Aké auto?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Aké auto?

Poslaťod wer » Pia 09.11.2018 16:01

podla mna odchlipia calunenie a odhaknu... ma to central? urcite to ma riesenie.

ale ked si uz otvorila temu, tak kto mi poradi, ake auto? :ha: su tu daki chlapi? :lol:
combi - velky/vacsi kufor, nic prilis nakladne na udrzbu, ziaden talian, nie renault, ani opel, ani dacia. rozpocet tak 10 000 €, vybava musi byt. mam v merku focus, ale aj ten mi pride maly, len mondeo by v tej cene bolo zase stare s vela km... :ach: :nwm:
Naposledy upravil wer dňa Pia 09.11.2018 16:46, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Pia 09.11.2018 16:09

To mi nenapadlo, ze zvnutra by to tak nejak slo. Mne to prislo bez riesenia :D
A central to ma, len tie dvere to akosi neodomkne.
Tak uz len dufat, ze tam nebude treba nejaku blbost, ktora sa nebude dat zohnat
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 09.11.2018 16:11

tak ja som uz raz mala privreteho psa v aute. v prepravke. a zadna mreza. :no: panika statocna, lebo to aj daky piatok bol, ak aj nie vikend... ale tak obetovali sa chlapi zo servisu a trapili sa tam a dako sme ho odtial dostali a zamok otvorili.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 09.11.2018 17:55

Ja mam teraz nove vozitko a milujem to auto :love: Mam Ford Galaxy a v podstate to iste je aj VW Sharan alebo Seat Alhambra. Ma to vsetko rovnaky motor od VW, byva to v slusnej vybave a je to maly autobus, neskutocne priestranne a pritom stale osobak.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Pia 09.11.2018 19:34

wer píše:podla mna odchlipia calunenie a odhaknu... ma to central? urcite to ma riesenie.

ale ked si uz otvorila temu, tak kto mi poradi, ake auto? :ha: su tu daki chlapi? :lol:
combi - velky/vacsi kufor, nic prilis nakladne na udrzbu, ziaden talian, nie renault, ani opel, ani dacia. rozpocet tak 10 000 €, vybava musi byt. mam v merku focus, ale aj ten mi pride maly, len mondeo by v tej cene bolo zase stare s vela km... :ach: :nwm:

wer, hlavne nekupuj ecoboost. Tie benzínové turbokosačky od Fordu majú samé problémy. Skôr by som išiel do toho čo si mala predtým. Mondeo 2,5T. Alebo Galaxy 2,3l benzín+LPG. Mám ten motor v Mavericku a nemenil by som

Pamätaj, že každý úder pod pás je od ľudí, ktorí nedosiahnu vyššie!
peterke
Šteniatko

Poslaťod wer » Pia 09.11.2018 19:41

A diesel 2.0 110 kw ako mi chlapci na fordfore radia je zle? Ja teraz nemozem 2.5T, potrebujem nieco lacnejsie teraz... :ua: no fakt mam dilemu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Pia 09.11.2018 23:11

Kolko ročne najazdíš a aké dlhé trasy?

peterke
Šteniatko

Poslaťod wer » Pia 09.11.2018 23:20

Malo. 25 000 cca. Denne jazdim obchvat 20 km tam a 20 spat. Akurat tych benzinakov je zalostne malo v ponuke. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 09.11.2018 23:22

Ja tam mám 1,9 TDi 96kW - to sú údajne nesmrtelné motory :nwm: Staršia verzia je 85kW, skúšali sme oboje, ale s tým slabším to veľké ťažké auto nebolo nic moc. S týmto silnejším je to živé až ma to prekvapuje - aj v 100ke na dialnici ma to zatlačí do sedačky. A spotreba sa dá v pohode 6-7 litrov mimo mesta.
Offtopic: Super že kúpim diesla a tu je teraz benzín lacnejší než diesel :oo: :hmm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Pia 09.11.2018 23:27

Wer, už som čítal na fordclub.sk. V tvojom prípade by som uvažoval aj nad tým 2,0TDCi. Ak by si predsa išla do focusa tak pozri 2l benzín( nie je ich vela), prípadne 1,8 benzín

peterke
Šteniatko

Poslaťod wer » Pia 09.11.2018 23:46

Oki, dakujem, peterke
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Sob 10.11.2018 10:03

Wer, a co oktavka combi scout? 2l diesel, stvorkolka, miesta fakt vela a dobra spotreba 6-6.2 cca, my sme spokojní :lol:
Alebo teda ist znova do fordu, len tých byva menej v ponuke
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 10.11.2018 11:36

To je draheeee. :ha: a skodoviek a vw sa bojim, sa to kradne. Ja to fakt vidim na ford..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Sob 10.11.2018 16:43

Ja mám passata combi už ma nejaky ten rok aj kilometer za sebou,1.9tdi,a myslím,ze dost spoľahlivé,traja servisaci nezavisle od seba skonstatovali,ze tie motory tam su ozaj nesmrtelne,a spotreba nízka,akurat Je to diesel
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 10.11.2018 16:58

Tak motor ma aj moje bmw nesmrtelny, akurat, ze auto nie je len motor... :joint: ako to tu tak citam, tak na ten objem mam aj spotrebu slusnu... :heh: ale 13 rokov a 340 000 km je uz pre mna vela. Este keby som sa na tom vozila max medzi dedinami, tak oka, ale ja potrebujem spolahlive auto, nech mozem na daleke cesty a do zahranicia.. max 4-5 rocne, starsie uz nechcem. A zas nove tiez nechcem, lebo ja menim auta po 3 rokoch a na take, ktore by som si chcela nechat dlhsie, nemam :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia