Čo práve čítate?

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod katkariinka » Ned 03.02.2019 17:35

Okej, a teraz si to už fakt musím prečítať :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod bibika » Ned 03.02.2019 17:41

pigie: pekneeeee! :oo:
Offtopic: mne stačilo ísť na film, skoro som sa po :kak: a snívalo sa mi o tom 2 noci. Neviem si predstaviť, že by som to čítala. :rip: Keďže je to v knihe určite ešte vykreslenejšie ako vo filme.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Margita » Ned 03.02.2019 18:53

vraj film nic moc,co som citala nejake recenzie,ale rada by som si to pozrela a aj precitala, citam Priepast,ale nejako neviem,neviem to docitat :lol: furt je na plosine, uz asi 50 stran,aj Miro umrel,aj Julo umrel aj Tibor umrel,a furt nic uz cakam kedy zomrie aj on
inak ta Priepast mi pride uz momentami taka trochu absurdna,ako tie pribehy dobre,verim tomu,ze ludia mohli mat nejkake "nutkanie" skocit do tej hlbiny, taky pocit ako ma vraj vela ludi,ze co sa stane ,ked...konkretne pribehy ma zaujali,aj historka o sprungajsovi aj o tych "divnych" veciach ale o toho momentu ako zostal sam na plosine, je to pre na kus nuda a ako tam dosli ti zachranari,tak trosku taky zavan absurdity ale tak dobre no
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod pigie » Ned 03.02.2019 20:28

Tak ja som Trhlinu precitala za jeden den z dovodu dostatku casu :heh: Bohuzial celkom peknu knizku mi Karika zabil korytnackou, co umrela od hladu :joint: Tym u mna zmazal cokolvek a stalo sa to zas uplne obycajnou knizkou :heh: Ach, ale esteze az na poslednej strane :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod hewča » Pon 25.03.2019 15:26

nie je 400 stran ako 400 stran... Idiota nie som achopna uz pekne dlhu dobu docitat, resp. vobec sa pustit do jeho citania :lol: precitam dve strany a mam dost (zase pre mna prilis vela, nepochopitelnych, vztahov :heh:)

ale deti zo stanice zoo som zhltla v priebehu par dni

ale tak zase neporovnatelne zanre no..
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Snezienka123 » Uto 26.03.2019 18:22

Tak film Trhlina bol fakt o ničom...pre mňa sklamanie...tak to dopadne, keď autor nechá režisérovi úplne voľnú ruku :ua:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod clupko » Str 27.03.2019 9:17

necital nahodou niekto Outlandera od Diany Gabaldon? je to mrte super, alebo len ok? :ha:

vcera som si to kupila, paperback za 8 eur, ale ta kniha mi pride tak zle spravena, ze ma to normalne odradza od citania... je dost hruba, a text ide na vnutornych hranach stranok tak blizko ku stredu, ze tu knihu treba velmi otvarat a aj tak sa to zle cita :pac:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Connie » Str 27.03.2019 9:18

Ja som čítala a mne sa teda veľmi páčila. O dosť viac ako seriál. :angel:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod clupko » Str 27.03.2019 9:30

mna praveze serial hrozne chytil, a predtym som o tom nepocula, tak si to idem precitat :ha:
a aku konkretne si citala? myslim vydanie, a jazyk.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Connie » Str 27.03.2019 9:44

Prvú som čítala v češtine vydané Plejádou v 2010. Zvyšné 4 som čítala v angličtine (Bantam Press). :lol:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod clupko » Str 27.03.2019 11:14

diky :smile: zrovna tu bantam press mam.. ale nejake novsie vydanie, na obalke je pridany taky banner, ze je aj serial. aaach, tak ja to skusim, ale obavam sa, ze tu knihu chudatko uplne dolamem.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod weron » Str 27.03.2019 16:03

ja trosku odveci, ale mate tip na eshop s knihami kde maju naj ceny?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod clupko » Str 27.03.2019 16:32

anglicke knihy som casto nasla v dobrej cene na eurobooks, a tusim gorila niekedy mavala dobre ceny. ale inak v poslednom case nakupujem vacsinou cez martinus, tak neviem ci som moc pomohla :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod janajka » Str 27.03.2019 17:11

Slovensky? Mne to vychadza na megaknihy. Tam maju aj tie, co su inde vypredane. A Bux ma kazdy den 50% zlavu na jednu knihu.

Edit: porazi ma, dnes maju mojho oblubeneho. Som sa nemala pozerat.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod weron » Str 27.03.2019 18:45

martinus je sialene drahy.
ja nakupujem na preskoly.sk, maju najlepsie ceny (ale pre istotu sa pytam ci niekto nepozna aj nieco ine co mne uslo) a super obr vyber.
som dnes skusila nahodit 4 knihy na martinuse a tie iste 4 na preskoly.sk ... rozdiel bol 17€ v neprospech martinusu :prd:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou