Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Zvolen - MVDr. Vojtech Korpás

Poslaťod syu » Ned 22.03.2009 17:30

Veterinárna ambulancia

Dukelských hrdinov 25, 96001 Zvolen


MVDr. Vojtech Korpás

Telefón: 0905 13 14 37
Pohotovosť: 0905 13 14 37
Mobil: 0905 13 14 37
Email: vojto20@gmail.com
Jazyky: anglický, maďarský

Druh praxe:

Malé zvieratá
Plazy
Exotické vtáctvo


Ordinačné hodiny


deň od do prestávka poznámka
Pondelok 09:00 17:00 12:00-13:00
Utorok 14:00 17:00
Streda 09:00 17:00 12:00-13:00
Štvrtok 14:00 17:00
Piatok 09:00 17:00 12:00-13:00
Sobota 09:00 10:00
Nedeľa podla dohovoru



Služby


Čipovanie
Vystavenie Petpassu
RTG
USG
Čistenie zubov ultrazvukom
Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi


Doplnkové informácie


Možnosť parkovania
syu
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Sezen » Pia 03.04.2009 18:45

Ja s ním mám dobré skúsenosti. Už som ho otravovala aj v noci, a ochotne pomohol.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod johny5 » Ned 05.04.2009 22:35

bolo to nieco zavazne alebo len bezne co sa ti zdalo zavazne
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Sezen » Pon 06.04.2009 15:21

Bolo to vážne. Samozrejme že sa nám stalo aj to, že sa kopol. Ale keďže mám kamošku čo vyštudovala veterinu (nepôsobí ako veterinárka), tak veci konzultujem aj s ňou.
Naposledy upravil Sezen dňa Pon 01.02.2010 18:09, celkovo upravené 1
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod johny5 » Uto 07.04.2009 6:26

Vies ale moji zakaznici nemaju tuto mznost najprv to s niekym konzultovat... Ja potrebujem vediet kto je naozaj dobry vo Zvolene ku komu ich poslat....
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Dominka » Str 08.04.2009 17:31

Ja som s Korpasom tiez spokojna, chodim k nemu uz 11 rokov s mojim boxerom, parkrat som bola aj inde, napr. u Michaľa na Podborovej a ten psovi na oku nadory len donekonecna vypaloval a potom som prisla ku Korpasovi a ten mu ich raz a navzdy vyoperoval a odvtedy mame pokoj. A to nevravim o pristupe Mvdr. Michaľa ku psovi, hrozneee.
Korpasa mozem tiez len odporucit, hlavne co sa tyka kastracii, robi az neuveritelne male jazvy, fenke neskor jazvu vobec nevidiet.
Pre mna je tiez dolezite, aky ma pristup k mojmu psovi a tiez aky je ochotny.
Tu som mala zatial len dobre skusenosti a uz som tam bola asi tisic krat, s roznymi psami s roznymi problemami.
Dominka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Štv 09.04.2009 20:18

MVDr. korpas je najlepsi veterinar v okoli a preto nemam problem k nemu chodit az z Hrinovej, v detve su vet. lekari ale nesla by som tam psa ani zaockovat....ja chodim iba k nemu a so vsetkym ho otravujem.....sice toho vela nenarozprava, ale nemozem na neho jedno zle slovo povedat, vdacim mu za vela a vela krat mi velmi pomohol, je dobry aj ako operater....robil jednemu nasmu steniatku (4 tyzdnove shihtzu) raztep brusnej dutiny a psik sa ma dobre a dokonca odoperoval aj mojej suke nohu a je v poriadku a uz veselo beha, robil mi aj RTG je sice velmi kriticky ale tak to ma byt....teraz sme boli u neho aj steniatkam dvojdnovym kupirovat chvostiky....vzdy je velmi ochotny podotykam a nepyta take vesele sumy ako ostatni vet. vo Zvolene....a ja posielam k nemu kazdeho.....ma moju vdaku aj obdiv..... :poklona:
.....mam moznost ho porovnavat z velkym mnostvom vet. lekarov lebo studujem v Kosiciach na veterine (sice len kynologiu) a niekedy ma pristup veterinarov uplne zaraza.....

fakt respect MVDr. Korpas
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Poca » Pia 10.04.2009 20:22

aj Briu operoval a spokojnost. Fakt jej jazvu ani nevidno a za chvilu bola fit.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Dominka » Pia 10.04.2009 20:32

Nam kastruje psy takmer kazdy tyzden, trva mu to asi 40 min, niekolko operacii som videla na vlastne oci. A to nevravim ze bol ochotny nam kastrovat psy den pred Vianocami ci v sobotu ked bolo treba. Ani jedna fena nemala problem, dokonca mi po operacii uz same vystupuju z auta, aj ked este otapene. na druhy den uz fena beha akoby na operacii ani nebola. Jazva je malinka a pekna, neskor ju vobec nevidno.
Dominka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod syu » Str 15.04.2009 22:33

som rada ze sa konecne niekto vyjadril :no: rozmyslala som ze zacnem chodit k nemu kedze pred tym som chodila k nemcekovi a ako tu bolo napisane riadne sa zmenil :hmm: preto ta zmena veterinara...ale este sama neviem....zrovna kastrovat nechcem ist - som zasadne proti...a ta doktorka na zapade???co som sa rozpravala s ludmi tak za ockovanie brala pomaly raz tolko ako inde!
syu
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Uto 12.05.2009 17:24

zlaty pan MVDr. Korpas, kebyze ho z TN nemam tak daleko....
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod oxana1111 » Str 20.05.2009 19:54

S MVDr Korpasom mam aj ja dobre skusenosti...mali sme labku poranenu..uraz hlavy...atd.
oxana1111
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod argentina » Uto 09.06.2009 17:04

Ahoj chcem sa spýtať aké zlé skúsenosti máte s Nemčekom, lebo aj ja som počula že ja najlepší ja aj moje zvery ďakujeme za odpoveĎ :lol:
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod adushka » Uto 09.06.2009 23:21

Offtopic: ja som pocula napriklad to ze k cistokrvnym paradicka a k miesancom je trosku rasista, ale z vlastnej skusenosti nemozem povedat krive slovo. ale ja beriem ludi s rezervou, kazdeho, ved kazdy sme len clovek a mozme sa seknut. neviem teda co ostatni, :ahoj:
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod gaya » Str 10.06.2009 21:38

argentina píše:Ahoj chcem sa spýtať aké zlé skúsenosti máte s Nemčekom, lebo aj ja som počula že ja najlepší ja aj moje zvery ďakujeme za odpoveĎ :lol:


ja s nim mam otrasne skusenosti....som povedala raz a dost......
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie