psie zápasy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod ...staffbull » Pia 11.09.2009 19:22

charofyta píše:Na jednu takuto ,,farmu" som natrafila pri hladani svojho psika (staffordshire bull terrier), ktoreho mi ukradli na prechadzke. Psi su tam v hroznych podmienkach, maju vypichnute oci, dolamane koncatiny a priviazane su na kratkych, chrubych retaziach. Napriek upozorneniam na slobode zvierat sa s tym nic neurobilo. Pomozte mi s tym. Nachadza sa to v Trnave na felbanke.



Necinne sedet by isto nemmozeme!!!!!Ved to je strasne!!! :plac: :hmm: :hmm: :hmm: A to co robia tym psom by som ja robila im.Psie zapasy su hrozna vec niekedy stale o tom klabosime a niekedy nic napodnikneme. :ach: Niie su to len psie zapasy v ktorych trpia najme "bojove psy"ale tyranie zviarat vsetkych ras. :hmm: A toto sa musi zastavit aj ked sa to tazko zastavuje a myslim si ze stale budu take hanebnosti ponektory robit. :plac: Ja s ttoho svojho havana ti ukradli ci ti usiel??lS tvojim pripadom moc toho nenarobim :nwm: lebo som od teba daleko ale suhlasim s tou televiziou.Isto by som to nahlasila.

A este o tych psich zapasoch....: :hmm: :ua: :hmm: :plac: :hmm:
:ua: :hmm: :plac: :nie: [url][/url]www.my-honey.estranky.cz/clanky/dokument...dnou-jeden-clovek___[url][/url]pitbul-nej-pejsek.blog.cz/0705/psie-zapasy
Obrázok
...staffbull
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Rauke » Sob 12.09.2009 13:58

ttoto ste uz videli??? uchylaci!!! :hmm:
Obrázok
Obrázok
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod charofyta » Sob 12.09.2009 17:28

meridia píše:No u nás bych tedy určitě kontaktovala zejména policii,SZ stejně nemá žádné pravomoce,a podala TO s podezřením na týrání zvířat.souběžně by to chtělo nějaké důkazy,foto jak už někdo psal a samo tu televizi.aAe nějak trošku bez humbuku,aby to nestihli zlikvidovat :hmm:



Som skutocne rada, ze sa rozprudila debata a vsetkym dakujem za rady. Policiu som kontaktovala ako prvu. Vraj s tym nic urobit nemozu. Ja som to tam bola natocit ale najskor sa mi do cesty postavilo auto a potom z neho vystupil chlapik, ktory tvrdil, ze je to sukromny pozemok a musim odtial odist... takze zabery psov nemam. Iba rozhovor s tym chlapom. Preto som sa obratila na Vas, spolu s tym musime nieco urobit!!

Dokonca tam uz raz i policajti boli a tej pani co ich tam zaviedla sa vyhrazali. Vraj ak neodide bude mat problemy. :fizel: :kak:
charofyta
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod meridia » Sob 12.09.2009 17:41

s tym nic urobit nemozu.

Počkej..jak nemůžou?Podala jsi to ofiko písemně?Ještě bych to podala na Veterinární správu,též písemně.Nevím jak je to u vás,od ledna u nás platí zákon,že pokud je podezření na týrání,může policie vstoupit aniž by čekala na svolení.
Přece nějaký orgán u vás týračky řešit musí,ne?Jako chápu,že je to na dlouhý lokte,stejně jako tady :hmm:
Jinak bych ti teda asi už neradila,abys tam sama chodila a snažila se něco zdokumentovat,já nemám iliue o takových lidech,nemůžou být normální,takže by ti mohli klidně i ublížit.Zkoušela jsi i tu televizi?
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod AlicaGGG » Sob 12.09.2009 20:08

Renique píše:ttoto ste uz videli??? uchylaci!!! :hmm:
Obrázok
Obrázok


uchylaci? ved to je fotka stara niekolko rokov kdesi z netu :ach:

bud o tom vies viac a budes sem davat info a foto priamo odtial alebo sa radsej nezapajaj :nie:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Rauke » Sob 12.09.2009 20:27

ouu tak pardon, nabuduce sa Ta spytam pred kazdym prispevkom ci sa moze m zpojit a az po Tvojom suhlase, tak urobim... :poklona:

btw. pre ostatnych: ziadna ina tema o psich zapasoch tu nie je, tak som to dala sem,..nasla som to na nete a mierne sa mi z toho zdvihol zaludok
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Mackie » Sob 12.09.2009 21:02

preco by tu mala byt tema o psich zapasoch?
nevidim na to ziaden dovod ani prinos pre forum a uzivatelov, tak ako ani vyznam diskusie okolo toho
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod AlicaGGG » Sob 12.09.2009 21:15

ziadna tema o psich zapasoch? lenze tie fotky su ocividne neni zo psich zapasov :ach:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Mackie » Sob 12.09.2009 23:26

no ich vyznam mi tiez unika..
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Ned 13.09.2009 1:51

Renique píše:ttoto ste uz videli??? uchylaci!!! :hmm:
Obrázok
Obrázok

renique, aky je zdorj odkial mas tieto fotky?
pokial viem, tak toto je foto psika, na ktoreho pustil ostne dikobraz. Takze, ziadni uchylaci sa nekonaju a s touto temou to nema nic spolocneho :no:

charofyta píše:
meridia píše:No u nás bych tedy určitě kontaktovala zejména policii,SZ stejně nemá žádné pravomoce,a podala TO s podezřením na týrání zvířat.souběžně by to chtělo nějaké důkazy,foto jak už někdo psal a samo tu televizi.aAe nějak trošku bez humbuku,aby to nestihli zlikvidovat :hmm:



Som skutocne rada, ze sa rozprudila debata a vsetkym dakujem za rady. Policiu som kontaktovala ako prvu. Vraj s tym nic urobit nemozu. Ja som to tam bola natocit ale najskor sa mi do cesty postavilo auto a potom z neho vystupil chlapik, ktory tvrdil, ze je to sukromny pozemok a musim odtial odist... takze zabery psov nemam. Iba rozhovor s tym chlapom. Preto som sa obratila na Vas, spolu s tym musime nieco urobit!!

Dokonca tam uz raz i policajti boli a tej pani co ich tam zaviedla sa vyhrazali. Vraj ak neodide bude mat problemy. :fizel: :kak:


nechapem, ako je mozne, ze policia takto reaguje :nie: psie zapasy su u nas kvalifikovane ako tyranie zvierat a tyranie zvierat je trestny cin
asi bude najlepsie kontaktovat tie media a v tomto pripade, cim bulvarnejsie, tzym lepsie. Ucel svati prostriedky :hmm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Rauke » Ned 13.09.2009 7:39

Mackie ja netvrdim, ze by tu mala byt tema o psich zapasoch, ja som ju predsa nezalozila ani mi nechyba...

Amaguk, prislo mi to mailom s komentarom, ze to vraj nejaky uchylaci nechali zapasit psa s dikobrazom ci s niecim podobnym... :nwm: ja som tomu uverila, ale mozno to nie je pravda, neviem... ak chcete kludne to dajte prec.

lenze tie fotky su ocividne neni zo psich zapasov :ach:


no ja som myslela ze su, tak ma mozno niekto os... a teraz tu budem vyzerat ako debil - ked naozaj nie su z nejakeho zapasu. :ach: sorry, kludne to vymazte
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod charofyta » Ned 13.09.2009 20:57

Natocene a nafotene. Takto ziju Vase milovane plemena v Trnave.
http://www.images.dogforum.sk/files/m3a ... mdkybg.jpg

Prikladam i videa a dalsie fotky. Vsetko je to spakovane ulozene na inej stranke tak dufam, ze nebude prekazat odkaz na inu stranku. Ved ide o psikov. http://rapidshare.com/files/293052017/p ... e.zip.html
Naposledy upravil charofyta dňa Štv 15.10.2009 12:36, celkovo upravené 2
charofyta
Okoloidúci
 
Príspevky: 10


Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod charofyta » Str 16.09.2009 17:22

Ludia, kupte si dnesny novy cas.
charofyta
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Mackie » Str 16.09.2009 19:33

ludia, neminajte peniaze na odpad (ten clanok tu je oskenovany)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné