Útulok Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Útulok Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 16.08.2007 8:41

www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Rika » Pia 31.08.2007 17:14

Neviete, či by požičali psíka domov na skúšku na týždeň???
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 01.09.2007 11:25

jj, uz sme to s lenkou preberali v prislusnej teme. :no: ja som ho mala "pozicaneho" len na 3 dni, ale povedali mi ze kludne aj na tyzden, smelo do toho a drzime palec :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Rika » Sob 01.09.2007 11:27

Ďakujem pekne :no:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 01.09.2007 11:32

Podla mna je to super, lebo obcas sa stane,z e ten havo sa proste nehodi do podmienok a je lepsie takto ako ked mas vybavovat zase papiere na vratenie hava. Ides si zobrat? :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Rika » Sob 01.09.2007 11:44

Aj podľa mňa je to tak najlepšie... a nevedela som, že to dovolia aj tu v SR, vedela som len, že v CZ to dovolia vo všetkých útulkoch.

A ja nie ale moji známi z BA.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 01.09.2007 11:46

no jasne, sloboda to robi. maju na to aj tlacivo. mne to automaticky ponukli, oni vedeli preco to robia, potvory :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Rika » Sob 01.09.2007 11:49

:heh: no ale je to fakt super, pretože keď chce napr. aj nejaké dieťa psa a rodičia mu dovolia, je lepšie, keď si na týždeň požičajú nejakého psa z útulku aby zistili, či to bude zvládať a naozaj sa mu plne venovať, čo ho to neomrzí a tak... aspoň sa tak rozhodnú, či mu psa kúpia, alebo nie.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 01.09.2007 11:53

To hej. Ako za ten tyzden sa az tak povahovo "nerozbali" ako za pol roka, ale aspon sa zisti, ci sahodi do bytu alebo do domu. Napr ja som sa prve dva dni bala ze ho nenauci vencit sa. On nikdy nebol v byte. Ale nastastie to pochopil.
No si myslim ze apson tak zhruba si urcite o havovi spravia predstavu.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava

Poslaťod Beuska-Dinka » Uto 19.02.2008 20:04

o tejto moznosti som nepocula este nikdy ale je to fakt super... fakt aspon ma ten psik trochu zmenu prostredia a ked sa rodinke zapaci tak si ho aj nechaju popripade... a to je super... :jop: a jak je to potom ked ma niekdo takto psika a ide snim von a strtnu ho policajti :fizel: a neplati zanho dan tak co?? v tomto pripade by mal asi nosit daaky papierik alebo daco take ze to je pes s utulku nie?? bo je to nezmysel aby zanho platil pokutu nie??
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Kača » Uto 19.02.2008 20:22

Jj, takisto, veď predsa ten pes už na úrade asi nebude nahlásený na meno toho ktorého majiteľa, a držanie uňho.. na to musí byť papier
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 20.02.2008 8:13

Beuska-Dinka píše:o tejto moznosti som nepocula este nikdy ale je to fakt super... fakt aspon ma ten psik trochu zmenu prostredia a ked sa rodinke zapaci tak si ho aj nechaju popripade... a to je super... :jop: a jak je to potom ked ma niekdo takto psika a ide snim von a strtnu ho policajti :fizel: a neplati zanho dan tak co?? v tomto pripade by mal asi nosit daaky papierik alebo daco take ze to je pes s utulku nie?? bo je to nezmysel aby zanho platil pokutu nie??

Dostaneš doklad o vypožičaní psa, takže je dobré ho mať stále sebou. Treaz som si neni istá, či mu očkovaciu známku (zelenú lisetku) dali už pri požičaní,alebo až pri adopcii. To si už dobre nevspomínam. Ale papier odstaneš určite.
Ja som to tiež nosila sebou jak paranoik. :smile: po tých troch dňoch bol papierik tak zošúchaný a pokrčený, že ani divá sviňa nevedela čo je na ňom napísané :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava

Poslaťod Beuska-Dinka » Str 20.02.2008 18:33

Aha... no tak neako som si to aj predstavovala... a ty si mala psika takto pozicaneho?? a jake to bolo?? a kolkokrat si to tak mala?? a jak dlho si ho mala?? :smile:
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 20.02.2008 20:08

Ja som si ho požičala na štvrtok, potom som hodala na noc späť. POtom v Piatok ráno som si ho zobrala, to už som dostala tento papier a v Utorok ráno som papier venčiaci vymenila za adopčný.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava

Poslaťod Beuska-Dinka » Str 20.02.2008 21:38

takze tu krasavicu alebo krasavca co mas na fotke je ten hafan ktoreho si najprv vencila a potom si si ho aj nechala dobre tomu chapem?? :smile: :lol:
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Ďalší

Späť na Útulky