Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Ulfheiðr » Str 14.11.2007 16:30

chcete vediet kam by ste sa mohli ubytovat alebo ist si sadnut aj s havom?
nasla som genialny zoznam. moje krcmove srdce uz po tom dlho tuzilo
:smile:
http://www.milacikovia.sk/animal_zoznam ... yp=&mesto=
treba si ale overit ako je to s fajcenim v podniku.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 15.11.2007 7:38

Waaaau to aj mne by luuuubilo :lol: a je tam aj trnava...o tom som ani netusila...ale len nejake hotely...no a ja tuzim po takej krcmicke s vybehom kde by mohli aj bezkat...lebo do restiky ho zoberem a co tam bude sedet a kukat?? :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 15.11.2007 11:07

ja ked ho tato beriem tak vzdy v ten den zzaradim trening, vylet do zahrady a nahananie maciek. to potom v podniku bud spi jak zarezany, alebo s klimbajucimi ocami zobre zradlo :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: dog friendly

Poslaťod Amaguk » Štv 15.11.2007 11:11

Úlfheidr píše: treba si ale overit ako je to s fajcenim v podniku.


alebo s nefajcenim - nas je nefajciar :no: :heh:

v lete obcas chodime po zahradnych hospodach, ale musi byt dobre vybehany, inac vymysla (a to v podstate destvo stravil v krcme, lovek by si myslel, ze si zvykol :lol: )

ale celkom by ma zaujimali moznosti turistickeho ubytovania so psom na SK, mate niekto nejake skusenosti?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Amaguk » Štv 15.11.2007 11:12

Úlfheidr píše:ja ked ho tato beriem tak vzdy v ten den zzaradim trening, vylet do zahrady a nahananie maciek. to potom v podniku bud spi jak zarezany, alebo s klimbajucimi ocami zobre zradlo :smile:


kua, nasmu to zradlo priamo vnucuju - minule sa ma taka pani pytala, ze ci mu moze dat rezen. prve co mi napadlo bolo, ze dajte ho radsej mne, ale som sa hanbila jej to povedat :hi: :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 15.11.2007 15:00

mam taky zazitok. v lete sme boli v centre na jednej terase, kde bolo asi 50 stolov. a vsetko plne. tak sem sa usadili a pes strasne bol nervozny, som nevedela ze co je. pokial sme nezistili ze sa po tej terase volne pohybuje asi 10 maciek. raz chcel jednu ulovit, to bola taka supa, ze pohol stolom, rozlial mysku s vodou, ktora sa zakotulala asi desat metrov od nas. V krcme nastalo asi tak na dve sekundy hrobove ticho a nasledne sklidil od vedlajsieho stola potlesk :heh:

co mne este velmi chyba ze s nim nemozem ist do galerie. ako ja viem, steka na sochy, ale to by sa napravilo...
tak ak by ste niekto vedeli o takej, kde sa to da, sem s tym. a taktiez do muzea.
Sak je sakra jasne ze ho nenecham aby ocural nejake dielo :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Podniky v BA

Poslaťod calwen » Pon 28.07.2008 15:11

Nadviazem tak trosku na temu Psík, mesto a obchody...

Ktore podniky v BA mate overene ako animal friendly :smile: ??

Ja zo skusenosti mozem uvediem:
Pivnička, Cafe Kút, vraj Pizza Hut, čajovňa na Zámockej, čajovňa My a mama, kaviareň Park Life, Koník, Rolo na Štefánikovej --všetko centrum a širšie centrum

no a potom lokálne v DNV Sedem statočných a Country ci ako sa to dneska volá :jazyk:

No a uz si na nic nespomeniem...keby daco tak dopisem :jop:

Podelte sa aj vy so skusenostami :ahoj:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Moniak » Sob 24.07.2010 18:59

v bratislave napr. pizza mizza :) su uzasni, dokonca maju aj misky na vodu pre psy... original pre psy nerezove :) ale bratislava je pomerne liberalna v tomto myslim...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Haleth » Sob 24.07.2010 19:39

ja viem o jednej v Dolných Lefantovciach pri Nitre, veľmi pekná drevenica, milí personál a tiež dajú psovi vodu, navyše jeden veľký fešák tak obsluhuje :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Basha » Sob 24.07.2010 20:23

V Devinskej pizzeria Corleone :no:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Haleth » Sob 24.07.2010 20:26

a ešte poznám jednu pizzerku Zelený dvor v Bartošovej Lehôtke pri Kremnici

ale asi ste nechceli typy na úplne zapádákovy, čo ? :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Moniak » Sob 24.07.2010 20:39

inak som si tak vsimla,ze pizzerie su celkovo asi najlepsie pristupom.... ja viem este o jednej restike na kamziku kde nam dokonca dovolili robit stretavku vrhu....cize tak 10 RR, uzasni... :jop:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Cathie » Sob 24.07.2010 20:53

Ja pridam nie restiky, ale dva podniky, aj to sa obcas hodi :smile:

Cajovna Pohoda v bratislavskom Starom meste (pri Hlavnom namesti) - boli sme tam s viacerymi psami
Carino - kaviaren/bar v Ruzinove v novostavbe blizko Hotelu Bratislava, za kostolom; vecer sa tam fajci, ale inak psy tam behaju aj volne, dostanu vodu..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 24.07.2010 21:10

ale inak psy tam behaju aj volne,

Tak na toto som alergická v nejakom podniku. Expertne je na tom bufet pod lanovkou na Kolibe. tam už nikdy nevkročím, aby som celý čas len striehla, že ktorý ... mi tam po nich skočí :hmm: .

V Liptovskom Jáne, koliba Strachanovka. Majú tam takú zasklenú terasu, kde sa môže v pohode so psom, varia neuveriteľne, odporúčam jelení guláš :jop: (cintlavejším psom zobrať mimo leta deku)
V BA, caffe Mayer, dnuka sa pýtali na veľkosť psa (je to tam dosť tesné), na vonkajšom posedení v pohode. Ale to asi v každom podniku, ešte sa mi nestalo, že by ma vyrazili z vonkajšieho niekde. :yes: Jááj vlastne ano, v Tatranskej Lomnici (v rámci obchoďáku) na vonkajšom posedení vyžadovali košík :kak: . Tak že zbohom.
Ak ešte funguje, rak Grizzly bar na Michalskej ulici - BA, donesú aj misku, varia dobre, len to trvá. Pozor, vonku sa pohybujú mačky :joint:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Moniak » Sob 24.07.2010 21:15

mne sa tiez este nestalo, ze by ma z kaviarne, cajovne a pod. vyhodili...a to mam pomerne velkeho psa.... restauracie su vacsi problem...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Ostatné