Stopy, stopičky...

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Pia 19.04.2019 8:54

muzes :yes:

nedela se to kvůli bodum -jakmile pes dojde do lomu -zrychli -ale není to proti pravidlum
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Pia 19.04.2019 9:46

elis - na "myslivce" najlepšie účinkuje, keď si odhrnieš bundu (vestu) a poklepeš si na pažbičku tržiacu z puzdra... :smile:

wer - máš psa, pri ktorom treba opustiť mantru hladu, štvorcov a ostnáčov. Už sa akosi zabudlo na to, že existujú psiská, ktoré sú jednoducho iné. A ktorí stopu neberú ako čisté hobby (z donútenia :no: ) ale naozaj sú takí! Keby som bol na Tvojom mieste, normálne by som mu začal nakladať : vek, tvar, pestrosť, striedania terénov a nedíval by som sa na to, aký je starý a kam v abecede došiel. A motiváciu keď má, je to len a len super, máš ho s bonusom, čo si viac želať? Z môjho pohľadu to chce kus času a vychodenie sa. A možno trochu menšiu intenzitu koncovej motivácie... No a mať na mysli na každej stope, že nie je robot.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Lindchen » Pia 19.04.2019 14:27

Offtopic: S tým majiteľom pozemku. Boli sme teda nie stopovať, len fotiť a dorazilo auto, že čo tu robíme. My, že fotíme. (Pes sedel a baba fotila, no takže čo asi tak robíme). A on nepríjemný, že je majiteľ a nepraje si to. Boli sme 10m od hlavnej cesty, tabuľa žiadna, ani sme nič nepošľapali, nebolo čo, bol to rozkvitnutý sad, nič zasadené. V Rakúsku.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Pia 19.04.2019 18:17

Puk, ty mi vzdy taku nadej vlejes :heh: Presne si to vystihol, ze sa neda vtesnat do sablonky... Si myslim, ze aj ja moc stagnujem, sa bojim posunut vpred, a to bude asi chyba. :yes:

Lindchen, ale tam chodi fotit cela BA... :haha: asi sa mu uz nedivim... cakam, kedy si to vsade pooplocuju, uz si vela z nich aj. Lebo v sezone si tam slovac chodi zbierat marhule, akoby to fakt bolo nikoho... :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Pon 22.04.2019 13:25

wer píše:Si myslim, ze aj ja moc stagnujem, sa bojim posunut vpred, a to bude asi chyba. :yes:


Offtopic: ... musíš prísť na to, či je menšie zlo báť sa, alebo sa zľaknúť... :no:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Štv 09.05.2019 18:57

Tak tie lomy mozno nakoniec fakt pojdu :aaa: dnes vystruhal takyyyy kraaasny cisty. Tie obluky fakt pomohli :yes:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Štv 09.05.2019 20:49

a cos dělala? pomale zavirani oblouku?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Štv 09.05.2019 20:54

Ano.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Štv 09.05.2019 21:00

:jop:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Štv 09.05.2019 21:28

Ale teda nemozem este tvrdit, ze uz to bude na 100 % odteraz stale, ale aspon mi svitla nadej, ze to este nie je marne - ze este to neznamena, ze lomy bude len dohladavat :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Sob 08.06.2019 18:07

Kaca nema rada vysoky porost -coz ma ted aktualne docela smulu :lol:
Nema ho rada, protoze ho moc neumi. A protoze ho neumi, chodi na nem strasne -ona nechce zaborit hlavu do te travy, sbira pach z vrchu -a na to zase nemuzu koukat ja + ona je z toho spatna - a tak se ho nenauci, neb na nej nechodime...vim, cyklim se :lol:

co s tim? chodit a vychodit ji? i kdyz teda koukat se na to neda? krmeni ji nedonuti dat hlavu dolu.
uplne kratke a hodne vykrmene stopy? to ale zase mravenci hrozi.
ach jo, to je zase material...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Ned 09.06.2019 11:06

... ja by som skúsil viac rozmerovo malých predmetov... A na nich odmeny (myslím z ruky) . A stopy nie klasické súťažné, ale krátke a netypické - vzbudiť u nej záujem. No a ak ten terén nemá rada, tým viac v ňom pracovať a za odmenu jeden obľúbený. Cca v pomere 3 : 1. Ale to len teoretizujem, lebo nepoznám!
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Ned 09.06.2019 16:26

Tak po dnesnim debaklu na stopach - rozsiruji problem z "nemá rada vysoky porost" -na ona "nesnasi jakekoliv stopy".
asi mam na prodej nejake stoparske vybaveni :ach: :ua:

Puk píše:vzbudiť u nej záujem


to je stale alfa a omega meho snazeni. dneska ani varene hovezi nepomohlo.
proste nechce :nwm:

Offtopic: a teda velmi nerada přiznávám, ze dneskem jsem si vůbec nepomohla k tomu, aby zase nekdy chtěla.
prvne v zivote jsem takhle vypenila na stope :ua:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Ned 09.06.2019 17:33

Tak niekedy sa nechce ani mne... :aaa: ale myslím, že varené hovädzie by zabralo. :jazyk:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Ned 09.06.2019 18:27

:lol:
ale mam depku tezkou z tech stop :lol:
a cely den premyslim, co s ni ted udelam -kdyz uz to dneska prezila :pac:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia