Karanténna stanica Trebišov

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Anulqua » Sob 22.12.2007 21:13

Dnes som sa bola pozriet v "utulku" a to co som videla bolo naozaj hrozne, granulky ziadne, voda zamrznuta ale az tak ze do nej bola vylizana diera ako sa hafkovia snazili k nej dostat tak asi tam nebude kratko ze? Ospravedlnte prosim kvalitu fotiek lebo o bolo jednak fotene mobilom a jednak sa neustale pohybovali.... Skoro som si stamad odniesla krasneho havkaca, fenku, na kost vychudnutu :(

tu su fotky- http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=9001
Obrázok
Anulqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trebišov

Poslaťod Bendy » Pon 24.12.2007 2:01

Zamrznuta voda??? :oo: No to je vrchol! Tie vyzlicky su ozaj povabne! :smile:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Anulqua » Pon 24.12.2007 11:42

Bendy ze? aj ja vravim, este tam chcem ist po Vianociach odniest im niaku papu a uvidime co urobime aj s vodou no
Obrázok
Anulqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trebišov

Karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Ivana Štefančík » Ned 17.02.2008 8:39

Dobrý den chcela by som všetkým oznámiť, že od včera má karanténna stanica Trebišov vlastnú stránku a budú sa mocť inzerovať psíci. http://www.ks-trebisov.estranky.sk/
Ivana Štefančík
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Ivana Štefančík » Ned 17.02.2008 8:46

Juj a zabudla som hľadám dobrú dušičku s Trebišova, ktorá by mi pomohla s fotením psíkov ja som to celé zorganizovala a dohodla s vedením karanténnej stanice, ale bývam cez 100 km od Trebišova a hoci som rozhodnutá tam dochádzať a fotiť veľmi by mi pomohlo ak by sa mi ozval človek s Trebišova a lebo oklia disponujúci dostatkom času a digitálnym fotoaparátom, ktorí by tam raz za týžden zašiel a nafotil mi psíkov. Prosím veľmi by to mi uľahčilo prácu a adopciu psíkov. Ked sa pracovne uvoľním pokúsim sa zariadit internetovú stránku a inzerciu aj Popadskému /tulku, kde je to tiež bieda. Ak máte záujem kontaktujte ma ivana.stefancik@azet.sk
Prosím hľadám človeka, čo si vie udržať profesionálny odstup od veci a nenechá sa zvalcovať emociami.
Ivana Štefančík
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 17.02.2008 10:10

ja by som mohla pomáhať s inzerovaním psíkov :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod lucya » Ned 17.02.2008 11:43

KS Trebišov má už aj vlastný banner, prosím každý kto máte vlastnú stránku uverejnite si ho na webe. Veľmi pekne ďakujem všetkým ktorý pomôžu s propagáciou psíkov.
lucya
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod MisheliQ » Ned 17.02.2008 14:56

Ivana Štefančík píše:Ked sa pracovne uvoľním pokúsim sa zariadit internetovú stránku a inzerciu aj Popadskému /tulku, kde je to tiež bieda

To môžete urobiť aj bez ich súhlasu? Lebo ako viem, prevádzkovatelia útulku si to neželajú, žiadna inercia a o stránke ani nehovorím...nie je to potom v rozpore z nejakým zákonom? Pýtam sa preto, lebo do zákonov sa nevyznám a už som chcela izertovať psíky v popradskom útulku, hm :ach:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Ivana Štefančík » Ned 17.02.2008 15:11

Som koordinátorka adopcii v Trebišovskej karanténe. A všetko je samozrejme so súhlasom vedenia karantény. Na novej stránke je kontakt na mna. Misheliq všetko je rozobraté na psej duši. Nečítaš pozorne :smile: Toto nie je nejaká neorganizovaná aktivita. Je to cielené riešenie problému jednej karanténnej stanice ktoré je súčasťou koplexnejšieho programu. Ivka Štefančík
Ivana Štefančík
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod MisheliQ » Ned 17.02.2008 15:22

a však som nič na psej duši ešte nečítala ohľadom karan. stanici Trebišov, ale na to som sa nepýtala, toto som si pozorne neprečítala, zle som to pochopila, myslela som si, že stránka má byť pre popradský útulok, ale inzerciu ste mysleli na popradsky útulok, a to môžete?

ak áno, rada Vám s tým pomôžem, nakoľko v PP bývam
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Ivana Štefančík » Ned 17.02.2008 15:47

Juj prepáč myslela som, že si čítala na psej duši. Bez ich súhlasu teda Popradu inzerovať nemožem, ale to isté bolo aj v Trebišova pán doktor odmietal komunikáciu s ochranármi a vyriešilo sa to. VErím že aj v poprede to bude fungovať. človek musí niekde zalichotiť a niekte pritlačiť a hned sa lepšie spolupracuje :lol: . Postupne by som chcela pozvať k spolupráci všetky karantény a malé dedinské útulky a vytvoriť informačnú sieť.
Ivana Štefančík
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Ivana Štefančík » Sob 08.03.2008 15:27

Dobrý den, na mestkej stránke Trebišove, nie je žiadna možnosť zistiť kontakt na karanténnu stanicu, ľudia o nej vôbec nevedia a je znovu zúfalo plná. Ak môžte napíšte prosím aj Vy mail na mestký úrad Trebišov a žiadajte o odkaz na stránku karanténnej stanice. Pokiaľ súčasná legislatíva vníma zviera ako vec, obec má povinnosť postrať sa o stratené veci občanov. Mestký úrad by mal povinnosť uverejňovať nájdených psíkov. mailová adresa je: trebisov@trebisov.skkaranténna stanica má adresu: http://www.ks-trebisov.estranky.sk/
V maily mestkému úradu prosím uvádzajte aj adresu karanténnej stanice. prosím je to veľmi súrne, taktiež by bolo dobré ak by ste v žiadosti o uverejnenie webovej adresy Trebišova požiadali nejakou slušnou formou o zvýšenie pozornosti, ktorú by mesto malo venovať tejto problematike vrátane primeraných finančných prostriedkov určených na chod karantény. Finančná situácia je zlá a ak mesto nezvýši príspevok, bude nutné psíkov utrácať. Ďakujem.
Včera sme nafotili nových psíkov. Dnes k večeru by mali byť na stránke. Ak by niekto vedel pomocť s krmivom, alebo inzerciou alebo dovozom psíka s Košíc niekam inam veľmi úvítam. Ozýva sa mi veľa záujemcov zo západného Slovenska a čiech a nemám možnosť psíkov dopraviť. Jedná sa zväčša o malých psíkov a šteniatka v prepravke.
Ivana Štefančík
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Kača » Sob 08.03.2008 15:41

Uplne nová karanténka, alebo obnovená??
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: karanténna stanica Trebišov

Poslaťod Anulqua » Sob 08.03.2008 18:49

kaca ta KS stanica tem je uz velmi dlho ale este nikdy sa nenasiel niekto taky uzasny ako je Ivka a preto sa o tom velmi nevedelo... :smile:
Obrázok
Anulqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trebišov

Re: Karanténne zariadenie- Trebišov

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 19.05.2009 17:25

maju niekde na nete ponuku psov na osvojenie ?
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Útulky