Útulok Lučenec

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Útulok Lučenec

Poslaťod verca » Pon 10.09.2007 13:46

Utulok lucenec pozrite si a zoberte si nejakeho psika !! :) :jupi:


http://www.utulok.lucenec.szm.sk/ takze toto
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: utulok lucenec

Poslaťod Amaguk » Str 09.01.2008 10:55

Tak lucensky utulok ma konecne novu stranku. super! chcelo by to len trochu vypovednejsie foto a hlavne podrobnejsi popis psikov :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: utulok lucenec

Poslaťod Jack » Str 09.01.2008 14:38

Hej hej aj ja som si pred nedávnom všimol že si to spravili nové a veľmi pekné. Stará stránka bola otras :nechutne:
Som im chcel či nechcú lepšiu stránku by som im spravil ale ako vidím už netreba :jupi: :jupi:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: utulok lucenec

Poslaťod Betka » Pia 31.10.2008 23:28

A majú zase novú stránku že? :smile: www.psiutulok.sk .....Som len tak kukala, je oveľa lepšia!! Dneska sme sa tam boli kuknúť na psíkov, odniesli sme granule, hračky a byvolie ušká :lol: ...... A išli sme na krátku prechádzku... Bolo po včerajšku "troška" v tom lese blato, a vyzerali sme ako bahenné príšery ale prežili sme :lol: . Chceli by sme prísť stále aspoň raz do mesiaca :smile:

A ja som sa zamilovala do kríženca huskyho :poklona: . Bol taký nádherný a inteligentný (sám si otváral dvierka :lol: ) že som ho nechcela vrátiť :angel:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: utulok lucenec

Poslaťod Betka » Sob 16.05.2009 11:06

Viete niečo nové o tomto útulku? Už sa sťahujú do nového?
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: utulok lucenec

Poslaťod čili » Pon 29.06.2009 12:08

Ja som sa tam bola včera pozrieť.... Chcela som zobrať nejakého psíka aj na venčenie, ale bohužiaľ, mali svrab a tým pádom som nechcela riskovať zdravie toho môjho... Nesťahujú sa zatiaľ, vyzerá to tam dosť biedne... teraz je tam vraj okolo 60 psov, no hrúza. No odchádzala som stade dosť smutná – jednak ten svrab, no asi za to ani veľmi nemôžu, lebo že im tam niekto prehodil cez plot nakazenú fenku... A tiež vraveli, že ich bola akurát očkovať veterinárka proti besnote – každého psa. To je mi dosť divné, že už dávno neboli očkované. Popritom som tam bola aj mesiac dozadu a boli tam aj tie isté psíky ako teraz, ale aj nové... No ale najviac ma zarazilo, že tam asi dve sučky mali šteniatka a keď som sa opýtala, či to už prišli do útulku kotné, tak mi tá pani povedala: „Nie, ony sa akurát tu hárali, tak sa to stalo...“ Nerozumiem tomu, ako môžu dopustiť v útulku, aby sa tam ešte ďalej množili psy..
Chápem, že majú málo peňazí, ale také základné veci, ako sú očkovania a zabránenie množeniu psov... to by malo byť fakt asi najdôležitejšie..
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: utulok lucenec

Poslaťod Betka » Pon 29.06.2009 21:29

Máš pravdu, veľká bieda tam je :ua: . Ja som už bola v tom že stavajú nový útulok a všetko, ale že sa ešte nič nedeje... to je čudné.
Uvidíme čo bude ďalej, no psíkov mi je ľúto ....
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: utulok lucenec

Poslaťod aliii » Ned 13.12.2009 19:44

Je tu niekto z lucenca???Ja sa tam zvikne chodit v nedelu pozriet a vyvencit.....Ale fakt akoo neviem ako su na tom ostatne utulky ale toto je tam hrozne....Koterce su take sica neviem ci to mozem nazvat koteercami ale bojim sa ze zachvilku popadaju....A je tam velmi vela psov na taku malu plochu....Jedine plus je ze psikov neutracaju.-...No dufam ze postavia novy....A nevie nahodov niekto ze kde sa ma novy utulok postavit???
mne osobne sa velmi paci tato fenka...milujem svajciarske ovciaky....A ked sa pozriete na tu foto.vydite tam tu spinu?Urcite ano :nechutne:

Obrázok
ale tato fenka je podla mna nadherna keby sa umyla......Inak vola sa Bonny
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: utulok lucenec

Poslaťod Poca » Pon 14.12.2009 7:57

Na spinu v utulkoch som nadavala aj ja kym som v jednom nezacala pracovat. Chodim tam dvakrat denne, dvakrat denne tie psy vencim a cistim im koterce a spina tam je stale, takze skuste si to pri tych 60 psoch. My ich mame 20 a je to fuska. Ale to ze sa tam mnozia medzi sebou je fakt trapas. :pac:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: utulok lucenec

Poslaťod aliii » Pon 14.12.2009 15:56

Jasne ze je tam spna nemoze sa to tam ligotat hej ale pochybujem ze im tie koterce cistia :ach:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: utulok lucenec

Poslaťod Betka » Uto 15.12.2009 20:08

Áno, je to tam bieda... ale na to, aby sa tam bolo ako tak čisto, treba aj ľudí. Pochybujem že tam majú nejak veľa pomocníkov. Tiež by ma zaujímalo kedy a kde sa bude nový útulok stavať, keďže na stránke majú plány už dlhšiu dobu. Len nejak sa nič nedeje.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod aliii » Ned 08.08.2010 10:28

Nič sa tam nedeje.Každý nadáva na Ferenczovú majiteľku útulku.POčula som rôzne názory ale že peniaze si berie pre seba a že tie psíky su stale v zúboženom stave.No neviem čo je na tom pravda ale to že sa im tam množia medzi sebou niesu očkované a o výstavbe útulku sa hovorí už pomali 3roky ale nič sa nedeje.Je to čudné.Aj mnoho ludí ktorý mali psíka s tohto útulku olutovalo že si ho zobrali lebo bol taký chorí že boli stále u veterinára a nakoniec sa psík musel utratiť pretože sa nedal vyliečiť. :ua: ...zaujímalo by ma čo sa to tam vlastne deje
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod aliii » Ned 19.09.2010 14:59

Halooo ľudia..niako to tu nekomentujete...dnes som sa dozvedela ze je uz utulok konecne prestahovany...buducu nedelu sa tam chystam pozriet ak nebudee prsat :jupi:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod verca » Ned 19.09.2010 20:12

No ja by som aj dala koment ale nemam sajnu o tomto :ua: ale videla som utulok raz a stacilo mi vyzeralo to strasne!!!
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod aliii » Pon 20.09.2010 15:32

ale teraz je to pekne prerobene :jop:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Ďalší

Späť na Útulky