Rotvajler / Rottweiler (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Rotvajler

Poslaťod VikThor » Sob 21.11.2009 18:52

:jupi: Aha, čo nám neska ide na Markíze. :jazyk:

http://www.markiza.sk/serial/rottweiler

//teda respektíve aby som bol presný tak až zajtra :P
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Sob 21.11.2009 18:57

:oo: :oo: toto nepoznaaaaaaaaam to si kuknem
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod VikThor » Sob 21.11.2009 19:02

Alebo minule v programe na Viasate či kde písalo že má ísť "Boží rotvajler" ta reku, že kuknem a to o pápežovi bolo. :haha:
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Rotvajler

Poslaťod meraja » Sob 21.11.2009 19:03

To bude dačo drastické a nechutné a krvavé,nejaký počítačový film,nejaká hovadina podľa môjho názoru a je to až o pol noci
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Rotvajler

Poslaťod VikThor » Sob 21.11.2009 19:09

No hej presne to a navyše si myslím, že to bude nejaký nízkorozpočtový, treťotriedny film bez deja a bez žiadnych hereckých výkonov. Ale také ja milujem :haha: . Minule išiel taký o votrelcoch z vesmíru (pomerne nový film), úplme majtrápnejší film aký si viete predstaviť, dokopy to hrali asi 6 ľudia, v asi 5 miestnosťach, žiadne efekty, žiadne výkony (ale hral tam jeden pomerne známy herec). Ale chytľavé to bolo. :heh:
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Rotvajler

Poslaťod Betušik » Sob 21.11.2009 19:10

VikThor píše:Alebo minule v programe na Viasate či kde písalo že má ísť "Boží rotvajler" ta reku, že kuknem a to o pápežovi bolo. :haha:

:haha: :haha: tak si za zabavil coo :heh:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Rotvajler

Poslaťod Modob » Sob 21.11.2009 20:18

VikThor píše::jupi: Aha, čo nám neska ide na Markíze. :jazyk:

http://www.markiza.sk/serial/rottweiler

//teda respektíve aby som bol presný tak až zajtra :P


Vdaka tip , taketo mozem :ach:
:mozilla:
Modob
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 106
Bydlisko: BA

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Ned 22.11.2009 9:25

kukali ste niekto ten film? ja som zaspala :help: :joint:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod adina » Ned 22.11.2009 12:08

Ja som ho kukala ,ale vydržala som tak polhodku :ua: Bol to des :kak: Psisko čo vyzeralo jak výtvor doktora Frankenstejna tam roztrhalo chlapa na kusy :ua: :pac: Asi ho moc nekŕmili :nwm: :nie:
Vítá-li tě dítě už ve dveřích polibkem,počítej do deseti a potom se podívej ,co je rozbité.
Nikdo neocení genialitu vašich slov více, než váš pes. Christopher Morley
Obrázok
adina
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Kopčany okr.Skalica

Re: Rotvajler

Poslaťod VikThor » Ned 22.11.2009 14:54

Jasné ja som si nastavil budík na polnoc a hodil do seba 3 energy drinky. Potom som musel pozerať aj Truman show a reprízu Stevena Seagala, čo som nemohol zaspať :aaa: . Ale ako nemožem povedať, že to bola najväčšia kravina akú som kedy videl (lebo ja také rád). Dej bol síce viac menej úplne nezmyselný, že vraj to celé bola len nejaká hra (súťaž) ktorú hrali a pri tom akože všetci pomreli. Dabing bol dosť nekvalitný. Trápne dialógy, aj herecké výkony. Nezmyselné halucinácie hlavného predstaviteľa. A taký treťotriedny krvák, že proste zjavne bolo vidno, že to nie je krv ale skôr kečup. A nie mäso ale guma.

Každopádne pozítívom bolo to, že pes bol veľmi sympatický a aj na grafike si dali dosť záležať. Väčšinou boli reálne zábery psa, prípadne reálne spracovaný robotický model, alebo aj čisto počítačová grafika bola vcelku reálna. Pes bol v štýle terminátora (a to doslova) teda vždy všetko prežil a v posledných súboji už bol bez tkaniva, teda len robotická kostra (ako v terminátorovi) a na záver to zabili tým, že posledný záber boli 3 kostry hlavných predstaviteľov, teda toho chlapa s jeho mrtvou ženou a spolu s tym psom, ktorému na záver presne ako v terminátorovi "zhaslo oko". Proste krásny romantický príbeh lásky, priateľstva a oddanosť psa svojmu pánovi. :aaa:

//ozaj najlepší výrok filmu: "Podaj mi ruku" na čo mu ruku podal no odhryznutú od ramena. Milé nie? :poklona:
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Uto 24.11.2009 12:16

rodinna fotografia :haha:
Obrázok
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod LiENKA » Uto 24.11.2009 12:20

no vidis, aj podarene mas :)
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Uto 24.11.2009 12:22

musela som ho zlakat na jeho kravicku :aaa: ale sekundu po tom co som to odfotila mi bacol packou po fone nech mu hu uz dam :haha:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Str 25.11.2009 12:10

Obrázok
ach :love: Bronko


jezis toto je podarene :haha: http://www.vomaztlan.com/rottweiler-mal ... er-scherau a dole si kuknite jeho fotky s tym dietatom :haha: tiez riadny kus :love:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod lubo » Str 25.11.2009 21:16

:ach: Slawin nepomylila si sa nahodou nemalo tam byt na miesto Bronko Moro ? Alebo som to blbo pochopil?
Obrázok
lubo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 431
Bydlisko: Kálnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI