[F] Filmové novinky

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod kellee » Str 30.05.2018 18:52

ano 8 som kukala tak preto sa pytam. aj tak mi tam chyba nejaka medzo cast, ako ten chlapec dospel a nejake info leia a han
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Aris » Str 01.08.2018 12:38

Na toto sa tak teším :aaa: skoro ma rozplakal už len trailer, takže určite budem v kine revať jak malé decko
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Lindchen » Str 01.08.2018 12:48

Akurát sme včera pozerali trailer. Vyzerá to byť dobre spracované. Ja síce nie som fanúšik, ale ako je to kus hudobnej histórie, pozriem aj ja. :yes:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Str 01.08.2018 15:26

ja som dostala tip na tento horor, som zvedava ci budem srat magi v kockach :joint:
https://www.csfd.cz/film/581507-desive- ... i/prehled/
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Silvuch » Str 01.08.2018 18:36

Na toto sa tak teším :aaa: skoro ma rozplakal už len trailer, takže určite budem v kine revať jak malé decko
milujem hudobne počiny. :aaa: :aaa: a milujem Fredyho. Ale asi mi bude vadit herec. :joint:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Silvuch » Štv 01.11.2018 9:10

JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Aris » Ned 04.11.2018 11:53

Mňa to trochu sklamalo. Slzička vypadla, to hej. Ale aj tak. Som čakala trochu viac ukázané z búrlivého života, ale nič. :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Lindchen » Ned 16.12.2018 13:56

Pozreli sme aj my konečne The Isle of Dogs. Krásny film ozaj. A je o mnohých iných veciach ako len o psoch. Odporúčam aj ja a vďaka clupko, že napísala.
Wesa Andersena som predtým len letmo zachytila, skúsim pozrieť aj iné jeho filmy.

Pozreli sme aj Venoma, no, asi nie som cieľovka. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod moschino » Ned 16.12.2018 15:15

Tiez sme boli, len preto, ze kazdy odporucal. A ja teda nie som fanusik Queenu. Mnoho z tych pesniciek som ani nevedela, ze su od nich, ale pocula som ich uz.
A film fakt perfektny, malo to atmosferu a veru aj mne slza vypadla. Pekne spracovane a doteraz mam ten film v hlavne. A je to jeden z mala filmov, co by som si pozrela zas
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Lindchen » Sob 12.01.2019 4:12

Pozrela som aj ja Bohemian Rapsody, ale až tak, že slza? Kde? :nwm: :lol:
Pekne spracované, neviem, či sedia fakty, ale pre nefanúšika super, treba pozrieť. :yes:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Aris » Štv 24.01.2019 21:41

moschino, na Trhline si už bola? :heh: Ja dnes a páčilo sa mi to, hlavne zvuk ozaj super, odporúčam to kuknúť v kine práve kvôli zvuku :yes:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Silvuch » Štv 24.01.2019 22:47

Lindchen píše:Pozrela som aj ja Bohemian Rapsody, ale až tak, že slza? Kde? :nwm: :lol:
Pekne spracované, neviem, či sedia fakty, ale pre nefanúšika super, treba pozrieť. :yes:

pre fanusika uz menej super. :lol: Akurat ostatní clenovia skupiny, uplne mega podoba a aj zahrane. :jop:

a vcera som si kukla Lady Gaga, to ma tiez nejak neohurilo, ze sladak, co si chvalia aj chlapy. Co ja viem. Ja som asi nejaka divna.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Margita » Pia 15.02.2019 19:32

Včera sme boli ná Trhline,Miro Tam zaspal,ako ten zaciatok dlho sa nič nedialo a celkovo mna to neuchvatilo a Po vyjdeni Z kina som aj zabudla,ze som v nom bola,inak kino úplne že plne, len v prvom rade boli nejaké voľne sedadlá
Téma zaujimava ale to sfilmovanie...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod wer » Pia 15.02.2019 20:46

Ja som nevidela este, ale pocula som doost zle recenzie na to.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Margita » Pia 15.02.2019 21:09

Pozri si a uvidis,ako vo mne to nezanechalo ziaden dojem
Ten zaciatok mi prisiel odveci S tou autogramiadou a aj ten promovany Inzinier poslany na absolventsku prax....byt to americania taky film z tpho spravia,ze Este polhodinu pozeram titulky
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou