Aké auto?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Aké auto?

Poslaťod soletka » Pon 12.11.2018 13:59

Nase 5r stalo cca v tvojom limite :joint: ale je pravda, ze sa zvyknu skodovky kradnut, aj ked dufam, ze take starsie az tak nie, nastastie zatial v pohode. ja sa vzdy utesujem, ze take psacie zaprasene auto nikto nebude chciet :angel:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod šeltie » Sob 17.11.2018 0:53

wer píše:Tak motor ma aj moje bmw nesmrtelny, akurat, ze auto nie je len motor... :joint: ako to tu tak citam, tak na ten objem mam aj spotrebu slusnu... :heh: ale 13 rokov a 340 000 km je uz pre mna vela. Este keby som sa na tom vozila max medzi dedinami, tak oka, ale ja potrebujem spolahlive auto, nech mozem na daleke cesty a do zahranicia.. max 4-5 rocne, starsie uz nechcem. A zas nove tiez nechcem, lebo ja menim auta po 3 rokoch a na take, ktore by som si chcela nechat dlhsie, nemam :haha:

ja mam 9 rocne bmw s 325 000 a chodim na nom na slovensko 2000km :joint:
a teda ak sa najdu financie bude nastupca, uz mam vybrate ....
ge5440268954504382612.jpg
ge5440268954504382612.jpg (29.67 KiB) Zobrazené 687 krát
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 17.11.2018 7:13

Tak s 10 rocnym som precestovala ajajaaaj, ale tie diely postupne odchadzaju a mne sa to uz nechce vymienat. Neviem, ci mas automaticku prevodovku, ale tak setri si na repas - to je tak 2000+ eur :angel: mne sa uz neoplati do toho investovat, ale tak su blazni, co si povedia, ze sa vozia na prestiznom aute - chvalabohu, preto sa to da este aj vcelku dobre predat. :joint:
A aktualne nechcem ziadne SUV - okrem toho, ze to ma maly kufor (to je dalsi dovod predaja - aktualne ho mam 2miestne, lebo sa tam nezmesti prepravka na mojho velkeho psa), tak je to zbytocne drahe na prevadzku. Ked budem strasne bohata, kupim si x5 a ked uplne ze najviac bohata, tak novu x7 :haha:
Ale teda tvoj vyber ma hodne prekvapil - to fakt chces presedlat z bavora do fiatu??? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Ned 18.11.2018 11:34

Fiat len samovrah! Konkrétne toto SUV vyrábané v Mexiku...
Wer - C5 kombík? Slušné aj jazdené, dobrá spotreba, jazdenie, výbava a dá sa i cena... Ale je to otázka vkusu. :no:
Puk
Big Dog

Poslaťod wer » Ned 18.11.2018 20:11

Nad c5 som aj rozmyslala, prve auto bola xantia, takze mam k nimi taky specialny vztah :hi: len teda musim ist kuk nazivo, s tymito novymi nemam skusenost. Zatial som to upgradla na nove mondeo, len to chce uz vacsi balik :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Ned 18.11.2018 21:18

Puk píše:Fiat len samovrah!

Neviem kolko fiatov si mal, ale toto povazujem za predsudky... Ja si ako samovrah napr. nepripadam...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Pon 19.11.2018 11:36

wer píše:Nad c5 som aj rozmyslala, prve auto bola xantia, takze mam k nimi taky specialny vztah :hi: len teda musim ist kuk nazivo, s tymito novymi nemam skusenost. Zatial som to upgradla na nove mondeo, len to chce uz vacsi balik :heh:

Len pri novom mondeu (a ešte viacej jazdenom) sa oblúkom vyhni turbobenzínu ecoboost

Pamätaj, že každý úder pod pás je od ľudí, ktorí nedosiahnu vyššie!
peterke
Šteniatko

Poslaťod hisham » Pon 19.11.2018 14:53

martin_s píše:

Neviem kolko fiatov si mal, ale toto povazujem za predsudky... Ja si ako samovrah napr. nepripadam...

Ja mam jedneho a pripadam :lol:
Aj ked teraz Fifko perfektne poslucha, tak vtedy ho mam, samozrejme, najradsej :hi:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Pon 19.11.2018 19:32

martin_s píše:

Kedysi dávno Cromu - fajn do určitého momentu... Predsudky nie, ale za holý fakt. Choď do servisu fiat a chvíľu debatuj s majiteľmi... A konkrétne toto SUV - môj kamarát by ti vedel rozprávať - prevodovka, klíma, audio, potom niečo s elektronikou. Potom neviem, stratil nervy a... Kým jazdí je fajn, ak sa poserie, potrebuješ úver... :jupi: Ale je mi to srdečne jedno, ak si spokojný ty,OK.
Puk
Big Dog

Poslaťod martin_s » Uto 20.11.2018 2:25

Ja mam uz 3 fiat... Croma co viem bola naozaj dost nepodarena... Samozrejme fiat sa neda porovnavat s bmw...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod šeltie » Uto 20.11.2018 22:48

Puk píše:Fiat len samovrah! Konkrétne toto SUV vyrábané v Mexiku...
Wer - C5 kombík? Slušné aj jazdené, dobrá spotreba, jazdenie, výbava a dá sa i cena... Ale je to otázka vkusu. :no:

fiat ako fiat to je DODGE akurat fiat odkupil cely koncept :jop: preto sa robi stale v mexiku. A BMW je BMW a ja som s nim spokojna a najradsej by som nemenila ale chcem novsie auto do narocneho terenu - takze musi byt 4x4 plus musi byt velke a priestranne. A mne sa proste tie amricke velke auta pacia :fizel: No a BMW take nevyraba, ta 3ka co mam teraz je super auto ale male a navyse nie je to 4x4 a je brutalne nizko od zeme kedze som chcela byt frajerka a je to mPacket no a v Norsku zvyknem mat v zime problemy. Velke BMW jedine X5-6 a zas na to nie su financie.
O tomto fiate som si toho pozistovala hojne ma celkom pozitivne ohlasy kedze ako bolo pisane je to dodge so znackou fiat :lol: keby sa dovazal do europy dodge so silnejsim motorom tak kupim ten.

.. Predsudky nie, ale za holý fakt. Choď do servisu fiat a chvíľu debatuj s majiteľmi... A konkrétne toto SUV - môj kamarát by ti vedel rozprávať - prevodovka, klíma, audio, potom niečo s elektronikou. Potom neviem, stratil nervy a... Kým jazdí je fajn, ak sa poserie, potrebuješ úver... :jupi: Ale je mi to srdečne jedno, ak si spokojný ty,OK.

Presne to mi vsetci vraveli ked som isla kupovat BMW, ze mi sibe a ze si budem muset zobrat uver a ze tie auta su strasne nekvalitne a bla bla.. auto je vzdy loteria ak natrafis na zly kus verim, ze sa nedoplatis ale rovnako mozes kupit dobre a byt spokojny ako som ja s demonizovanou e91 s trhajucou sa retazou :ha:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Ned 25.11.2018 20:31

Henten Fiat ma moja mama. Je to taka lestenka, bez urazky :D Ma take vcelku drahe nahradne diely. Ale po BMW ti to asi bude aj jedno :)
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 12.03.2019 12:26

stale nemam auto... :joint:
ale uz som postupila aspon v tom, ze mam jasno, co chcem a ze to boli mesiace patrania :heh:
no a kedze vyber biedny na svk, tak zvazujem dovoz. sama si netrufam a ani nemam pristup na tie aukcie, takze by som to rada niekomu zverila do ruk... a to je otazka, ci niekto nepozna niekoho, kto sa tymto zaobera..? viem, ze je odveci sa pytat na df :heh: ale tak mozno niekto ma skusenost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Uto 12.03.2019 13:02

A ak môžem vedieť, čo si si vybrala?

Pamätaj, že každý úder pod pás je od ľudí, ktorí nedosiahnu vyššie!
peterke
Šteniatko

Poslaťod wer » Uto 12.03.2019 13:07

volvo xc60
povodne som nechcela uz suv, ale ten vyssi podvozok bude pre mna nutnost. precitala som fora vsetkych moznych znaciek, obzrela nazivo asi vsetky cenovo dostupne, sledovala ponuky a toto mi z toho vyslo.
len mi nepovedz, ze to je zle, lebo ma porazi :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia