Adopcia chrtov

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod mika » Štv 10.01.2008 18:52

zelam si,aby sa chrtom a vsetkym psom snobi vyhybali :dancing:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 10.01.2008 18:54

Asi tak. Také dačo psom, ani iným živočíchom neprispieva.... keď si spomeniem, na chameleóna v "tričku" .. to som raz videla na ulici.. horor.. No ale už som OT.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Štv 10.01.2008 18:58

mika píše:zelam si,aby sa chrtom a vsetkym psom snobi vyhybali :dancing:

:yes: :yes: :yes:
a este si zelam, aby sa (vo vlastnom zaujme) vyhybali aj mne :hmm: :devil:

(OT: jeej, nasla som tu "mojho" smajla = :mozilla: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Bendy » Štv 10.01.2008 19:02

A aky typ chrta sa vam najviac paci??? Mne sa pacia tie lurchery, lebo su take ... nevzhladne, strasne zlate a potom podencovia, lebo maju usi ako netopiere, raz, ked budem mat dom so zahradou :ach: (raz), tak si adoptujem takeho velikana...
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Štv 10.01.2008 19:08

sice chrty nie su uplne to moje naj (mam podobne sentimenty ako mika :hi: ), ale paci sa mi vlkodav a deerhound a celkom mozem aj saluki.
aj ti lurcheri a "podenkovci" su v poho, taki degeskovia :lol:
Naposledy upravil Amaguk dňa Štv 10.01.2008 19:21, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Nika » Štv 10.01.2008 19:19

Ulfheiðr píše:Ano, ja sa neobávam toho snobizmu práve preto, že snob sa chce pretŕčať s dokonalým zvieraťom s minimálnou námahou.
Aj keď chápem, prečo to mika napísala, lebo keď sa to tak vezme, tak každá charita je istým spôsobom snobizmom, už len preto, čo to stojí. Takže tieto kreatúry častejšie v charite trčia. Ale našťastie poväčšina len v charite, ktorá ich okrem prevodu peňazí a zlýznutej šľahačky nič nestojí. :ha:

Och už len nejak tento nápad prepištoľovať do našej domácnosti. Hádam taký chrtík nebude závidieť, ak s čertom pôjdem na bicykel a on bude musieť osať doma. Lebo keby hej, tak to si neviem predstaviť.. :plac: ale hádam to pochopí---

aj psy ziarlia :poklona:
Nika
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Kontajner

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 9:39

Bendy píše:A aky typ chrta sa vam najviac paci??? Mne sa pacia tie lurchery, lebo su take ... nevzhladne, strasne zlate a potom podencovia, lebo maju usi ako netopiere, raz, ked budem mat dom so zahradou :ach: (raz), tak si adoptujem takeho velikana...


Lurchery su zlaté :smile: . Najviac sa mi lúbi Grey a Saluki. Aj Azawak ujde, ale nie tak celkom. A nepáči sa mi Poľský a Maďarský.. ale to vravím en o výzore.

Najhoršie je, že ja mám sentiment na záprahy a taktiež na chrty. Saluki sa mi lúbil už ako 5 ročnej a záprahy taktiež.. no, už to len nejak skĺbiť :nwm: :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 12:58

tak behaj s ESP - to mavaju v sebe aj greyhoundie geny :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 17:35

Hehe to hej, len by som asi nechcela takého toho echt, čo vypadá ako stavač.. to neni moc moja parketa.
Ale fuj, som vyberavá. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 17:37

Ulfheiðr píše:Hehe to hej, len by som asi nechcela takého toho echt, čo vypadá ako stavač.. to neni moc moja parketa.
Ale fuj, som vyberavá. :smile:

he, vyberava, ale hlavne sa to asi "technicky" neda dosiahnut/sklbit :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 17:53

Čo, staváčovský vzhľad a chrtia krev? NOjo, asi mám slabú predstavivosť a hlavne malé znalosti z chovu týchto formulí. Ja len chodím na Samota mushing slintošiť na fotky :lol: :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 18:01

na Samote su ale tiez dost stavacoviti, ci nie?
pre mna je teda stavacovity kazdy, co nevyzera severansky - ja som za sanovu klasiku, v tomto smere som konzerva :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 18:07

Hej, je tam dosť stavačovitých, ale sú tam tuším dve? fotogaléria zahraničné. Tarvisio a Pirena (zrejme). Jedna je v 2006 a druhá 2007. A tam sú krásavci najmä v 8-mičkách a U-čku.

Ja som bola tiež donedávna kozerva, ale tak nejak to prišlo. Dokoca sa mi ESP a AH vôec nepáčili a vravela som si, čo to je za výmysel, ale nejak sa to zmenilo. ja sa nejak viac duševne preorietuvávam na šprit. Však v byvaku by som asi umrzla, len čo je pravda. Samozrejme pri všetkej úcte k longáčom :smile: teda niežey sa nedalo špritovať s huskami, ale toto ma momentále viac ťahá.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 18:10

aaale, neumrzla
po a) u nas take strasne mrazy zase nie su, po b) iglu a hlavne dobry spacak to istia
ja na tych severskych chlpacov nedam dopustit - aj ked v zivote asi long nepojdem. A na mide sa nebivakuje :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Adopcia chrtov

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 18:15

ee, nevím. Zase keď long, tak long..škandinávsky. :hi:
Ja mám bohužiaľ taký problém, že akonáhle klesne teplota pod nulu tak mám zmrznuté ruky a nohy. Nohy až tak, že si necítim prsty a niekedy aj celé chodidlo a mám problém vydržať na bicykli tých 40 minút.... Ale ak sa odhodlám s tým niečo robiť, tak snáď niekedy.
Ale šak to sa nejak utrase. Každopádne najbližšý Viggov život sa asi budem venovať len tomu bicáku :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky