Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod Silvuch » Uto 14.05.2019 7:41

ale viac krat mi to posielali cez DHL a nie vsetko zastavili..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Uto 14.05.2019 7:41

Mne nikdy cez DHL nic neprislo, takze dobre vediet.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 14.05.2019 8:40

ja mam podobne ako si dala link, ze s tenkou podrazkou, je to nieco ako slipstopy. uz dvojo mam, a su to paradne prezuvky. este som si kupila aj take balerinove, lenze jedna z nich je hrozne krivo usita :ach: bezne vonku som ich este nemala. ked sa pojdeme v lete kupat, tak ich vezmem.
ale spravila som chybu a zobrala som si ich v decembri do wellnessu namiesto zabiek, a teda v tatrach v zime vonku, ked clovek necha tie mokre "boticky" pred horucou saunou alebo bazenom a potom sa do nich obuje.... a to som si myslela, ze som inteligentna :prd:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 14.05.2019 11:23

K tomu clu,nas donutili určiť cenu lebo nemali co preclit a potom skusali na nas ,ze preclia letenku...ked pes priletel
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 5:57

Nejaky tip na nepremokave topanky? Nemyslim gumaky, nieco do prace, ked prsi a clovek chodi po meste hore dolu... Mne to vsetko premoka :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 17.05.2019 7:18

Úplne BF neviem, ale ako kompromis mám z Ali Imter, nízke aj vysoké, a ešte kukám po Steinmeier - sú to boty a la Camper, kožené, v roznych farbách, natrela som včelím voskom a držia krásne, chodila som v nich takmer denne od jesene až doteraz.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 7:36

Tie Imter su krasne! :aaa: Diky za tip! Aj keby premokali, tie musim mat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 17.05.2019 8:08

Baby, zháňam papučky do práce. Viete mi niečo lacné odporučiť (nie kožené)? Ja sa vôbec neorientujem, niečo som vyhľadávala, ale príde mi, že ceny sú nenormálne za 10cm látky bez podrážky. :ua:
Budem tu asi chodiť v ponožkách. :heh:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 17.05.2019 8:17

:heh: Tie Imtery sú z krásne makkej kože, takže fakt jak papučky, Steinmeier sú také viac "botové", podšité, pevnejšie, ale tie modré z brúsenej kože musím mať :love:
Jediné mínus pre mňa je že jedny aj druhé majú mriežku pod patou a po čase jak sa prešlapala vložka v bote som ju začala cítiť, ale vyriešila som to jednoducho - odlepila stielku, mriežku vyplnila silikónom a problem solved, milujem ich naďalej :heh:

Linda - aký typ boty by to mal byť? Ak len do práce, skús pozreť napríklad toto: http://www.wins.cz/cvicky/eshop/10-1-vs ... ot/0/0/9/0
Majú verzie s koženou (označenie TK) aj gumenou (označenie TG) podrážkou. Alebo aj normálne baleríny a boty na von, ale už za trochu inú cenu. Keby bol problém s platbou/poslaním z ČR, tak s tým viem pomocť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 17.05.2019 8:19

Sunny, ďakujem, vyzerajú dobre. Hľadám čisto do kancľu, von s tým chodiť nebudem. Viem o collegien, nad nimi uvažujem, možno nejaké slipstopy.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 17.05.2019 8:31

Collegien sú super, jedny mám, jedny ešte chcem mať :heh: len tá cena :prd: Dať 38 eur za nízku "ponožku" s podrážkou, ufff.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 17.05.2019 8:37

A na Aliexpresse je kvalita aká? To je asi všetko fake nejasného pôvodu, čo?
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 17.05.2019 8:42

lindchen, collegien mi hned napadli. ja som ich velmi chcela, ale bohuzial, nemam na to nohu :ua: skusala som baleriny aj espadrilky (tie sa mi viac pacia), v roznych velkostiach, ale nic. vacsie sa mi vyzuvaju na pate, a mensie su mi uzke - pri doslape mi pretrcali malicky von mimo podrazky.
ako prezuvky mam rada slipstopy, resp. "slipstopy" :ha: z ali za par susnov.

pigie, imtery mam aj ja, nizke z modrej koze. su velmi pohodlne, dokonca na tychto ani ta mriezka nie je taka markantna. predtym som mala o cislo mensie ci vacsie (nepamatam sa) hnede, od ineho predajcu, a tie som posunula dalej, lebo mi nesedeli - a navyse ta mriezka bola taka, ze uz po 2 dnoch v praci, kde len sedim, ju bolo vyrazne vidiet aj citit. holt, cina.... skus a uvidis.
alebo podla toho, kolko chces investovat, moznosti je uz dost vela. mne sa velmi pacia ahinsa ananda. zvazujem ci ich nevymenim za luksy. a objednane mam shapen, na formalnejsie prilezitosti, tak som zvedava.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 8:44

Ono problem tychto topanok, co ja vidim, hlavne z koze je prave ten "prirodzeny tvar chodidla". Moj otec i ja mame dominantne stredne prsty, nie palce, mne drviva vacsina tychto topani preto nesedi :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 17.05.2019 8:57

ja mam prve tri prsty takmer rovnako dlhe, preto zvazujem vymenu luksov (ktore su inak uplne podla mojho gusta) za ahinsy. luksy maju velmi vyrazny tvar pre dominantny palec, a je tam fakt minimalny priestor vpredu, takze ja v nich mam ukazovak a prostrednik tak, ze sa takmer dotykaju spicky. ale zas je to uzasne makka, poddajna koza, su mi pohodlne.
ahinsy maju jemnejsi tvar.
alebo kukni origos campery. alebo ine znacky, uz je ich fakt vela, zalezi kolko chces do toho vrazit.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia