Header

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Amaguk » Pon 23.03.2009 15:55

Fraga píše:
calwen píše:Ty si mamut...ved to je Tesacisko! Ale pripomenula si mi film RRRrrrr! :haha:

Nech je kto chce,.... nemusí byt vycapený v každom headeri? alebo si predplatil? :ach: Ako naozaj niektoré plemená sa ani nedostanú a niektoré "mamut" je tam stale. Inak naozaj sa tam nehodí a už vobec ne na jar. To ako keby dali naháča do zimného headrea ako pest na oko :pac: Ale pozadie a slniečkové psíky su :jop:

nikto si nic nepredplatit :ach: ako to vzniklo som vysvetlila vyssie, tak neviem, preco mas este potrebu rypat...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Catqa » Pon 23.03.2009 15:57

Severan mi tam pride neskutocne umelo nasadeny a priroda trosilinku gycova :hi: Ale urcite lepsie ako predtym...
I ked, co sa ja pamatam, este na headeri nebol taky pudlisok? :hi: Alebo celkovo mensie plemeno okrem civavy a yorkiho. Ale netrvam na tom, paci sa mi to aj takto.
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Fraga » Pon 23.03.2009 16:00

Amaguk píše: nikto si nic nepredplatit :ach: ako to vzniklo som vysvetlila vyssie, tak neviem, preco mas potrebu rypat...

Nemam potrebu rýpat a vobec prečo by som si teda nerypla :ach: 11 stranu som nečítala alebo lepšie povedané nečítala som čo sa páči či nepáči iným, napísala som čo sa tam pači a nepáči mne :jazyk: Ked už sme pri tom prečo tam neni Lesan? :lol: tak a teraz som zvedavá kedy sa tam objaví. Pokial viem, tak ani jazvečík ešte na headeri nebol. :ach:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Amaguk » Pon 23.03.2009 16:03

ja som Tobinovi tvojho Lesana uz navrhla, a poziadala som ho aby Tesaka dal prec, bo je to cele nedorozumenie...

prečo by som si teda nerypla

Offtopic: hm, a preco ano? :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Pon 23.03.2009 16:06

Hlas ludu - hlas Bozi :smile: Respektujem pripomienky - obloha je menej modra, aj Husky tam uz neni; treba pockat, kym Jukel vymeni.
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 23.03.2009 16:06

Mate to opravene, a už nerozoberajte plemena ake su tam :vykricnik:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nia » Pon 23.03.2009 16:18

Catqa píše:Severan mi tam pride neskutocne umelo nasadeny a priroda trosilinku gycova :hi: Ale urcite lepsie ako predtym...
I ked, co sa ja pamatam, este na headeri nebol taky pudlisok? :hi: Alebo celkovo mensie plemeno okrem civavy a yorkiho. Ale netrvam na tom, paci sa mi to aj takto.

ja som tam napriklad ani poriadneho yorka nikdy nevidela..len to steniatko, na ktore ste mali kazdi pripomienky, pritom tobolo normalne stendulo..co tak dat raz do headera normalneho..upozornujem ze normalneho a nie zdeformovaneho a blbo ostrihaneho YT..nech konecne ludia vedia, ze tie sidliskove NIECO nie su YT...takisto aj pudloskovia..videla som takych tych sidloskovych vseliakych splsnatenych a podobne...hroza...no to je jedno..ja som len chcela navrhnut, ze letny banner by mohol byt taky plysakovsky??? hmm?? :hi:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kikula22 » Pon 23.03.2009 16:19

No ono ak by tam každý chcel to ,,svoje" plemeno tak by to bolo na zbláznenie, nie?
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lena » Pon 23.03.2009 16:22

Nia no veď máte klub plyšákov tak by bolo fajn vytvoriť nejaký pekný header :lol: inak to by bolo milé

a Tobin :poklona: veľmi pekné a také oživujúce....len je to smutné že keď sa pozriem na to tak mám pocit že je tak aj vonku :ua:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Catqa » Pon 23.03.2009 16:26

Nia píše:
Catqa píše:Severan mi tam pride neskutocne umelo nasadeny a priroda trosilinku gycova :hi: Ale urcite lepsie ako predtym...
I ked, co sa ja pamatam, este na headeri nebol taky pudlisok? :hi: Alebo celkovo mensie plemeno okrem civavy a yorkiho. Ale netrvam na tom, paci sa mi to aj takto.

ja som tam napriklad ani poriadneho yorka nikdy nevidela..len to steniatko, na ktore ste mali kazdi pripomienky, pritom tobolo normalne stendulo..co tak dat raz do headera normalneho..upozornujem ze normalneho a nie zdeformovaneho a blbo ostrihaneho YT..nech konecne ludia vedia, ze tie sidliskove NIECO nie su YT...takisto aj pudloskovia..videla som takych tych sidloskovych vseliakych splsnatenych a podobne...hroza...no to je jedno..ja som len chcela navrhnut, ze letny banner by mohol byt taky plysakovsky??? hmm?? :hi:


Nia s tymto uplne suhlasim, vacsinou su preferovane velke plemena. Nejde o to aby tam bolo prave to moje plemeno, ale ozaj by sa mohol najlizsi header spravit z malych plemien (pudel, york, jazvecik, civava, shi-tzu...take tie domace prachovky, dalsia vec, ked sa tu tak velmi bujuje proti mnozeniu, nech je tam uz ozaj pes podla standardu)
A ak to napr. takemu Tobinovi nerobi problem, ja by som uvitala novy hedaer aj castejsie ako 4 krat do roka. :jop:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sophie » Pon 23.03.2009 16:40

pripajam sa k chvale :poklona: header je super, konecne to vo mne evokuje jar.. aspon na obrazku ked uz vonku to vyzera ako to vyzera :ua: yorksir sice zmizol, ale tak aj tak sa mi paci...

ale napad s plysakovskym headerom je super :jop:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Amaguk » Pon 23.03.2009 16:53

Lena píše:
a Tobin :poklona: veľmi pekné a také oživujúce....len je to smutné že keď sa pozriem na to tak mám pocit že je tak aj vonku :ua:

neboj, aj take bude - snad :lol:

inac, mne sa tam strasne paci ta mala zlta "kupelnova" kacicka :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nia » Pon 23.03.2009 17:06

kikula22 píše:No ono ak by tam každý chcel to ,,svoje" plemeno tak by to bolo na zbláznenie, nie?

zase ked to tak zoberes, tak YT je tu najpocetnejsie plemeno na fore, takze ako taky darcek by bodool.

catqa: ved jasne..aj ja som to mala na mysli...take tie prachovky na pronto :heh: ved aj v zime bol sice stena huskyho a ta fakt divna civava, ale to civava nebola..podla mna bola krizena so zajacom :heh: cize tobin ma namet na letny banner...plysklub :lol:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lena » Pon 23.03.2009 17:22

Amaguk píše:
Lena píše:
a Tobin :poklona: veľmi pekné a také oživujúce....len je to smutné že keď sa pozriem na to tak mám pocit že je tak aj vonku :ua:

neboj, aj take bude - snad :lol:

inac, mne sa tam strasne paci ta mala zlta "kupelnova" kacicka :heh:

ja som si tú kačičku nevšimla :aaa: keby mi nepovieš tak to nevidím-asi musím zájsť k očnému :heh:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nyssa » Pon 23.03.2009 17:36

ježíííš tiež som slepá, hlavne že celý čas pozerám na to chutné šteniatko a kačičku nevidím :pac:
inak Tobin, ak budeš robiť header na leto, mám taký návrh - nejaké jazero alebo niečo podobné a tam do neho psíkov a napr. aj na brehu :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady