Útulok Nitra

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Štv 19.03.2009 16:31

Anka v Nitre sa to podľa mňa nedá :ua: Ľudia tam chodia po svojej práci-myslím tých čo tam "pracujú"a obstarať 200 psov sa nedá hneď...Jedny sú pustení,iní sa kŕmia,čistia sa koterce...A na to je tam málo ľudí...Možno to znie divne ale je to tak..Decká tam venčiť v zime moc nechodia,takže roboty je nad hlavu..sem tam do toho skočí nejaký výjazd..
A to s tými potkanmi-áno behajú tam..Ale ukážte mi útulok s takým množstvom psov a v takých podmienkach bez potkanov..
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 19:42

V nitre sa pusteni psi nahrnu ku plotu, takze ich je dost dobre vidiet.

Na ludi tam nemozem povedat ani jedno krive slovo. Nedavno som im tam viezla dva vrhy steniat, nikdy nepovedia nie, nech je psik odkialkolvek. Su uzasni - toto robit roky a ake mali kedysi hrozne podmienky. teraz maju aspon vodu a elektriku. A taka zaujimavost - je to jediny poschodovy utulok na SK. Kedysi mali na par kotercoch este na nich koterce a teraz, pre nedostatok miesta maju unimobunky na unimobunkach.

Osobne si myslim - v tomto pocasi keby tam pustili cloveka v civile, tak vyjde ako kopka blata, tak ho psi poskacu.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Štv 19.03.2009 22:23

Skacenka
Rozumiem. Na to som úplne zabudla. :pac: V tom máš pravdu. Beriem späť to, čo som napísala.

Zopz
Som rada, že sú aj také útulky, ktoré neodmietajú pomoc, kiežby ich bolo viac. Dúfam, že sa mi raz podarí navštíviť Nitru osobne.

Poschodový? To by som chcela vidieť, nemáte náhodou fotografie? Veľmi ma to zaujíma.
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Pia 20.03.2009 12:32

zopz už je tam aj voda a elektrina?to som ani nevedela.Naposledy som tam bola cez vianoce-zaniesť dáke veci ale nebola som dnu len pri bráne...
Naozaj mali kedysi strašné podmienky-koterce sa čistili pri svetle sviečok!a voda sa nosila v bandaskách na fúriku z protiľahlého pneuservisu :ua: Ale napriek podmienkam vždy odvádzali dobrú prácu...Ja som tam strávila cca 3roky a nikdy som nepostrehla neochotu alebo štýl:záverečná-ide sa domov.
A ľudia chodili sem tam aj dnu-ale to museli vystihnúť tú chvíľu kedy sa akurát do útulku prišlo a neboli ešte pustené psy..
Tam sa dovnútra fakt inak ísť nedá-keďže ku kotercom sa ide priamo cez výbeh-cudzí,slušne oblečený človek nevyjde bez ujmy :heh:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Pia 20.03.2009 12:34

Anka píše: Dúfam, že sa mi raz podarí navštíviť Nitru osobne. .


Offtopic: Anka veď nie je problém,keď pôjdem do Nr môžeš ísť so mnou :heh: uvidíš aj Adelku :jazyk:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Ned 22.03.2009 23:57

skacenka píše:
Anka píše: Dúfam, že sa mi raz podarí navštíviť Nitru osobne. .


Offtopic: Anka veď nie je problém,keď pôjdem do Nr môžeš ísť so mnou :heh: uvidíš aj Adelku :jazyk:


Offtopic: A kde budem spať? Alebo pôjdeme na otočku? :heh:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Ned 22.03.2009 23:58

skacenka píše:zopz už je tam aj voda a elektrina?to som ani nevedela.Naposledy som tam bola cez vianoce-zaniesť dáke veci ale nebola som dnu len pri bráne...
Naozaj mali kedysi strašné podmienky-koterce sa čistili pri svetle sviečok!a voda sa nosila v bandaskách na fúriku z protiľahlého pneuservisu :ua: Ale napriek podmienkam vždy odvádzali dobrú prácu...Ja som tam strávila cca 3roky a nikdy som nepostrehla neochotu alebo štýl:záverečná-ide sa domov.


Tak to naozaj klobúk DOLU! Myslím, že by si z nich niektoré útulky mohli brať príklad. Napríklad aj ten v Košiciach...

PS - Nemáš nejaké fotografie z čias spred troch rokov?
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Pon 23.03.2009 0:02

Anka píše:Offtopic: A kde budem spať? Alebo pôjdeme na otočku? :heh:

Offtopic: Ako že kde budeš spať??Predsa u nás nie?Aspoň by si konečne aj Adelku videla :yes:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Pon 23.03.2009 0:05

Anka píše:PS - Nemáš nejaké fotografie z čias spred troch rokov?

Offtopic: Tuším dačo mám,ale keď tak len na normal fotkách-nie v PC.Pozriem keď budem v Nr.Inak dakde mám aj kazetu,kde je natočené z STV ten program "Hľadám domov" či ako sa to volalo keď boli v Nr útulku..Som tam ponúkala psíkov :hi: ťažká hvízda televízna :heh: Na tom videu sú tuším vidieť tie podmienky,aké tam boli :ua:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Pon 23.03.2009 0:08

Offtopic: Tak určite tú kazetu nájdi! Som zvedavá!

A verím, že niekedy pôjdeme aj do Nitry spolu. A samozrejme, že chcem vidieť Adelku. :no:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Útulok Nitra

Poslaťod skacenka » Pon 23.03.2009 0:12

Anka píše:Offtopic: Tak určite tú kazetu nájdi! Som zvedavá!

A verím, že niekedy pôjdeme aj do Nitry spolu. A samozrejme, že chcem vidieť Adelku. :no:

Offtopic: A máte doma video? :heh: Lebo inak to nie je ako prehrať :pac: Pýtam sa len preto,lebo my jak sme sa teraz presťahovali,tak video už nemáme :haha:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Pon 23.03.2009 0:18

Offtopic: Máme! :jop:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Deria » Pia 01.05.2009 23:15

O nitrianskom utulku som sa dozvedela prave tu, v Nemecku, (pred cca 3-4 rokmi) a to od mojej kamosky, Nemky, ktora ma nan upozornila, ze tam treba zajst, lebo je v katastrofalnom stave. Ona mala vo svojom obchode pokladnicku pre zvierata a ja v mojom tiez. Podarilo sa nam dat dokopy nejake peniazky, tak som sa vybrala do Nitry. Zradla som nakupila plny kufor vo velkom aute, pani Kubickova plakala od radosti, poukazovala mi ochotne vsetko, kazdy kut, vsetky zvieratka a ja som plakala tiez, ked som to videla. Asi den-dva predtym jej prave niekto PREHODIL! cez plot psika, ktoreho bolo treba operovat. Nechala som jej aj nejake peniaze. Mam aj fotky(neviem ich zatial poslat). Pani Kubickova je strasne obetava, zlata osoba. Porozpravala mi veci, ze som zasla, mala to velmi, velmi tazke. Za nejaky cas som tam bola znova. Inac,videla som tam bunky, ktore im darovali rakusaci, v ktorych boli macicky a chore zvieratka.
Strasne ma tesi, ked citam, ze sa to tam zlepsilo, ze je tam elektrina a tak, urcite tam niekedy zase zajdem.
Deria
Snoopy
 
Príspevky: 108

Re: Útulok Nitra

Poslaťod usagi » Sob 02.05.2009 23:00

aj ja sa musim pridat.p.kubickova je zlata zena,ktora obetovala pre zvieratka v podstate cely svoj zivot a srdce :jop: neviem ako to tam vyzera-charlieho nam priniesli dopredu(teda tam uz na nas spolu cakali)ale ak su podmienky take ako boli opisane(potkany)tak to rozhodne nie je neochotou zo strany personalu-starat sa on :nie: aj tu totiz plati(ako vsade inde)"peniaze vladnu svetu"...niesu ani pre ludi,toboz nie pre zvieratka
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Útulok Nitra

Poslaťod nellynka08 » Uto 12.05.2009 19:54

chcela by som do útulku v nitre zobrať nejaké granule, ktoré sme malej nakúpili ale tá protestuje, nechce ich a je mi to lúto len tak niekde vyhodiť, radšej im to tam vezmen, aj ked nie je toho vela, ale snád by sa potešili... neviete nejaké hodiny kedy by som tam mala ísť alebo je to jedno?
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky