Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Ned 05.05.2019 16:56

Ako to máte s vydávaním posudkov? Žiadate čísla od vystavovateľov?
Dnes som mala konflikt s vystavovateľom, už do kruhu mi chcel ísť bez čísla, že tieto papierové klasické sú nanič a on si to nemá kam dať... Odkázala som ho na výstavný poriadok, horko-ťažko si to číslo primontoval o zips. Pri vydávaní posudkov ďalší problém, že on čísla už nemá a potom rýpavé poznámky, že slečinka si tu dala regulu a teraz on musí čakať kým si prevezmú ostatní posudky... :pac:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Lindchen » Ned 05.05.2019 20:10

Straka, konala si správne, je povinnosťou vystavovateľa zabezpečiť si spôsob, akým vojde do kruhu aj s číslom. Nemusí mať pritom originál, ktorý mu bol odovzdaný, ale musí to byť to isté číslo.

Vystavovateľ má tieto povinnosti:
(...)
e) viditeľne označiť seba prideleným katalógovým číslom,
(...)
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod jakut » Ned 05.05.2019 20:20

Ja som si tie vytlacene cisla prelepila lepiacou paskou, chlap ťukal o čelo že som šisi, ale lialo tak, že poniektorým ostali len zdrapy.
Ja len nechapem, neberu malo za tie vystavy, boli sme v rumunsku, organizacia o nicom, ale hlasilo dazdivo a kruhy boli z polovice pod pristreskami, v madarsku mali pripravene pristresky keby prsalo a na tuto vystavu uz minimalne tyzden hlasilo dazdivo a nic.
Straka pri kom si dnes bola ?
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Ned 05.05.2019 20:59

Dnes som mala amstafy, bulíkov a tak, kruh 5. Cwiaceková (dúfam, že som to dobre napísala).

A čo čísla pri vydávaní posudkov? S tým bol asi najväčší problém a ofuky, že chcem vidieť fyzicky číslo alebo aspoň v mobile.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod jakut » Ned 05.05.2019 21:26

Straka :jop: som bola vedľa, bola si skvelá, obdivovala som ťa za trpezlivosť, hlavne si pekne vyvolávala, nie len mumlala popod nos. :ahoj:
Inak po tejto výstave budem mať doživotnú paranoju z hotelov, nevedela som najsť ubytko, zmierila som sa teda z Hotel Divín - alias turisticka ubytovna, aspon okolie pekne na venc a ved len na jednu noc. Vecer som zdvihla paplon ze sa idem prikryt a tam zdechnuta mys :plac: :plac: skoro som umrela.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Ned 05.05.2019 21:33

Vďaka :hi: Na konci som si už myslela, že im hlavu urvem, človek na nich doslova reve pri vstupe do kruhu a oni pri šiatri podliezli pásku, už stoja v kruhu mne za chrbtom, ani mú ani bé, že teda tetula nevolaj nás stojíme tu :pac:
Nabudúce skús hotel Pelikán, 10 minút peši od parku. Nemôžem povedať krivé slovo :jop:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Shel-chan » Pon 06.05.2019 7:53

jakut píše:Vecer som zdvihla paplon ze sa idem prikryt a tam zdechnuta mys :plac: :plac: skoro som umrela.

:rip:
hej no, niektorých vystavovateľov radšej ani komentovať... :ha:
inak teraz ako to čítam tak mi došlo, že pri vydávaní posudkov ani ja asi nikdy nepýtam čísla, len mi diktujú. tvoje je asi lepšie.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod jakut » Pon 06.05.2019 12:18

Nám nikdy nedali posudok bez čísla raz sa chlap vracal a nadával. Mne to príde normálne.

Offtopic: Shel mám aj fotku, nezabudnem doživotne. Odniesla som im to v sáčku na recepciu. :aaa: :aaa: (do sáčka to dal chlap, nie ja ) ja som tam už mala nohy :prd: a len som zhliadla keď som nadvihla paplón a zvrieskla tak, že psi sa pol hoďku triasli. Chlap mi nechcel veriť, musel už ten paplón nadvihnúť on - to som si ešte myslela, že mi asi preskočilo a mám halucinácie.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Margita » Pon 06.05.2019 17:10

Straka a to bol niekto od stafordov?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Uto 07.05.2019 5:38

Margita píše:Straka a to bol niekto od stafordov?


Od stafbulíkov
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Priscilla » Pia 06.09.2019 11:41

Viete mi povedať, ako je to momentálne s prácou v kruhu na výstavach? Hlavne koľko za to teraz platia a či vyžadujú mať absolvované to školenie personálu?
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Slausa » Pia 06.09.2019 11:46

Za posledných 5 rokov nikto nic nevyzadoval, ppkial vies co robit a platia cca od 20 do 35 za den
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Shel-chan » Pia 06.09.2019 12:20

na UKK vystavach ked mas skolenie tak ti daju o 10e viac, ale nikto to nevyzaduje. jak slausa vravi, "obycajne" vystavy maju stanovene na 20 (ale niekedy su kluby stedre a actually ti ten den realne zaplatia), medzinarodky byvaju tych 35, podla toho, ci veduci, zapisovatel, a ci mas zahranicneho rozhodcu.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 06.09.2019 12:50

Priscilla píše:Viete mi povedať, ako je to momentálne s prácou v kruhu na výstavach? Hlavne koľko za to teraz platia a či vyžadujú mať absolvované to školenie personálu?


teraz som ziadala o bratislavu a aj nitru a nic nie je treba. i ked skusenosti mam, nepotrebovali ziaden certifikat. :)
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Vikiki22 » Pia 06.09.2019 13:58

...a potom to niekedy v kruhu tak vyzerá. Nemám nič proti nikomu, samozrejme. Ale občas sa mi stáva, že za stolom píšu ľudia, ktorí nemajú absolútne šajnu, čo sa v kruhu deje a tvária sa, ako keby videli psa prvý krát v živote. Tie posudky sú potom... :aaa:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy