Útulok Martin

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: utulok Martin

Poslaťod .mia. » Sob 27.06.2009 16:30

ja som tiež z Martina a rada by som sa k vám pripojila.Zaujímalo by ma, keď je to mestský útulok, mali by byť prístupné aj účty, teda kam išli peniaze a koľko, alebo sa mýlim??
už som počula o tomto pakovi, ale to čo si tu čítam ma teda dosť zarazilo.Pracujem v škôlke a mali sme tam besedu s mestskými policajtmi, kde mimochodom pani policajtka deťom vysvetľovala, ako majú postupovať, keď uvidia túlavého psíka a hlavne KOMU volať. Kiež by som mala tieto informácie už vtedy, rada by som vedela, čo by mi odpovedala na otázky. poznáme tiež jedného právnika, skúsim sa ho popýtať, čo by sa s tým dalo. Každopádne, asi by bolo dobré aj dáke to stretko, mohli by sme sa konkrétnejšie dohodnúť a podniknúť ďalšie kroky. A na Stráňach je tiež pár milovníkov psíkov, zaiste by sa k nám pripojili.
inak... napadlo ma, že by sa to mohlo zmedializovať, možno by sa to dalo aj cez Markízu,dáku cestičku by sme našli, len asi by sme sa fakt mali stretnúť a dohodnúť
.mia.
Šteniatko
 
Príspevky: 70
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod tatiana1 » Ned 28.06.2009 14:40

To je super, mia.Si zo Stránií? Cim nas bude viac tym lepsie. Aj ja som uvazovala nad stretkom, ale musime najprv vyzistit co by sa dalo robit. Ti pravnici nie su zly napad, ani medializacia. Kazdy moze nieco vyzistit a potom by sme sa mohli stretnut a nieco vymysliet, tu najschodnejsiu a najefektivnejsiu cestu. Co Vy nato ostatni? :sos:
tatiana1
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: utulok Martin

Poslaťod .mia. » Ned 28.06.2009 17:46

tatiana1 píše:To je super, mia.Si zo Stránií? Cim nas bude viac tym lepsie. Aj ja som uvazovala nad stretkom, ale musime najprv vyzistit co by sa dalo robit. Ti pravnici nie su zly napad, ani medializacia. Kazdy moze nieco vyzistit a potom by sme sa mohli stretnut a nieco vymysliet, tu najschodnejsiu a najefektivnejsiu cestu. Co Vy nato ostatni? :sos:


Som zo Stráni a myslím, že je tu viac ľudí, čo by priložili ruku k dielu. Skúsim sa popýtať a ozvem sa.A s tým stretkom vrele súhlasím
.mia.
Šteniatko
 
Príspevky: 70
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod Veronika.Chuck » Pia 11.09.2009 16:40

Ahojte,
pochadzam z Martina presnejsie zo Zaturcia. Pred zavitanim na toto forum na tuto temu som martinskemu utulku poslala e-mail v ktorom som sa zaujimala o adopciu psov a ci tam maju aj steniatka a tiez som sa zaujimala aj o pracu teda vencenie a staranie o psov a macky. Bola som na ich stranke a tam som sa dozvedela informacie (ako vidim tak asi nie prilis pravdive). Informacie a vase prispevky tikajuce sa tohto utulku dost zarazili myslela som si ze ked niekto ma utulok tak tam maju takych ludi ktory aspon trosku maju radi zvierata a nepovazuju ich za nejaky kus veci. Je to dost smutne ... malo by sa to nejako riesit :hmm:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: utulok Martin

Poslaťod alfsvk » Ned 13.09.2009 10:14

alfsvk
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: martin

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Pon 23.11.2009 20:23

Ahojte, akurat som natrafila na toto fórum...som prekvapená čo zisťujem....
Naposledy upravil Kathleen dňa Str 03.02.2010 20:55, celkovo upravené 2
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod ikonka » Pon 23.11.2009 21:29

Ja som tiež k dispozícii + moja sestra :yes:
ikonka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: utulok Martin

Poslaťod waki » Uto 08.12.2009 21:05

ahojte, som povodom z Martina a toto ma dost sokovalo. nemam tam na nikoho vplyvneho kontakty, ale ak by bolo treba pomoct, mozno aj materialne, odvoz a pod. rada pomozem. ak sa niekto da na taku dlhu cestu - "ozdravit" tento utulok, ma moju podporu.
waki
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Limbach

Re: utulok Martin

Poslaťod zafinka » Str 16.12.2009 17:17

Zdravim vsetkych,
ak ma niekto z Vas naozaj zaujem nieco riesit nech ma kontaktuje surne!!!!lebo okrem jednej pani(tatiana1) sa nikto nepridal....vypisovanie nepomoze tym ubohym zvieratkam
zafinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: utulok Martin

Poslaťod johny5 » Pia 01.01.2010 11:24

Na nejake riesenie problemu musis mat poriadne rukolapne dokazy bez ktorych nic nezmozes....A tie co sme aj mali su v dyme ...
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Uto 05.01.2010 16:17

johny5 píše:Na nejake riesenie problemu musis mat poriadne rukolapne dokazy bez ktorych nic nezmozes....A tie co sme aj mali su v dyme ...


Ahoj johny5, prosím ťa mohol by si mi napísať kľudne aj na súkromný mail: kathleen@centrum.sk, aké konkrétne dôkazy ste mali?
Naposledy upravil Kathleen dňa Str 03.02.2010 20:46, celkovo upravené 1
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod Bonnielove » Ned 10.01.2010 13:55

Ahojte,

som sice z BA,ale tato tema ma dost sokovala. Osobne si myslim,ze by nebolo zle dat to ako tip Tv Mrakiza, napr do palby alebo tak. Ak mate dokazy, oni taketo veci miluju a navyse sa v tom dokazu krasne vyvrtat. Kazdopadne riesia veci aj vyzsie priamo u starostu nielen majitela utulku a sami viete,ze media dokazu vela..niekedy staci len upozornit!!!
ak by ste chceli, tak mi niekto napiste SS, vedela by somto posunut dalej aj ja.. i ked najlepsie bude ak sa ozve priamo niekto,kto ma aj dokazy.. a ak vas je tak vela,este lepsie.. staci povedat a bude to anonimne :no:

To je jeden krok,ktory ma napadol...
Je to Váš priateľ, partner,ochranca,Váš pes.Vy ste jeho život,jeho láska,jeho pán.Bude patrit Vám, bude Vám verný,spolahlivo Vám bude slúžiť do posľedného úderu srdca. Vašou úlohoou je byť hodný jeho oddanosti...

Obrázok
Bonnielove
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Bratislava

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Ned 10.01.2010 18:15

ja som zo sučian, tiež viem, že tam už roky majú "karanténu"... veľmi ma to zaujíma a myslím, že je nás už dosť na to aby sa s tým niečo robilo... kľudne sa môžme stretnúť a ísť na mestský úrad, prípadne kontaktovať médiá ale nemáme nič, čoho by sa mohli chytiť... ja navrhujem aby sme sa zišli v martine a spoločne išli navštíviť najprv útulok, zistiť situáciu a hneď spetne za pánom primátorom... poprípade by sme spísali nejakú sťažnosť alebo petíciu kde by sme sa všetci podpísali a potom prizvali aj médiá... takže kto má záujem pomôcť, napíšte príspevok alebo ma kontaktujte na sladuckalucy@azet.sk každý napíšte kedy máte čas, odkiaľ ste a aj meno a kontakt na vás... a dúfam, že sa pridá aj ten johny5 čo do toho tak vidí... čakám... :jop: :no:
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: utulok Martin

Poslaťod Kathleen » Pon 11.01.2010 18:48

...
Naposledy upravil Kathleen dňa Str 03.02.2010 20:47, celkovo upravené 1
Kathleen
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod lusssy » Pon 11.01.2010 19:42

inak ja som v minulosti oslovila štatnu potravinovu a veterinarnu spravu v martine ohladom jedneho pripadu u nas v sučanoch, aj mi napisali, že tam boli, vraj došlo k naprave po ich upozorneni ale mne sa to vôbec nezdá, majú to v paži, tak ja neviem, či nam inšpekcia nejako pomože ak by ste ich chceli zapojiť...
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky