Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 10.05.2019 14:13

Vidis clupko a ty mas Averyho po operacii a to zvladne? Nema problemy? A jasne, takemu psovi by som ani ja nenakladala, ved ani Hugovi sme nie, v zivote sme to nepouzili :heh: Este mam na tom visacky :haha: Ale teda mne to neprislo vobec prakticke, prakticke je to, co mas COnnie ty, tam sa nalozit uz zjavne da. A ja teda zdravemu psovi kludne nalozim :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 10.05.2019 14:17

Clupko tak to dovtedy zbucham vsetky casti :lol: Bude aj zvlast take nejake zhrnutie plus planujem spisat aj co sme si brali a co naopak vobec netreba. My sme boli zaciatkom juna a potom este zaciatkom augusta a oba razy to bolo uplne v pohode, dokonca v tom juni ked sme isli rano zo Stefanicky, tak ma hned po vyjdeni z nej vratilo naspat, ze takto to nepojde, treba sa doobliect :ha:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Pia 10.05.2019 14:19

uvidime, ci zvladne. 25-30km v kopcoch nema ziadny problem. potom par hodin pospi a uz by sa mohlo zas nieco robit... viac dni po sebe sme takto este nesli, takze neviem. ale tam je vela moznosti zostupu dole z hrebena, cize ak by sa nieco stalo, so zostupom mu pomozeme a utneme to. jasne, ze nepojdeme nasilu celu cestu.

akoze, vsetci vieme, ze ak to niekto z nas nezvladne, tak to budem ja :kak: ale no a co. aspon cast dame, bude to pekne. a ked sa znicim, tak sa potom budem tyzden davat dokopy a zas dobre bude :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 10.05.2019 14:30

Tak to je jasne, ak nema problem pri takom pocte km, tak to date. Nam operacia pomohla len na 2 roky :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Pia 10.05.2019 14:37

Offtopic: tak mame este nieco vyse pol roka casu, musime stihnut co sa da. teraz neviem akeho smajlika dat, ale vsak bude jak bude.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 10.05.2019 14:48

Offtopic: Ono to je silne individualne, len nepoznam psa, ktory by po operacii nemal vobec ziadne problemy, preto som bola prekvapena. Nech vam to slape co najdlhsie! Vacsina psov, co poznam ja, absolvovali dalsie operacie po rokoch :ua: Ale tak 99% z nich su fundli.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Pia 10.05.2019 15:01

Offtopic: on problemy ma, ked ho nechame lietat navolno. ked je na postroji a taha, tak sa este nestalo, zeby potom krival, ak si dobre pamatam. ked je navolno, tak niekedy staci aj 5-10km miernym terenom a prejavi sa to (naposledy sa to ale stalo minuly rok v lete, cize jednak to mohlo byt nedostatocnym zahojenim a jednak na to odvtedy davame viac pozor)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Sob 11.05.2019 5:34

Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod zebo » Pon 13.05.2019 8:46

kakaukova Nisus :jop: :lol:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 17.05.2019 4:32

Čo, čo? :hi:
Ňa, tu máte púpatká, čítajte a choďte si to skúsiť :lol:
http://kakaukonacestach.sk/slovensko/pr ... -den-prvy/
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 4:41

Ano, ano, to spanie na tych chatach a utulniach je to, co ma od toho velmi odradza :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 17.05.2019 4:47

Zoberieš stan a nie je problém :smile: My sme ho aj mali tú prvú časť prechodu, pretože ja som takisto zvyknutá na ticho a samotu (max. 1 osoba), ale nevyužili sme ho (okrem prístrešku pri búrke :lol: ), pretože prvé dve útulne boli prázdne a tretiu noc sme spali na Štefáničke v izbe, kde boli s nami ďalší 4 ľudia a to som bola rada, že spím na madraci a bola som unavená ako kôň.
Druhýkrát sme si povedali, že už ho nevezmeme, že nám stačí núdzová plachta, veď aj tak, ľudia sú v práci a bla bla :prd:
Ale ver tomu, že ak nie prvý, tak druhý deň by ťa vyplo jak istič a spala by si ako bábatko :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 4:48

Aj so psom :heh: Uvrieskanym. S cudzimi na izbe :heh: Daj este nieco, nech sa pobavim :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 17.05.2019 4:53

Veď zoberieš stan, kde je problém? :nwm: Nehľadaj problém tam, kde nie je, anciáša :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 4:57

No, ved stan ano. Preto hovorim
to spanie na tych chatach a utulniach je to, co ma od toho velmi odradza
Nie spanie v stane :heh:
Ale teda planujem, niekde medzi 3 a 5 rokom zivota mladocha to dame. Nie som si ista, ci zrovna nizke tatry, ale je to v plane :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné