Kŕmenie 6 dní zo 7

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Kŕmenie 6 dní zo 7

Poslaťod chico.beno » Pia 04.01.2008 17:12

Ahojte,
krmi niekto z Vas psika len 6 dni, a jeden vynechava kedy je len na vode? Je to k niecomu dobre? Vraj by sa to malo po dosiahnuti 1roku veku psa...
chico.beno
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Trencin

Poslaťod bady » Pia 04.01.2008 17:15

Ja ho krmym kazdy den asi tak 2 krát niekedy....ako kedy...ked si zasluzi tak aj 4 krát...ale v rozumných dávkach. :jupi:
Obrázok
...tvoj pes nevie o tom, že bývaš zlý, žiarlivý alebo chamtivý. Inšpiruje ťa, aby si bol milý, a keď ho poslúchneš, miluje ťa.
bady
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Kostoľany pod Tribečom

Poslaťod chico.beno » Pia 04.01.2008 17:22

fuha... tak ja davkujem presne podla tabuliek, nejaky ten gram moze utiect, ale neprehanam, teraz mal jeden rok, tak som presiel z 2x denne na 1x denne vecer medzi 19tou a 20tou... aby sa rano v poho vyspinil... vonku, mam ho totiz v byte...
chico.beno
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Trencin

Poslaťod Aris » Pia 04.01.2008 18:01

Ja im nedám jeden deň jesť ak mi nechcú jesť. Môžeš to tak robiť zaléži len na psíkovi či to znesie ak hej tak môžeš v poriadku :no: Neviem načo je to dobré, ale pes je potomok vlka ktorý neje každý deň.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Iwka » Pia 04.01.2008 18:09

viem, ze mnohi chovatelia ked ma pes nad1,5roka jeden den nedavaju jest... myslim,ze je to dobre na precistenie. ale len u strednych a velkych plemien
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rony » Pia 04.01.2008 18:11

no keby som ja Fatime nedala jeden deň žrať tak nás tu požerie všetkých včetne susedov :lol:
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

kedy

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 18:52

ja tiez krmim dvakrat denne,postny den davam skor cez teple obdobia a to ze namiesto krmenia maju trebars tvaroh alebo ryzu,lebo potom na druhy den by zjedli aj misku
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod MisheliQ » Pia 04.01.2008 18:59

na prečistenie? a čoho? akým spôsobom sa pes prečistí? takým že len chlipe vodu?...ľuďia môžu prečistiť svoje telo spôsobom, že 3 dni budú jesť len ovocie..žeby to platilo aj u psov? mm zaujímavé..1 dňove prečistovanie pomocou vody..nepočula som o tom, ale ak je to pravda..tak fajn..rada sa nové naučím..
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

post

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 19:05

to bolo kedysi,psi sa skratka po tom jedle co volakedy dostavali asi potrebovali zregenerovat,o granulkach a lacnom masku mohli len snivat
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod lusy » Pia 04.01.2008 20:30

tiez som to citala este v jednej zo starsich knih, ze by pes jeden den v tyzdni mal drzat hladovku. ale u mojho by som to asi praktizovala iba v pripade, ze doma nebude nic k zjedeniu. :smile: inak co sa tyka krmenia dospeleho psa iba raz za den, tak tu su tiez rozpory. vraj je lepsie najma velke plemena krmit stale 2x denne, aby neprislo k torzii zaludka.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 04.01.2008 21:01

kŕmim dva razi do dňa, mám s tým skvelé skúsenosti. o hladovke som počula, dokonca aj mnohý mushery to robia, ale nie počas závodnej sezóny samozrejme.
Ja si to neviem na našom predstaviť, stačí že jednu porciu dostane tvarohovo - obilnú a večer už trieska miskou o zem, jak je hladný :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: krmenie 6 dni zo 7

Poslaťod Bibiana » Štv 24.01.2008 13:15

Ja dávam papať tiež dvakrát denne, no snažím sa jeden deň v týždni aby mal čisto mäsový, najčastejšie je to sobota, kedy papá len sliepku s prílohami.
Deň čisto bez jedla len o vode by som ho nechať nemohla, pretože najbližšiu porciu by zmákol celú naraz a rýchlo :nie:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: krmenie 6 dni zo 7

Poslaťod Fraga » Štv 24.01.2008 13:21

Heh tak moji si spravia aj týždeň pôstny, kým paničke nepríde, že granule, ktoré sú práve v miske nie sú tie, na ktoré je chuť a bolo by vhodné ich zameniť za tie, čo oni "môžu" :heh: :heh: :heh:
Inak tatov kamarat tak krmi vyžlu psa...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: krmenie 6 dni zo 7

Poslaťod Silwuska » Štv 24.01.2008 13:30

Fraga...Inak tatov kamarat tak krmi vyžlu psa...

Aha...a ja som myslela ze vyžla je kanarik spevavec :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: krmenie 6 dni zo 7

Poslaťod Amaguk » Štv 24.01.2008 13:32

Fraga píše:Heh tak moji si spravia aj týždeň pôstny, kým paničke nepríde, že granule, ktoré sú práve v miske nie sú tie, na ktoré je chuť a bolo by vhodné ich zameniť za tie, čo oni "môžu" :heh: :heh: :heh:

tak to poznam, moj pes zerie tiez vo frekvebncii a davkach anorektickej modelky :heh:
postne dni si ordinuje sam, kusy kurata si zahrabava do pelechov :ach:
dokonca v lete odmietol aj jeho najoblubenejsie hovadzie srdce
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Granule a konzervy