Útulok Nitra

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Kača » Str 30.04.2008 16:21

Baby, to nieje možné!!! pozrite na tie malinké, čo majú v Nitre!!!

Obrázok

A teraz kuk sem, moja boninka!!!
:oo: :oo: :oo:

Obrázok

toť keď bola malinká:

Obrázok

:oo: :oo: :oo: :oo: :oo:
mno... to ich má len o čosi večší fliačik na hrudi a nemá tak zafarbené zadné capky
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Útulok Nitra

Poslaťod majka » Str 30.04.2008 16:25

Ty kokso :oo: :oo: :oo: :oo: Ja keď som zbadala tú prvú fotku som si myslela,že si ju dala do útulku.Vážne veľká podoba.Možno majú rovnakého otca :heh:
Pes je najlepší priateľ človeka
majka
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Kača » Str 30.04.2008 16:41

Jo, a to sa z fotiek ani tak moc nepodobá.. ale tiež, keď som videla tú fotku, ledva som sa udržala, že jak to je možné.. keby som ju odfotila presne v tej istej podobe, tak v prvom pohľade ani nezbadáte rozdieli... no ty kokso... stále sa spametávam :nwm:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Útulok Nitra

Poslaťod kikula22 » Pia 02.05.2008 19:44

Waaaw a to je ako mozne. Pri krizencovi. Takato zhoda :oo: :oo: :heh: Asi ten dotycny tatko bol v styku aj s druhou biglicou :heh: :heh:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Útulok Nitra

Poslaťod maggie » Uto 06.05.2008 13:54

no tak scasti teda beriem spat tie hanlive slova na nitriansky utulok ale len scasti.....konecne sme sa teda dostali k venceniu,pani bola velmi mila,vsetko nam vysvetlila...akurat sme potom co sme povedali ze chcem vencit este asi dvadsat minut stali pri brane a nic,nevedeli sme ci teda mame znova niekoho oslovit alebo odist alebo co,potom nam teda doniesli havkacov...stale sa mi ale nezda to,ze ku psikom nepustaju ludi,ktori by si ich chceli adoptovat...sice nam to tam pani vysvetlovala ale aj tak sa mi to nezda
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Veve7.7.7 » Pia 18.07.2008 18:34

Ich stránka sa už aktualizuje veľmi dlho...prečo s tým nič nerobia :otaznik:
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403
Bydlisko: Nitra

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Lena » Str 29.10.2008 11:20

Úha zaujímavé veci sa tu dozvedám...Prečo nepúšťajú ľudí k psíkom? Asi si chcú "najlepšie" kúsky ponechať na predaj do rakúska.....Vždy som rozmýšľala nad venčením hafov ale keď to tu tak čítam....a podmienka-dobrý prospech :haha: :haha: :haha: šak to by mi do ruky nedali žiadneho psa :haha: :haha: :haha:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 06.11.2008 11:12

k nám na ranč chodí chlapec, ktorý tam vraj pomáha, že tam majú psíci dobré podmienky, teta sa im venuje a keď som mu povedala, že na tento útulok som počula len zlé veci, veľmi sa čudoval...
chodíte tam niekto, alebo boli ste tam niekedy teraz?
od pracovníkov z vedľajšej budovy som počula, že sa im tam medzi kotercami premávajú potkany veľké ako mačky... a podobné humusy...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Útulok Nitra

Poslaťod lucik » Štv 06.11.2008 12:15

leiluska, netreba verit reciam, treba sa ist presvedcit.. je vela samozvanych odbornikov a zakerakov, ktori poohovaraju utulok, hoci tam nikdy neboli a znevazuju pracu ludi v utulku, hoci sami nikdy ruku k dielu neprilozili.. potom formou JPP sa to siri dalej a dalej, ludia to este trosku prifarbia,...
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Sirík » Str 12.11.2008 19:13

ja mam na nitru vlastny nazor uz len z toho kolko ludi prislo k nam do zlatomoraveckeho utulku lebo v nitre boli k nim nepristupny napoledy to bolo teraz koncom oktobra ked boli jesenne prazdniny.. volali nam manzelia ze ci si mozu prist pozriet psikov lebo prave vysli z nitrianskeho utulku a ked som s nimi vypisovala papiere na steniatko hovorili ze oni povedali v nitre ze chcu steniatko co bude maleho zrastu a oni im doniesli cca 4 mesacneho vychudnuteho dalmatina... a ze len toho si mozu zobrat ineho psa nie tak sa zobrali a odisli a volali nam a zobrali si od nas krizeneho russela
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Re: Útulok Nitra

Poslaťod wewerica » Uto 18.11.2008 16:04

no neni tento zlaty????? :plac: http://www.utuloknitra.sk/fotogaleria/image17.html (potom ja ked len pozrem utulok...no hruza hned tam su nejaky krasavci :aaa: a keby som kazdeho brala donov...to by sme mali viac zvierat ako zoo :aaa: )
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Sirík » Uto 18.11.2008 18:48

tie fotky su tam uz pekne dlho.... oni ju asi dva krat robili tu stranku a od vtedy ju neobnovovali....
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Artemis » Ned 08.03.2009 11:51

To je taky utulok ze ani pozriet sme sa tam nemohli ist len povedat presne co chceme a hotovo! :hmm:
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice

Re: Útulok Nitra

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 12:24

Kika85 píše:kedze som uz zacala :

kamoska, ktora patri k tej organisacii mi dala par informaci, ze za kazdeho psa,
ktoreho beru z utulku platja presne 50,- Euro...dostanu k nemu iba EU-Pass a je ockovani (myslim, ze personal utulku dava inekciu :oo: )...zoberu psikou do rakuska a tam ich daju osetrovat u rakuskeho zverolekara
(lebo vela z nych niesu zdravi)...potom ihned pridu do opatrovacich rodin a inzeruju psa v webe...
Organizacia pita potom za psa 150,-Euro (ale nic z toho neni pre vlastne vrecko!!!!platia za to rakuskeho veterinara
a drahe operacie, reklamu pre nitrianskych psou v rakusku atd.)...
Su to vsetko dobrovolni ludia, ktorym ide o zachranu tych chudacikou v nitre :angel:
A mozem to povedat z istoti, lebo mam kontakt aj k druhim pomocnikom.

Prepacte moju slovencinu, ale zijem uz od malicka v rakusku :hi:



Prepac mas neuplne informacie od tej tvojej kamosky a to utulku v nitre neprospieva.

rakusani od nich zoberu psika za 50 €, ale ten pes - a hlavne to su stence, musi byt 2x zaockovany, zacipovany a musi mat EU pass. Co myslis co to asi stoji u sl. veterinara? Ze by aj tych 50 € dokopy?

Takze Nitra na tom nema ziaden zisk - ten ma na krmive, ktore im rakusania prinesu, na dekach a inej materialnej pomoci. Ale hlavne ide o to, ze psi najdu domovy.

V sucasnosti je v nitre cca 200 psov, z toho asi 80 velkych plemien.

Ked pri cisteni beha cca 100 psov v areali a nie vsetci musia byt priatelski k cudzim ludom, je vhodne medzi nich pustit neznameho cloveka? Co ak ho pohryzu, dohryzu? nemyslim, ze pri tolkych psoch je cas venovat sa strazeniu ludi - tak to je ten dovod preco psov nosia za branu.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Útulok Nitra

Poslaťod Anka » Štv 19.03.2009 13:39

Ak príde záujemca do útulku, tak si myslím, že je lepšie, ak si môže pozrieť všetkých psíkov. Nemusí mať predstavu, môže mu niečo padnúť do oka a pes si môže nájsť dobrý domov. K bráne mu donesú jedného psa a čo ostatní, ktorí tam čakajú? Možno by dostal šancu.
Chápem, že ak majú pustených 100 psov, tak tam nemôžu pustiť ľudí ani deti. Ale možno by si potom mali vytvoriť čas, keď budú psi zatvorené - napríklad v čase kŕmenia, aby ľudia mohli chodiť aj do vnútra a pozrieť si všetkých psíkov.
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky