Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod jakut » Štv 09.08.2018 14:36

Vdaka, urcite budeme uvazovat.
Inak co spravi taka predstava, celu cestu som bola v pohode, uplne super to prebiehalo, aj ked sme stali asi hodinku v zapche som nebola nervozna, az tam a ked nam ten nemec zaklopal som mala sto chuti ho nakopat tam .... a preniesla som nervozitu aj na psa. Inak Diana zvladla eskalator na trajekte a ak tu kopu deciek. Tak potom som sa ukludnila.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Efa » Pia 10.08.2018 7:34

wer píše:https://www.becoolsolutions.com/products/multi-function-shade-cloth?variant=45192057037
Ja som cez havo hravo objednavala. Agilitaci uz na tom vo velkom ficia, tak som sa inspirovala :ha:

wer toto vyzerá super :jop: ... koľko ťa to pls vyšlo? a je len jedna veľkosť, alebo viac? ... sorry za otázky ale havo hravo nemá funkčný web ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 10.08.2018 7:38

hej, nemaju, musela som im pisat cez fb. ale plati to, co je aj na tej stranke. su 2 rozmery - 4,3 x 3 m (to mam aj ja - na SUV) a potom 4,3 x 6 m. mensie stoji 100 eur, vacsie 200... je to dost, ale ratam s tym, ze to vyuzijem a ze to vydrzi roky...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod calwen » Pia 10.08.2018 7:58

Hlavne to vyuzijes aj inak ako na auto. My z toho robime psom na zahrade tien, je to pecka. Mam uz druhu sezonu a nemozem vynachvalit :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Efa » Pia 10.08.2018 7:58

myslíš že to menšie by mi veľkostne sedelo na Berlingo? :hi:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 10.08.2018 8:01

calwen vravi, ze jej je to na daciu male. :lol: ked mas cestu do ba, dojdi vyskusat...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Efa » Pia 10.08.2018 8:06

v BA som každý pracovný deň :no: ... v ktorých končinách pracuješ, žeby som "dobehla" niektorý deň budúci týždeň? :no:

Offtopic: apropos Calwen s tvojou nádejnou svokrou sme kolegyne :lol:
Naposledy upravil Efa dňa Pia 10.08.2018 8:07, celkovo upravené 1
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 10.08.2018 8:07

SS
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elbro » Sob 01.09.2018 6:16

To len ja som s tou plachtou nespokojna? :ach:
Po dovolenke na chorvatskom Rabe vsetkym odorucam vyhnut sa tomuto ostrovu. Sice psie plaze tu su, ale domaci obyvatelia voci psom nepriatelski.
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Sob 01.09.2018 8:15

elbro píše:To len ja som s tou plachtou nespokojna? .

A preco?

A na Rabe kde..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elbro » Sob 01.09.2018 9:36

Rab je maly, takze ta mentalita nie je roznoroda. Najvacsi problem bol priamo na psej plazi. Domaci stale po nas kricali, ze tam byt nemozeme, ze to je novovybudovana cast pre deti, ze psia plaz zacina tam a tam (po prve odstup bol 2 metre, po druhe nikde nebolo nic take oznacene, po tretie aj ini tam v ine dni boli so psami, tak neverim, ze by som bola taka slepa a prehliadla nejake znacenie). Po takmer dvoch tyzdnoch im zacali vadit veci, ktore predtym nevadili, nadavali, ze toto je vybudovane pre obcanov Rabu a nie pre idiotov turistov, ktori nicia prirodu (ale po psovi som riadit videla len seba, den predtym som zbierala zive vyplavene lasturniky a vracala spat do mora, zatial co ini si ich brali a nechali umriet, ale ja si nevazim ich prirodu...). Nakoniec z pomsty mi poskriabali dvere auta. Kricali aj po inych, ale na nas sa vyburili najviac, lebo sme tu boli najdlhsie. Nikto cloveku nechce alebo nevie pomoct, ked nieco na ostrove hladate. Doprava uplne strasna, kazdu sekundu za volantom je clovek v base alebo hrobe (chodci neosvetleni za najvacsej tmy, uzke cesty bez chodnikov, prechody na velmi nebezpecnych miestach). To je par takych "zazitkov". Proste cele zle. S Krkom sa to neda porovnat.

Plachta vobec nezadrzuje teplo vyraznejsie v porovnani s obycajnou slnecnou clonou za 5€, ktorou rovnako auto oblozim. Od maja mam teplomer v aute, takze to mam premerane a porovnane za dlhsie casove obdobiea za rozneho pocasia. Jej ucinok je teda vyrazne predrazeny.
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Sob 01.09.2018 9:47

Tak celoautove plachty su aj za mensiu cenu - cca za 50, ale na tejto sa mi lubi, ze je vzdusna. :nwm: nechavam otvorene okna, tie clony su nepriedysne. A teda, ved zohreje sa auto aj v tieni - nejak necakam, ze pri 35 stupnoch v tieni v aute bude 20 stupnov. ale nebude tam 70 a to je ucel :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elbro » Sob 01.09.2018 11:04

Ucel to je a ten aj plni. Ale ide o to, ze to iste dosiahne aj clona za babku a netreba investovat 200€. Ked si to tak vsetci chvalili, cakala som cosi viac. A primeranejsi efekt k cene. Je to lahko roztrhnutelne nielen psom, ale aj pri samotnom prehadzovani cez auto, takze si to neviem predstavit zavesit na strom a cakat, ci sa to vo vetre nedotrha o konare. Takisto sa s tym zle manipuluje, sklada, najma jednemu cloveku. Privitala by som nejake mensie napajacie kusy, kde by som si mohla vybrat, ci teraz potrebuje tych 6m alebo staci tretina na tien niekde pod stromom.
Suma sumarum, nie je to blbost, ale da sa najst lepsia alternativa. Aspon pre mna.
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Sob 01.09.2018 11:07

Tak a nestacila ti ta mensia? Lebo tu za 200 by som si asi uz nekupovala :heh: a ked to porovnam s tymi pevnymi, tak cena je v podstate porovnatelna...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod kellee » Sob 01.09.2018 11:24

to nebola dovolenka toto :plac: toto je cele zle
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné