napisana neznamena ze som od toho roku aj president. Na zaklade chovatelskej komisie .
Seryova
Nováčik
 
Príspevky: 29

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Amaguk » Pia 04.12.2009 15:28

stale nerozumiem - si tam napisana v roku 1998 ako predseda aj ked si v tom roku predseda nebola? od ktoreho roku si teda predseda, ked nie od 1998 a preco si tam napisana ako predseda, ked si nebola predseda? :nwm:

Na zaklade chovatelskej komisie .

mozes uviest nejake blizsie info? kto su clenovia a ake su kriteria pre schvalenie novych plemien?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Iné kynologické medzinárodne organizácie

Poslaťod korra » Pia 04.12.2009 15:42

ale tusim napriklad FCI uznava niektore organizacie, zda sa mi ze AKC....nie som si ista...ale niekde pri surfovani na nete som nadabila na nejaku chovku /regulerne chovajucu pod FCI/ a mali import z usa a figurovalo pri nom to AKC :nwm:
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

Re: Iné kynologické medzinárodne organizácie

Poslaťod Amaguk » Pia 04.12.2009 15:45

hej, AKC sa uznava ako organizacia, pri importoch z USA
ale otazka bola, ci to je medzinarodna organizacia - co nie je :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Seryova » Pon 07.12.2009 11:10

Amaguk
http://www.u-c-i.de/satzung.shtml
Posielam stranku kde su vsetky informacie.
Seryova
Nováčik
 
Príspevky: 29

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Amaguk » Pon 07.12.2009 11:29

tu stranku som pozerala aj predtym a veci, na ktore som sa pytala, tam nevidim - preto som sa pytala
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty


Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Amaguk » Pon 07.12.2009 11:47

:nwm:
nerozumiem, preco je taky problem odpovedat na par jednoduchych otazok a podat priame vysvetlenie nejasnosti...ale nakoniec, aj takato odpoved je odpoved a ma svoju vypovednu hodnotu
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Seryova » Pon 07.12.2009 14:53

Tam mas vysvetlenie kto co kde schvaluje.Nakolko je zakon na ochranu osobnych udajov ja nemozem zverejnovat mena ani interne zalezitosti .Pokial nie si clenom organizacie bohuzial ti nemozem dat interne informacie.
Seryova
Nováčik
 
Príspevky: 29

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Seryova » Pon 07.12.2009 14:55

Ani neviem s kym sa tu rozpravam a ja mam podavat interne informacie?
Seryova
Nováčik
 
Príspevky: 29

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Amaguk » Pon 07.12.2009 15:00

prosim ta, ake interne informacie a ake osobne udaje? :ach: co je na tom, co sa pytam vyssie, take tajne a interne?
ale usetrim ti cas. uz nemusis odpovedat, obraz som si spravila aj bez tvojich informacii :no: :joint:

Seryova píše:Ani neviem s kym sa tu rozpravam a ja mam podavat interne informacie?

no hlavne, ze ziadas o rank chovatela
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Seryova » Pon 07.12.2009 15:17

Nakolko vidim ze viete cloveka len urazat a zosmiesnovat nema pre mna dalej vyznam Vam nieco vysvetlovat. Ja nemam tolko casu sediet pri pocitaci a pisat dokola o tom istom. Ked mate overitelne zdroje kde sa da overit UCI aj SFK.Obrázok
Seryova
Nováčik
 
Príspevky: 29

Re: Zoznam neuznaných psích plemien FCI

Poslaťod Amaguk » Pon 07.12.2009 15:26

no nic, mas pravdu, takato debata naozaj nema vyznam, ked sa namiesto normalnej odpovede a nejakych relevantnych faktov, clovek docka len uplne nezmyselneho obvinenia z urazania
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete