Karanténna stanica Zvolen

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Amaguk » Štv 15.01.2009 10:17

Pes v nudz je Budca a Denka pise, ze tam mali plno
podla najnovsich sprav pojde psik do docasnej domcej opatery
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Poca » Štv 15.01.2009 10:27

super
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Sana » Štv 15.01.2009 10:32

tak to je parada :ahoj:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 15.01.2009 20:09

KS bola posledná nádej kam psíka zatiaľ umiestniť. V banskej stiavnici mali plno, aj v ziari a nakoniec ju zobrali do budce..nemali sme inu moznost, pretoze ak by sme ju nezobrali z tej firmy kde bola hned v ten den, tak by ju odviezli niekam za mesto a tam ju vyhodili z auta!!urobili sme pre nu vsetko co sa dalo a aj dalej budeme..a aj pre ostatných psíkov z KS sa budeme snazit urobit co najviac..
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Amaguk » Štv 15.01.2009 20:23

Denka, squele! :yes: :jop:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 15.01.2009 20:31

:hi: no veru,niet lepšieho pocitu ako vedieť, že som pomohla nevinnému zvieraťu k lepšiemu životu :smile:
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 22.01.2009 11:47

Ach jaj, keby ste videli, koľko majú teraz v KS psíkov..strašne veľa a strašne sú smutné..najhoršie je na tom jeden čierny asi NO..mu dávali kuracie stehienko a nechcel! zachránili ho od istej smrti, bol spolu ešte s jedným, ale ten bohužiaľ neprežil..bolo by mu treba porobiť kompletné vet. vyšetrenia a dať ho trošku do kopy, aj po fyz. aj po psych. stránke, pretože bol týraný..ale vraj je veľmi zlatý a dobrý k ľuďom napriek tomu, čo si prežil..no chudiatko, sa mi tisli slzy do očí keď som tam bola a každý psík skákal na tú klietku a kričal na mňa aby som si všimla a pohladkala práve jeho.. :plac:
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod 9niki&angie9 » Ned 03.05.2009 23:05

dnes na vystave v bb som stretla tu Dominiku bola v stanku pes v nudzi a kedze je trochhu poznam tak sme trochu pokecali.. ona je taka dobra dusa, najradsej by pomohla vsetkym, ale nedda sa, sama ma doma viac ako 5 psikov.. stale zhana financie, ludi, naozaj sa tomu venuje lebo jej zalezi na tych nevinnych zvieratkach. a kedze v KSZ je castoo tak bola strasne smutna, s pristupu zamestnancov.. atd, ked som sa pyttala ze ako totam je tak je ona ze no co mi povie, psi tam chudnu a chorlaveju.. okrem ineho.. :ua: ona to berie ako poslanie, kiez by bolo viac takych ludi...
aj teraz hlada domov pre tu fenku JRT asi si je vezme kym niekoho nenajde, chce zabranit tomu aby si ju niekto vzal na mnozenie.. tak drzte palce..
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod JaRkA » Str 20.05.2009 19:33

boze ja nechapem preco si niekto kupi psa, ked sa o neho nedokaze postarat ... ja si ani neviem predstavit, ze by som svojho hava vyhodila niekam na ulicu........... to radsej by som o vsetky svoje veci prisla akoby som mala Jasiho niekam dat prec. to proste nie
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 04.06.2009 14:50

“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod JaRkA » Pia 12.06.2009 16:46

boze a ten psik co je nafoto ma tak neuveritelne smutny pohlad :ua: az mi je do placu :plac: .... boze keby som mohla tak by som si kazdeho psika stade vzala ... chudiatka moje
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Lulu a Lacky » Štv 30.07.2009 22:17

DENKAaGAS píše:Ach jaj, keby ste videli, koľko majú teraz v KS psíkov..strašne veľa a strašne sú smutné..najhoršie je na tom jeden čierny asi NO..mu dávali kuracie stehienko a nechcel! zachránili ho od istej smrti, bol spolu ešte s jedným, ale ten bohužiaľ neprežil..bolo by mu treba porobiť kompletné vet. vyšetrenia a dať ho trošku do kopy, aj po fyz. aj po psych. stránke, pretože bol týraný..ale vraj je veľmi zlatý a dobrý k ľuďom napriek tomu, čo si prežil..no chudiatko, sa mi tisli slzy do očí keď som tam bola a každý psík skákal na tú klietku a kričal na mňa aby som si všimla a pohladkala práve jeho.. :plac:

Toho NO sme z karantény vtedy vzali a umiestnili sme ho do velmi dobrej rodiny. Je miláčikom rodiny ktorej zomrel havko, nevedia si ho vynachváliť.

A teraz tam majú aj tieto neuveritelne nádherné šteniatka, netúži po nich niekto? Vedeli by sme zabezpečiť aj dovoz smer BA, možno aj inde. http://www.kszv.sk/podr.php?ID=689
Lulu a Lacky
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Lulu a Lacky » Pia 31.07.2009 0:00

DENKAaGAS píše:Ach jaj, keby ste videli, koľko majú teraz v KS psíkov..strašne veľa a strašne sú smutné..najhoršie je na tom jeden čierny asi NO..mu dávali kuracie stehienko a nechcel! zachránili ho od istej smrti, bol spolu ešte s jedným, ale ten bohužiaľ neprežil..bolo by mu treba porobiť kompletné vet. vyšetrenia a dať ho trošku do kopy, aj po fyz. aj po psych. stránke, pretože bol týraný..ale vraj je veľmi zlatý a dobrý k ľuďom napriek tomu, čo si prežil..no chudiatko, sa mi tisli slzy do očí keď som tam bola a každý psík skákal na tú klietku a kričal na mňa aby som si všimla a pohladkala práve jeho.. :plac:

Nemecký ovčiak v novom domove, volá sa Danny: ObrázokObrázok
Lulu a Lacky
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Julianka » Pon 09.11.2009 14:25

jeej tu sme boli minule so skolou akoze o psikov sa tam staraju aj celkom dobre ale je to smutne toto ako to moze niekto takto vyhodit ale aju tam krasne psiki kebize nemam toho mojho diablika maleho tak urcite bi som chcela psika z utulku :lol: :ha:
Julianka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Monca » Sob 16.01.2010 10:28

juuj aj ja vás prosím adoptujte si psíky z utulku....už som bola v ks zv venčit psíki...len mama ma tam nechce pustit samu, kedže je tam cigánka osada....
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky