Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Pia 31.07.2009 8:41

dakujem :haha: :haha:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Pia 31.07.2009 8:44

za malo :no: :joint:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Pia 31.07.2009 8:47

Rehssi píše:Okrem Čuňova a Rusoviec netreba zabudat ani na Jarovce :jop: Super je aj v Lozorne :yes:

ked se v Jarovciach jazero? tam som nikdy nebola :hi:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 8:52

[quote="Sana
nie prisiel manik popapuloval nam a odisiel, nam teda z viac metrovej vzdialenosti, lebo krpatu som nechala na doraz na stopovacke, tak nechcel prist blizsie. Ale neuveritelne je, ze tam teraz rybari nechodia,nerozumiem tomu. No a miesto je velke, ludia sa kupu len v jednej casti a rybari su v inej. Mne sa tam paci velmi, ale nemozme verejne poradit a tym naplnit podstatu vypovednej hodnoty mojho prispevku, (aby sa nervozne babulky potesili) kedze je to nelegalne. Iba ak cez ss. :lol:[/quote]

Veď vravím, že ľudia sme všelijakí :ach: Asi mu to patrí :pac: Ak tam nie je zákaz, tak kašľať na nich :yes:
No a kde to teda je, nebuť labuť :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Pia 31.07.2009 8:54

no mozem napisat medzi trencinom a novym mestom :aaa: :aaa: viac cez ss
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod raky » Pia 31.07.2009 8:57

janas píše:
raky píše:
janas píše:Re Basuu: pochybujem, že by mňa pustili dnu s čiernou NO i keď je to ešte šteňa :no: :lol:


Pred dvoma rokmi sme tam aj stanovali a viacerými psíčkarmi - v BA bola dvojdňovka, aj sme sa obďalej kúpali - vozili na tých šlapátkach, nebol žiadny problém... tak neviem... Že by len pre výstavu?


Ak ste stanovali, tak to je zrejme niečo iné. Kolegyňa chodí na ZP a je tam vraj zákaz. Ale načo sa tu vzrušujem, sme na Slovensku a tu sa nedá ničomu rozumieť alebo radšej čudovať :pac: .
Navyše ja som asi nenormálna, lebo chápem ľudí a hlavne s deťmi, že by im určite vadilo, keby okolo nich pobeholav väčší pes :ua: Nevravím o častiach, kde to nie je zakázané :no:


Janas, preto som písal - že sme kúpali obďalej... Aj mne by to vadilo... :yes:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 8:58

Sana píše:no mozem napisat medzi trencinom a novym mestom :aaa: :aaa: viac cez ss


Ďakujeme všetci za odpoveď :aplause:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Pia 31.07.2009 9:00

pozri, aj tak tam nepojdes, kedze je to nelegalne :no: :haha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 9:04

raky píše:..Janas, preto som písal - že sme kúpali obďalej... Aj mne by to vadilo... :yes:


Ja viem :yes:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sinuhet » Pia 31.07.2009 9:05

Ja len chcem upozornit ze aj zakaz musi mat urcite pravne nalezitosti, nebudem dodrziavat kazdu tabulku ktoru tam niekto umiestni vlastnou aktivitou.
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Evika » Pia 31.07.2009 11:25

A ako ja ako obcan na prechadzke zistim, ze to tam niekto umiestnil neopravnene?
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 11:37

Evika píše:A ako ja ako obcan na prechadzke zistim, ze to tam niekto umiestnil neopravnene?

Správna pripomienka :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sinuhet » Pia 31.07.2009 11:40

Ak ta byvas, staci zajst na miestny urad odbor zivotneho prostredia. Ja to riesim tak ze ked mi niekto zacne nadavat a ja nevidim alebo mi nepovie realny dovod preco by sa tam pes nemohol kupat, poviem nech zavola policiu a odmienem sa s nim dalej bavit. Zatial este nikdy policia neprisla :lol:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 11:51

Sinuhet píše:Ak ta byvas, staci zajst na miestny urad odbor zivotneho prostredia. Ja to riesim tak ze ked mi niekto zacne nadavat a ja nevidim alebo mi nepovie realny dovod preco by sa tam pes nemohol kupat, poviem nech zavola policiu a odmienem sa s nim dalej bavit. Zatial este nikdy policia neprisla :lol:

Len aby raz neprišli :haha: :haha: :haha: :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Ivanka.P » Pia 31.07.2009 13:22

Šmolinka píše:"Teoreticky "je to naozaj tak, ako napísala Offca, súhlasím.
Ja som to myslela tak, kde ten prístup do vody je aspoň trochu upravený, nie je hneď hlboká jama,zarastené...... vždy beriem zo sebou aj 4R dcéru, a tak teória je nepostačujúca :lol:


Na tie vymenované Offcou chodím aj ja. Ja mám 5 r. deti a rotvajlerku a chodievame spolu na jazerá vždy. Keďže som z Trnávky tak Vajnory a Zlaťáky od dialnice. A presne, kde sa neplatí a nieje to zakázané, je to automaticky dovolené.

Na Zlatých z opačnej strany si to tam privlastnili nudisti. Raz mi jeden povedal, že mám ísť so psom inde, lebo že on sa chce kúpať tiež :haha: tak som ho slušne poslala do "teplých krajín" že mne zase vadí on ale nebudem to riešiť, lebo sme na verejnom neplatenom priestranstve. A ak mu to vééélmi vadí, nech si na klobásu nasadí plavky a ide oproti. Mne ak by oni vééélmi vadili, tak odnesiem psa domov a idem na kúpalisko upravené. Takže kompromis a tolerancia. Okrem toho, ak chcem ísť k vode s deckami, bez psa, tak to už radšej do Hainburgu, Prellenkirchenu alebo Lipótu. Vždy sa vytočím, ak niekomu na neupravovanom prírodnom jazere vadí pes. :hmm:

janas píše:
Sinuhet píše:............ Zatial este nikdy policia neprisla :lol:

Len aby raz neprišli :haha: :haha: :haha: :no:


A čo by spravili? Nič! Ak by ich aj zavolali, tak ani nedojdú :ha: Alebo tam prídu v rámci nejakého povinného obchôdzkárskeho výjazdu za 3 hodiny :smile:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné