Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod čili » Štv 11.06.2009 12:30

Teraz, keď si idem dať začipovať psíka, som sa informovala na MVDr. Korpasa - lebo nie je v zozname poverenych lekarov na čipovanie. Po mojom dotaze mi komora veterinarnych lekarov napisala, ze nie je v ich zozname a mam si vybrat ineho veterinara. No p. Korpas tuto sluzbu ponuka, aj cipovanie, aj petpas. Co si mam o tom mysliet? Je to dolezite, aby petpas vydal veterinar, ktory je na to povereny?
zoznam pre Zvolen je tu:
https://www.crsz.sk/ganet/kvlsr/petpass ... res=Zvolen
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod argentina » Štv 11.06.2009 13:23

gaya píše:
argentina píše:Ahoj chcem sa spýtať aké zlé skúsenosti máte s Nemčekom, lebo aj ja som počula že ja najlepší ja aj moje zvery ďakujeme za odpoveĎ :lol:


ja s nim mam otrasne skusenosti....som povedala raz a dost......


:oo: a aké konkrétne ?
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Štv 11.06.2009 20:04

boli sme u neho na malom zakroku a stena sa prebudilo niekolko krat z narkozy a vrestalo ako sialene a on sa laskavo rozhodol dopichnut jej dalsiu narkozu az ked sa zacala mikat a ten pristup....no dovi dopo.....

a znamej suka cakala stenata, on mal sluzbu, suka zacala rodit a bol potrebny cisarak a nebol ochotny, lebo sa mu NECHCELO
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod argentina » Pia 12.06.2009 16:45

:oo: a nebol to ten čo ho zastupuje lebo na toho som ani ja nič dobre nepočula ...
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Pia 12.06.2009 20:26

nie bol to on.....ale ked s nim mas len dobre skusenosti tak som rada lebo je velmi malo dobrych veterinarov v nasom okoli
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Dominka » Str 12.08.2009 19:02

Tak ja taku skusenost nemam, vzdy dviha telefon, mozem prist aj o polnoci ked treba. Pristup k zvieratam ma skvely. Mnohokrat som sa s nim o tom bavila a niekedy sa ani nedivim preco ti veterinari maju taki pristup. Casto sa mu stava ze mu v noci o 3 zvoni telefon, pridu so psom, lebo vraj ma daky velky problem. A viete co to bolo? Velky kliest pri riti, staci Vam? S takymito somarinami idu v noci k veterinarovi, alebo do psa natlacia gulas napriek tomu ze im to zakazal a potom sa divia ze je psovi zle. Alebo tiez pes ma problem 2 tyzdne a oni to chcu riesit na stedry vecer.
Dominka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod mia1 » Štv 13.08.2009 0:19

Ja mam skusenost s Korpasom aj Nemcekom. Nic vazne len kastracie, ale nedaju sa porovnat. Korpas nas objednal na urcitu hodinu a na minutu presne mi kocura zobral dnu. Nemcek mi kastroval psa a povedal ze mam prist poobede v ordinacnych hodinach. Cakali sme tam hodinu a pol a pes v strese. On si vybavoval po poradi a ked sme prisli na rad, tak psa vzal dnu a cele mi to pripadalo tak narychlo ako keby to robil "na kolene". Nepaci sa mi vobec jeho pristup a uz tam nikdy nepojdem. A mam odtial aj smiesnu spomienku, lebo raz ho zastupoval nejaky veto, neviem jeho meno. No a boli sme tam s Kavalierom a strasne sa bal ze ho pohryzie. Musela som mu cely cas drzat papulku. Vysetroval mu usi :) Este som nevidela veterina co by sa bal psov :joint:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Štv 20.08.2009 18:08

Ja takisto nedam na neho dopustit.....akurat som nadavala ze neviem v TN najst poriadneho veterinara a to asi za to ze vsetkych porovnavam snim......
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Marianna Chebenova » Pia 11.12.2009 1:18

Dobry vecer chcem sa aj ja pripojit k Mudr Nemcekovi a napisat par riadkov o nom mam s nim len tie najlesie skusenosti co sa tyka mojich psikov je to najlepsi doktor akeho som poznala ochotny hocikedy aj o pol noci o plateni to an nehovorim som od BB ale racej idem do Zv stale sa mi to oplati.Bystricky vet.su arogantny a nevedia co pytat a preto si budem stale zastavat Mudr Nemceka ved kazdy robime chyby prajem mu len to najlepsie
Marianna Chebenova
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Monca » Uto 05.01.2010 17:25

Ja chodím ku Korpásovi a je super :jop: Môžem len odporučiť :yes:
Naposledy upravil Monca dňa Uto 14.09.2010 16:31, celkovo upravené 2
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod oxana1111 » Sob 23.01.2010 11:32

Veľká spokojnosť s MVDr.Korpásom ,včera sme absolvovali s 12 ročnou fenkou Bichonika operáciu kolienka :jop: :poklona:
oxana1111
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Poslaťod ivanQo96 » Ned 24.10.2010 20:45

ja chodim k Siládi Rastislav je sííce trochu drahy ale je dobry strašne vela krát nam urobyl niečo za darmo ale to iba take maličkosti
ivanQo96
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 210
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Poslaťod Tami15 » Str 03.11.2010 9:07

Ja chodím tiež k R. Siladimu a neviem si vynachváliť, každému známemu vrelo odporúčam a každý si len pochvaluje. Je podla mna skúsený, cvičí psov, je poradca pre chov(ako ja mám prvého psa, ale v mojich očiach je on choveteľ s veľkým CH). Čo sa mi na nom páči,že sa vzdeláva a nezostáva len pri bežných informáciach. Zaujíma sa o nové výrusi, ktoré k nám ešte ani neprišli a možno ani neprídu. Vždy ked sme mali problém bol ochotný, vie že robím dlho a nikdy nebol problém,že ked sme sa dohodli,že by ma aj počkal. Je pravda, že je oproti tomu čo som mala predtým(hororová skúsenosť) je velmi drahý. Zoberie za nič pár € a len pozerám,že začo. No nevadí nám to, lebo mu veríme(je aj ako osoba sympaták). Má tam teraz druhého doktora a striedajú sa, ten je mladší u neho sa zaučal, nevravím,že je zlý ale o vážnejších krokoch sa aj tak radí zo Siládim(ale zas tiež má info a bežné veci zvláda super, ostatné robí Siladi). A môj názor je taký, že ak je niekto spokojný s Korpášom nech tam chodí ak s Nemčekom nech chodí tam.....ja si myslím,že musím mať dôveru voči tomu človeku(čo zas Korpáš na mna tak nezapôsobil a čo sa ochoty týka tiež "o tom potom"), každý z nás svôjho psa miluje a ak je nám jednoducho nesympatický ten doktor a mna nepresvedčí, tak mu do ruk svoju "lásku" nedám. čiže je to o pocite a dôveru-tebe vyhovuje mne nie alebo naopak.
PS: Možno sa Siládi časom zmení ako človek, zmení sa jeho prístup a budem hladať inde. A možno práve vtedy mi Korpáš sadne.
Tami15
Okoloidúci
 
Príspevky: 21
Bydlisko: zvolen

Re: Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Poslaťod cora-c » Str 13.04.2011 17:24

Tak ja na MVDr. Nemčeka nemozem povedat nic zle, mame 15 rocnu sucku ratlika a teraz aj 9 mesacnu sucku yorka a zazili sme uz vselico. Naposledy vcera yorku ustipla vcela. Tak sme volali najprv nasmu Detvianskemu veterinarovi Veselemu a ten povedal, ze mame prist vecer lebo vtedy ordinuje. A to ju ustipla rano o 10tej. Tak sme volali Nemcekovi a ten hned poradil, co robit, aky liek podat. Aj mliecne zuby ked jej nechceli vypadnut sme sli k nemu a uplne bez problemu nas objednal aj hned zobral, ma uzasny pristup k zvieratam, poradi, pomoze. Vesely v Detve nam raz, ked sme nasli zraneneho bociana, povedal, ze ho tam mame nechat ze on s tym nema co robit. Rovnako nasu 15 rocnu sucku Nemcek jej krasne osetril zuby, lebo mala zapalene dasna a boleli ju aj zuby. Nemam s nim jedinu zlu skusenost za cely cas, odkedy mame havkacov. Takze nic zle na neho povedat nemozem. Len dufam, ze sa niekam neodstahuje :lol: lebo to sa nasi psi budu mat dost zle.
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva

Re: Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Poslaťod ivanQo96 » Štv 05.05.2011 20:31

Tami15 píše:Ja chodím tiež k R. Siladimu a neviem si vynachváliť, každému známemu vrelo odporúčam a každý si len pochvaluje. Je podla mna skúsený, cvičí psov, je poradca pre chov(ako ja mám prvého psa, ale v mojich očiach je on choveteľ s veľkým CH). Čo sa mi na nom páči,že sa vzdeláva a nezostáva len pri bežných informáciach. Zaujíma sa o nové výrusi, ktoré k nám ešte ani neprišli a možno ani neprídu. Vždy ked sme mali problém bol ochotný, vie že robím dlho a nikdy nebol problém,že ked sme sa dohodli,že by ma aj počkal. Je pravda, že je oproti tomu čo som mala predtým(hororová skúsenosť) je velmi drahý. Zoberie za nič pár € a len pozerám,že začo. No nevadí nám to, lebo mu veríme(je aj ako osoba sympaták). Má tam teraz druhého doktora a striedajú sa, ten je mladší u neho sa zaučal, nevravím,že je zlý ale o vážnejších krokoch sa aj tak radí zo Siládim(ale zas tiež má info a bežné veci zvláda super, ostatné robí Siladi). A môj názor je taký, že ak je niekto spokojný s Korpášom nech tam chodí ak s Nemčekom nech chodí tam.....ja si myslím,že musím mať dôveru voči tomu človeku(čo zas Korpáš na mna tak nezapôsobil a čo sa ochoty týka tiež "o tom potom"), každý z nás svôjho psa miluje a ak je nám jednoducho nesympatický ten doktor a mna nepresvedčí, tak mu do ruk svoju "lásku" nedám. čiže je to o pocite a dôveru-tebe vyhovuje mne nie alebo naopak.
PS: Možno sa Siládi časom zmení ako človek, zmení sa jeho prístup a budem hladať inde. A možno práve vtedy mi Korpáš sadne.

no ten mladý čo ho zastupuje zavakcínoval mi psa a pes mal skoro deň aj pol opuchnutý chrbát ale tak čo už každý sa musí učiť :no:
ivanQo96
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 210
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie