Triatlon so psom

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: zelezny pes

Poslaťod katka*beny*leo » Štv 28.05.2009 16:50

fuuuuuuu sak to je hrozne daleko :pac: :pac: :pac: ..........no tak toto budem musiet dlho prehovarat nech nas tam odvezu ........ach jaj
Obrázok Obrázok
katka*beny*leo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: revuca

Re: Triatlon so psom

Poslaťod luciaabesy » Pia 26.06.2009 6:12

o tomto som už počula ... je to super :smile: cez leto keď bude také prijatelné teplo by som si to chcela skúsiť , len tak pre radosť .. myslím že to plávanie je na tom celom najlepšie :lol: v lete keď bude teplo sa aspoň s Beskou schladíme :lol:
Keď sa bude organizovať triatlon niekde v našom okolí , radi by sme sa pridali... ďalej však nemožeme :plac: nemáme odvoz .. prinajhoršom by sme docestovali vlakom :joint:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Pia 26.06.2009 8:10

Alebo sa naftíraš do auta niekomu, kto pôjde :no: Ja sa už tešííííím - aj keď ešte stále neviem, či ukecám Foxynu vliezť do vody :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod luciaabesy » Pia 26.06.2009 12:00

:lol: no alebo aj to je jedna z možností :lol: .. inak mám podobný problém ako ty :smile: moja ,,lemrička,, tiež nejako vodu nemusí takže aspoň enbudem jediná ktorá bude psa prehovárať :lol: :lol: :lol:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Pia 26.06.2009 12:16

Len ja ju musím prehovoriť tak do 10 dní, keďže 6.7. máme v Čechách preteky :joint:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod dana033 » Pia 26.06.2009 12:35

Sunny držím palce aby ti to vyšlo :jop: . Mne sa to tiež veľmi pozdáva, ale my potrebujeme ešte veľa pracovať na kondičke :lol: . Môj peso má síce len 9 mesiscov, ale je to riadna lemra :haha: . Ale vodu miluje, s tým by problém nebol, a keby sme behali, nabrali kondičku, tak s behom tiež žiadny problém :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Pia 26.06.2009 12:52

My máme zatiaľ maximum 4 km na biku a to zvládli úplne v pohode. Ale kondičku má už potvora viac ako dobrú, presvedčila som sa o tom na cca 13 km túre, kedy nonstop ťahala. Takže skôr sa bojím, že chcípnem ja :joint: Podám potom report keď sa vrátime (až niekedy kolo 12.7.) :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod luciaabesy » Sob 27.06.2009 20:35

Sunny : :lol: tak vám držíme nechty :lol: aj palce :lol: :jop:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 06.07.2009 12:14

Dani vy už máte zvládnuté aj spoločné plávanie :jop: :heh: alebo skôr:"topenie paničky" :jazyk:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Offca » Pon 06.07.2009 12:39

Rada by som (na známosť sa všetkým dáva :lol: ) vychválila dvojicu Sunny + Gili.. Totižto Foxyna sa do vody nenechala prehovoriť, a tak sa do zápolenia pustila s paničkou Gilina, ktorá sa to chopila ako malý ďáblik :devil: a vybehali / plávali / cyklovali si nakoniec 5. miesto, a to s výborným časom!!! :aplause: :winner:

(viac popíše Sunny, ked sa prinavrátia do vlasti...ja len ako predvoj) :ha:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Triatlon so psom

Poslaťod dana033 » Pon 06.07.2009 13:28

Lenka.Buddy píše:Dani vy už máte zvládnuté aj spoločné plávanie :jop: :heh: alebo skôr:"topenie paničky" :jazyk:


No tak to teda ano, už viac s nim do vody nepojdem :ach: , sak skoro som otrčila kopytá :haha:


Rada by som (na známosť sa všetkým dáva ) vychválila dvojicu Sunny + Gili.. Totižto Foxyna sa do vody nenechala prehovoriť, a tak sa do zápolenia pustila s paničkou Gilina, ktorá sa to chopila ako malý ďáblik a vybehali / plávali / cyklovali si nakoniec 5. miesto, a to s výborným časom!!!

(viac popíše Sunny, ked sa prinavrátia do vlasti...ja len ako predvoj)


No to je teda super :jop: :jupi:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Betka » Pon 06.07.2009 19:37

Dneska som na Sunny myslela že čo a ako, a vidím že dopadli úplne super :jop: Gratulujem!
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Keary&Adeen » Uto 07.07.2009 9:09

Taak triatlon mame za sebou!!! Sunny bola skutocne vyborna!!! Ziskala aj cenu za najvzdialenejsieho zavodnika! :smile: :jop: Vdaka nej bol triatlon medzinarodny! :lol:

Musime sa tiez pochvalit..
Ja so svojou Adeen skoncila na 2. mieste v kat. 1. Stupen SZBK a moj manzel s Kearym na 3. mieste v kat. 3. Stupen.
Tieto kategorie neboli moc obsadene, takze vlastne umiestnenie nie je az take zaujimave :lol: ale velmi nas potesilo, ze sme obaja splnili limit vykonnostnej skusky.
Keary&Adeen
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119
Bydlisko: Pardubice

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 11.07.2009 19:58

haaa :oo: Sunny, no toto, tak to je supeeer :winner:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Ned 12.07.2009 17:52

Díky holky :hi: Takže trošku detailnejšie. Foxynu som sa týždeň snažila ukecať plávať, ale neúspešne. Pofora. Jeden deň sa nechala ukecať na pár metrov, ale druhý deň ani ťuk, tak som to vzdala a išla s Gilinou. A teda neľutujem, bola úplne skvelá. Plávala ako drak:
Obrázok
Potom šprintovala ako gula: Obrázok
A nakoniec sme sa svorne plížili behom: Obrázok
Dostali sme krásny diplom (potom pridám foto). Dosiahli sme čas 31:54, pred nami boli už len veľké dlhonohé potvorky, najlepšia mala čas 26 niečo (mám aj výsledovku, taky potom pridám). Gilina išla krásne, predbiehala, nechala sa predbiehať, míňali sme ľudí oproti, absolútne bez zaváhania. Proste super :winner:
No a dosť samochvály, idem chváliť organizátorov. Bolo to skvele zorganizované, štartovalo sa jeden za druhým, žiadne dlhé prestroje. Trať super, celý čas sa išlo v chládku, takže ani teplo nevadilo. Na každom rázcestí mali ľudí, ktorí kontrolovali okoloidúcich a mali k dispozícii vodu pre pesov aj ľudí, keby bolo treba. Okolie krásne, fakt som si to užila. A k tomu tá cena za najvzdialenejšieho účastníka :heh: veľmi milo prekvapila. Takže za mňa :jop: a dúfam, že sa ešte niekedy zúčastníme.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy