Útulok Ružomberok

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Útulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Pon 12.01.2009 23:05

s radosťou oznamujem, že ružomberský útulok má novú, fungujúcu stránku http://www.utulokruzomberok.wbl.sk
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod mart.ina » Uto 13.01.2009 19:17

To je super, gratulujem.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod Kikz » Uto 10.02.2009 20:18

Ahojte. Kde presne ten utulok v Ruzomberku je? Tam niekde poblizku je vlkolinec? By som chcela mrknut nemam to daleko busom kedze tam chodim do skoly :ahoj:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod mart.ina » Str 11.02.2009 19:59

no je to smerom na podsuchu, da sa tam ist mylsim 4 ale takou co ide az na podsuchu a nie iba po kovostav. a je to smerom na BB po pravej strane, tak medzi stromami
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Štv 12.02.2009 1:22

Border-cori píše:Ahojte. Kde presne ten utulok v Ruzomberku je? Tam niekde poblizku je vlkolinec? By som chcela mrknut nemam to daleko busom kedze tam chodim do skoly :ahoj:

Kuk na stránky útulku, je tam mapa :no:
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Pia 20.03.2009 13:17

Psíkovia v útulku v Ružomberku:

BORO


Pohlavie: PES
Vek: 2 roky
Plemeno: MIX
Boro - kríženec špringeršpaniela. Je veľmi strážny, vhodný aj do vnútra aj do domu. Bol už umiestnený, ale vrátili ho, lebo mali sliepky a náš milý Borko ich kántril. Takže sliepky nie. Je vykastrovaný, zaočkovaný,je veľmi milý a dobrý. Má veľmi rád deti.



ARGO


Pohlavie: PES
Vek: 10 mesiacov
Plemeno: MIX
Argo je veselý hravý psík, má základné hygienické návyky. Je veľmi slušný, neskáče po luďoch. Je očkovaný, ešte nie kastrovaný, ale to je to otázka jedného dňa.


FOXI
Pohlavie: PES
Vek: 1 rok
Plemeno: MIX
FOXIHO našli ľudia ako sedí pri ich chate tak mu dali napapať a doniesli ho ku nám. Je malinký málo kedy sa stane, že máme takýchto drobcov. Má 4kg, taký malinký strapoško má tak 1 rok čiže väčší nebude...


FRENKY
Pohlavie: PES
Vek: 1 rok
Plemeno: MIX rotwajlera
Frenky má jeden rok, je komletne odčervený a očkovaný. Je kastrovaný.



KEJSI
Pohlavie: SUČKA
Vek: 8 mesiacov
Plemeno: MIX

Kejsi kríženec béžovej farby, 8 mesačná sučka, zavakcínovaná, majitelia ju dali preč, doniesla ju veľmi zlatá pani, ktorá sa jej ujala. Ale nemože si ju nehcať, nakoľko má doma už 2. psíkov. Kejsy by bola vhodná do rodinného domu, a aj k starším ľuďom.


BIBY a BOBA
Pohlavie: SUČKY
Vek: 1,5 roka
Plemeno: JACK RUSSEL TERRIER

Biby a Boba su 1,5. ročné sučky, sú odčervené očkované. Čaká ich ešte kastrácia. Sú veľmi milunké a malinké.
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod ALMUR » Str 15.07.2009 17:13

Nakoľko na stránke ,ktorá nám približuje tento útulok,sa objavili skreslené a nepravdivé "opoznatky" od pisateľky LULU,musím reagovať aj na tomto fóru..Slovom ,keby nebola snaha,obetavá práca pani Lizákovej a jej pomocníkov,psíci,ktorí sú v tomto útulku boly by skončili niekde pod kolesami auta,uviazané v lese a ponechané napospas najhoršiemu čakaniu na ich ukončenie života alebo pri "najlepšom" týrané niekde t.z.ľudmi, ku ktorím sa snažia v prípade takejto situácie pritúliť as očakávaním,ľudskosti a lásky...Pani Lizákova + dobrovolníci z útulku ,ako aj AŤKA aDAMčIAKOVÁ VĎAKA za vašu obetavú prácu pre týchto psíkov a mačičky,ktorých zradili Ľ u d i a. :poklona: :poklona: :poklona:
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod argentina » Ned 26.07.2009 19:00

No ja teda neviem kde a aké "skreslené informácie" sa vyskytli ale nedá mi inak ako súhlasiť a vyjadriť spokojnosť a vďaku za to ako je tento útulok vedený. mi sme ho tiež navštili - napriek tomu že do útulkov chodím veľmi nerada - asi ako každému psíčkarovi mi tam puká srdiečko ... no na moje prekvapenie sa mi tento útulok naozaj páčil a zanechal vo mne veľmi dobrý dojem nielen čo sa týka útulku ale aj ochoty a starostlivosti : "KLOBÚK DOLE" pred sl. Mayerovou za všetky zachráené dušičky Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA :dakujem:
:1: :2: :4: :2: :1: :2: :4:
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Ned 26.07.2009 21:29

argentina píše:No ja teda neviem kde a aké "skreslené informácie" sa vyskytli ale nedá mi inak ako súhlasiť a vyjadriť spokojnosť a vďaku za to ako je tento útulok vedený. mi sme ho tiež navštili - napriek tomu že do útulkov chodím veľmi nerada - asi ako každému psíčkarovi mi tam puká srdiečko ... no na moje prekvapenie sa mi tento útulok naozaj páčil a zanechal vo mne veľmi dobrý dojem nielen čo sa týka útulku ale aj ochoty a starostlivosti : "KLOBÚK DOLE" pred sl. Mayerovou za všetky zachráené dušičky Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA :dakujem:
:1: :2: :4: :2: :1: :2: :4:


Ta sučina na obrázku nie je náhodou Boa???
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod argentina » Pon 27.07.2009 9:26

jasne že je ale teraz je to už bouška miláčik :4: :lol: :lol: :lol:
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Pon 27.07.2009 19:16

hned som ju spoznaliem,som rada že sa má dobre. Ďakujem
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod argentina » Uto 28.07.2009 11:01

veru veru ma sa u nas ako prasiatko a je plný miláčik za čo ju mi nesmierne ľúbime

Obrázok a kedze bola velmi smutná a plakala za ostatnými psami museli sme jej zadovazit aj kamaratky :lol:
Obrázok
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod wildrane » Sob 01.08.2009 12:48

argentína može použiť fotky na stránky útulku???
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod gwynded » Uto 27.04.2010 22:59

Musim sa pripojit a vsetkym podakovat,mame od Vas nasu krasku Bibku,je to nas rodinny mazel,nesmierne sa z nej tesime :jupi:
Obrázok

Obrázok


Obrázok
gwynded
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: utulok Ružomberok

Poslaťod maktub » Pia 30.07.2010 16:51

ponuka psíkov v útulku :

BONNIE
Pohlavie: sučka
Plemeno: MIX nemeckého pinča
Vek: 18 mesiacov
Sterilizácia: áno
Bonnie je vhodná do bytu, veľmi prítulná, milá. Trochu sa bojí cudzích ľudí, ale už sa osmeluje. Očkovaná, sterilizovaná.


DARIUS
Pohlavie: pes
Plemeno: MIX
Vek: 12 mesiacov
Kastrácia: áno
DARIUS-DARO: pes kríženec, stredne veľký, nemá ešte ani rok, očkovaný, kastrovaný, vhodný do rodinného domu dnu aj vonku. Veľmi ptriateľskej a milej povahy. Je vhodný aj k deťom a aj k starším ľuďom. Momentalne je u ľudi, ktorý ho našli po tom čo ho niekto vyhodil z auta.


11 malých súrodencov
Šteniatka ( mix jazvečíka )budu malého vzrastu (skôr malého). Potrebujú čím skôr násť nový milujúci domov.


ZORKA
Pohlavie: sučka
Plemeno: MIX
Vek: 2 roky
Sterilizácia: áno
Zorka je vhodná do rodinného domu alebo bytu. Veľmi milej a dobrej povahy. Bola odobratá majitelom pre zlu staroslivosť - žila na retazi.


CIFRA
Pohlavie: sučka
Plemeno: velškorgi MIX
Vek: 8 mesiacov
Sterilizácia: áno
Cifra je vhodná do bytu, je malinka, sterilizovana, očkovana. Veľmi milej povahy, inych psikov moc nemusí.


LUSSIE
Pohlavie: sučka
Vek: 1,5 roka
Plemeno: dalmatín
Sterilizácia: áno
LUSSIE: vhodná do bytu aj domu...je veľmi milej a kľudnej povahy. Prišli spolu s Mary, sú až príliš veľké kamarátky, možno keby si ich niekto adoptoval spolu. Očkovaná.


MARY
Pohlavie: sučka
Vek: 1,5 roka
Plemeno: tibetský terier
Sterilizácia: áno
Mary je vhodná do bytu aj domu...je veľmi milej a kľudnej povahy. Prišli spolu s Lussie, sú až príliš veľké kamarátky, možno keby si ich niekto adoptoval spolu. Očkovaná.


AJKA
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok?
Plemeno: MIX
Kastrácia:
Ajka je trochu bojazlivá voči cudzím, ale keď si na ných zvykne je to mazlík až za hrob. Je zo malé zltíčko, momentálne je v dočasnej opatere.


RENY
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok
Plemeno: nemecký ovčiak
Kastrácia: áno
RENNY: vhodný do rodinného domu, bol vyhodený 2 týždne na Podsuchej, je trošku vychudnutý má rany na hlave, ktoré sa už hoja. Veľmi hravý - aportér, znášanlivý aj s ostatnými psami. Očkovaný.


BENY
Pohlavie: pes
Vek: 4 mesiace
Plemeno: MIX border kólie
Kastrácia:
BENY je vhodný do rodinného domu, je ulietaný, hravý, milý. Očkovaný


REBEKA
Pohlavie: sučka
Vek: 4 roky
Plemeno: mops
Sterilizácia: nie
Rebeka je milá a spoločenská. Vychádza aj s inými psami a mačičkami. Ako správny mops chrapká a málo šteká.
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Ďalší

Späť na Útulky