Fun facts / Zaujímavé informácie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Fun facts / Zaujímavé informácie

Poslaťod clupko » Str 10.10.2018 10:42

neviem, ci sa to uchyti, ale...
ak natrafite na nejaku zaujimavu informaciu z psieho sveta, sem s nou :smile:
niekedy je tazko k tomu najst zdroj, tu o tom mozme aj diskutovat, ci to je pravda, pripadne preco nie.

ja som dnes natrafila na toto:
dovodom, preco mnohe psy vahaju nez vyjdu von do dazda, nie je to, zeby sa nechceli namocit, ale to, ze dazd zosiluje zvuky a kedze maju citlivy sluch, moze to byt pre nich zrazu moc hluku oproti beznemu dnu.

avery ma normalne vodu rad, ale nez vyjde z domu do dazda, casto sa zarazi a chvilu akoby rozmyslal, ci sa mu tam naozaj chce ist. myslela som, ze mu vadi dazd ako taky, ale po chvili je uz vacsinou ok. dazd naozaj ovplyvnuje to, ako sa siria zvukove vlny, tak teoreticky, mohol by byt prekvapeny z toho ako to vonku inak znie.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Fun facts / Zaujímavé informácie

Poslaťod wer » Str 10.10.2018 10:54

tak paxovi rozhodne vadila voda - neznasal mokry kozuch. rovnako aj po plavani - to sice miloval, ale akonahle bol vonku v klude, v mensom vzruchu, tak sa vsemozne utieral. aj ked vysiel do dazda, prestalo mu to vadit, ked bol v dakom vzruchu - len tak motkat sa mu nechcelo.
nemyslim si, ze psy by riesili zvuky :joint: to by musel byt asi pes z laboratoria. :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Fun facts / Zaujímavé informácie

Poslaťod pigie » Str 10.10.2018 10:58

Hugovi nevadila voda ani z neba, ani na zemi. Vobec neriesil, ze prsi, nemyslim, ze to vobec vnimal ako nieco dobre/zle, proste ide sa ako vzdy. Fryovi zas vadi voda urcite. On nejde do dazda ani za svet a prvych 100m co robi, jak zdviha nohy, jak sa plizi a vola ma naspat, caka na kazde moje otocenie a ked to pride, tak zastane ako je, nohy 2 zdvihnute a caka, ci sa neotocim aj ja, ze ideme domov :haha: No a ked uplne zmokne, tak mu to je uz jedno :haha: Uz aj beha, skace a tak. Ale najprv fakt ide akoby ta voda na zemi palila, zdviha nohy co najvyssie :heh: A tiez sa okamzite utiera, ked je mokry. On aj doma, ked prideme zvonku a len zlahka mrholilo, on sa je schopny utierat o sedacku aj pol hodinu, nenapadne samozrejme :heh: K sebe do pelechu sa utriet nejde :au:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fun facts / Zaujímavé informácie

Poslaťod Lindchen » Str 10.10.2018 11:33

Arisiakovi vadí dážd tú prvú minútku, podľa mňa mu vadí, že naňho "niečo" padá + je to mokré. Celkovo nemá rád, keď naňho niečo padne, myslím niečo ľahučké, kľudne papierik alebo pierko hocijaké, hneď čumí na mňa, že čo to ako má byť a sťažuje sa na to.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Fun facts / Zaujímavé informácie

Poslaťod Elis » Str 10.10.2018 15:27

kdyz by to melo byt jinym zvukem z okoli - nemel by stejne reagovat treba za mlhaveho pocasi? mokro ve vzduchu, ale neprsi, zvuk se urcite nese jinak a jeste neni videt. ale neznam psa, co premysli o tom, jit do mlhy....
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha


Späť na Ostatné