Veterinárna škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Tiaali » Ned 20.11.2016 23:17

Ja som podobne ako ty rozmýšľala nad prestupom z UVLF na VFU, z viacerých dôvodov, preto som si to aj zisťovala. Napokon som na VFU nenastúpila, ale zostala som v KE aj keď už nie na vvl.
Ak si si nie istá, že naozaj chceš odísť tak súhlas s Misheliq, skús Erasmus a uvidíš ako by ti to tam vyhovovalo

Edit- Mne nechceli uznať vôbec nič, ani tie menej podstatné veci, nie to ešte profilové predmety ako anatku.
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Aurora » Ned 20.11.2016 23:28

MisheliQ píše:Vela veci sa na uvlf zmenilo a meni. Nova rektorka, vedenie. Nova nemocnica pre male zvierata. Aktivita roznych studentskych klubov. Neviem kolkatacka si, ale od letneho semestra tretiaku, ked bude klinicka propedeutika, s nou pridu aj tie prakticke veci. :))
Ale ak citis, ze vfu je lepsie, tak tam chod. Ak si si nie ista, skus tam ist najskor cez erazmus, na rok. Spoluziacka bola a totalne si to tam zamilovala.


Ďakujem za radu. Ja si to teda ešte premyslím a uvidím že čo a ako. :)
Aurora
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Veterinárna škola

Poslaťod katarinka124 » Sob 10.12.2016 10:53

ahojte :smile: tiež uvažujem nad odchodom z KE, aj keď som v druháku, ale je veľa faktorov,ktoré ma odrádzajú a je mi zbytočné byť tam... chcela by som ísť do Brna a viem,že prestup nie je možný, asi sa nebudem trápiť s uznávaním skúšok :lol:

skôr by ma zaujímalo,že či mi budú ešte brať známky zo strednej alebo už len čisto prijimačky. A či má zmysel ísť od začiatku? :ach:
Katuš
katarinka124
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Margita » Sob 10.12.2016 11:29

ak to chces,tak zmysel to ma vzdy
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Sob 10.12.2016 11:44

Moj byvaly spoluziak siel v druhom rocniku z UVLF na VFU :) cez prijimacky, od prveho rocnika a prenho to malo urcite zmysel
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod katarinka124 » Sob 10.12.2016 12:23

Samozreme, že to má pre mňa zmysel, len či to nieje blbosť keď už som tam druhým rokom...dosť ma štve,že mi nič neuznajú...
Katuš
katarinka124
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Vikiki22 » Sob 10.12.2016 12:30

Maximálne stráviš na škole o 2 roky naviac. Ale ak to veľmi chceš, určite to zmysel má. A takto sa ti bude zo začiatku ľahšie učiť, keďže už nejaké predmety máš za sebou.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Veterinárna škola

Poslaťod bibika » Sob 10.12.2016 12:45

Katka: mňa by zaujímal dôvod. Kludne SS :)
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Sob 10.12.2016 13:39

Pre niekoho to blbost je, pre ineho zasa nie je. Zalezi to len od teba, ty vies preco tam chces ist, co tym ziskas, ake su pre a proti ....
Naposledy upravil MisheliQ dňa Sob 10.12.2016 14:24, celkovo upravené 1
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod mart.ina » Sob 10.12.2016 14:22

Ja som tento rok vfu koncila, keby si chcela nejake info napis spravu
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Blackmetla » Str 14.12.2016 16:21

Môj terajší spolužiak je myslím, ten čo prestúpil z druháku UVLF a teraz je so mnou vo štvrtáku. A mám pocit, že mu uznali biochemku (mimochodom jednu z najťažších skúšok v prvých ročníkoch na VFU) ale inak šiel od prváku a ako my všetci chodil na anatómiu, histológiu a vlastne všetko, keďže máme iné sylaby. Podľa mňa ak nie si v KE z nejakého dôvodu spokojná, nikdy nie je neskoro to skúsiť. Berú aj známky zo strednej aj prijímačky, ktoré nie sú nejak extra náročné. :smile:
Blackmetla
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Skalica/Brno

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Ned 08.01.2017 16:48

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach pozýva na „Deň otvorených dverí 2017“.

Otvárame svoje dvere záujemcom o štúdium aj ďalším návštevníkom.

Deň: 27. január 2017
Hodina: 10.00 hod.
Miesto: Aula v Pavilóne morfologických disciplín
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod werca27 » Pia 09.06.2017 9:13

Ahojte :) Chystá sa tu niekto tento rok na veterinu do KE?
werca27
Okoloidúci
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinárna škola

Poslaťod TempyGeek » Ned 03.06.2018 9:32

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, už odmalička sa chcem stať vetrinárkou a za dva roky ukončujem gympel. Chodí niekto na vysokú školu veterinárnu v KE? A ak áno, neviete ako to chodí so zvieratami na internáte? Môžu tam byť alebo nie? Nikde som nenašla zmienku o tom, že by tam nemohli byť, ale istota je istota. Vopred ďakujem za odpoveď :)
TempyGeek
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Veterinárna škola

Poslaťod zuzka:) » Uto 05.06.2018 13:29

Uz som par rokov po skole a ak sa nic nezmenilo, na izbach su zvierata zakazane.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné